Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Crawley Town

Препоръчани публикации

Радвам се, че ще можем да видим в игра някои от младите момчета в отбора. Не се случва всеки ден. Все пак не мисля, че ще имаме проблем да отстраним Кроули, с какъвто и състав да излезем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко,че Оуен се е контузил.Този мач беше идеален шанс за него да поиграе малко :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия луди ли са, да минеш 18 000 километра за мач срещу Кроули?! Ако ще ходиш си струва за Сити поне... иначе според мен тва ще е състава: ---------- Линдегаард---------- О'Шей--Браун--Смол--Фабио Бебе---Карик---Гибсън-Обертан --- Кинг ----- Еранандес ------- П.С Аа, човека е фен на Кроули :D Така може. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия луди ли са, да минеш 18 000 километра за мач срещу Кроули?! Ако ще ходиш си струва за Сити поне...

Ако беше прочел внимателно щеше да разбереш, че човека е фен на Кроули :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия луди ли са, да минеш 18 000 километра за мач срещу Кроули?! Ако ще ходиш си струва за Сити поне... иначе според мен тва ще е състава:

Абе,как може да си такъв бе??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Всеки път ме изумяваш :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някъде четох в песента си за ФА къп фенове на Кроули се подигравали със самолетната катастрофа в Мюнхен, с което ми паднаха в очите. Въпреки това Кроули продължават да са ми симпатични. Гледах мача им срещу Дарби Каунти и ме впечатлиха с хъса си и желанието за победа. Въпреки това е сигурно че приключението им в ФА къп (от което спечелиха приходи,надвишаващи годишния им бюджет) е ще приключи на Олд Трафорд. Сър Алекс едва ли ще ги подцени чак толкова, че да пусне юношите и най-вероятно на терена ще видим подобен отбор като този от мача със Саутхямптън. В края на краищата победата за "червените дяволи" е сигурна. Тези от Манчестър, разбира се. :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко е рано още. До 30-40 мин. трябва да се появи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
доколкото разбрах групата за мача е : Линдегаард, Кушчак, Рафаел, О'Шей, Браун, Смолинг, Видич, Евра, Фабио, Обертан, Бебе, Нани, Гибсън, Скоулс, Флетчър, Андерсон, Карик, Гигс, Бербатов, Руни, Ернандес

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United
Starting XI

Lindegaard
Rafael - O'shea - Brown - Fabio
Gibson - Carrick - Anderson
Obertan - Hernandez - Bebe

Subs
Kuszczak, Rooney, Smalling, Fletcher, King, Pogba, Tunnicliffe

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после има надежда да видим Кинг в игра, а иначе състава е доста добър (с изключение на присъствието на Гибсън в средата, ама дано ме опровергае) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер състав. Не мисля , че ще се наложи Руни да влиза. Дано поне някой от младите видим в игра второто полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер състав! Многжо ми е интересно как ще играят абсолютно всички! Бебе,Ернандес,Обератан.. голяма скорост в атака.Фабио и Рафаел пък са доста креативни и ще създават проблеми напред, а в центъра на защитата 2-ма опитни баринетеля.Средата също е супер с Андо и Карик, Гибсън също ще върши доста работа.Успех и 7-0! King, Pogba, Tunnicliffe Явно ще има 3-ма дебютиращи за първият отбор на Юнайтед! ЧЕСТИТО! И дано вкарат по някой гол! Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на мен лично ще ми е интересно да видя Погба в игра, доста добри думи се чуват за него, дано да вкараме 2 още през първото, за да може съра да се отпусне и да го пусне в игра..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кинг ... :mood (5): Супер! Нямам търпение да го видя това момче в игра за първия отбор. Бебе - и него се радвам да го видя в състава. Очаквам интересен мач с хубав резултат. :) Обичам мачове като този, в които можем да видим играта на момчета от школата, защото едно е да играеш с резервите и съвсем друг да участваш в турнир с първия отбор. Не мисля, че ще ни разочароват. Това е един добър шанс и те ще се възползват от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Явно няма да има студио ;)

Имаше кратко студио по Нова Спорт :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this