Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Crawley Town

Препоръчани публикации

Юношите да излизат и това е! Щом са стигнали чак до този етап на ФА, то не е случайно. Логичното е да победим без проблеми, но нищо не е сигурно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линдегаард,Фабио,Браун,Евънс,Бебе,Обертан,Гибсън,Оуен ... задължителни са! 3-0, лесна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги без проблем със какъвто и състав да излезем .. Иначе пак тъп за мен час :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Линд, Рафа/Шейси, Смолинг, Еванс, Фабио, Бебе, Гибо, Карик, Обертан, Чичарито, Оуен 3/4 - 0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Юношите да излизат и това е! Щом са стигнали чак до този етап на ФА, то не е случайно. Логичното е да победим без проблеми, но нищо не е сигурно.

Подкрепям :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия момци ако ни бият ще спра да гледам футбол 1 месец...сериозно! Интересно Съро какъв отбор ще изкара, но дано да ги бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
почивка за основните играчи.очаквам естествено лесна победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е... и аз очаквам лесна победа, за първи път май го казвам тоя сезон хахах. На Олд Трафорд сме, срещу отбор от Конференцията майна... да ги биеме и тва е, с някви резерви.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига де пич, и те не знаят с какъв късмет са тука. Последно са били Torquay United... с 1:0 като гости... ако 3тия отбор не ги смеля не знам. Тука ще гледаме имена като Джил, Брейди и Дъджън /дори не съм сигурен, че така се произнася момчето/

Жалко, че не можем да играем с Академията....

Аз обаче като ни гледам програмата ако стигнем до финал на ФА и Челси сега бият Евертън на 19ти ще ни останат 3 мача за след края на сезона... Тея са луди в Англия :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Недейте така с юноши и академия... Не знам кой до колко се е занимавал с футбол, играл и т.н. , но разликата между мъжки и юношески футбол е огромна било то и в Англия. Не живейте в някви заблуди, че пускаме 92-93-94 набор и те ги убиват. Може да са от ниска дивизия, но това не означава, че малките ще им вкарат 5+ гола ;) P.S. Crawley Town също са Red Devils ^_^ Редактирано на от f0rgy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук нещата са от ясни по-ясни. МАчкаме с разлика независимо с какъв състав излезем. Дано видим футболисти, които рядко попадат в сметките на Сър-а. Разликата в дивизиите и в класата са огромни - 5-6 : 0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Недейте така с юноши и академия... Не знам кой до колко се е занимавал с футбол, играл и т.н. , но разликата между мъжки и юношески футбол е огромна било то и в Англия. Не живейте в някви заблуди, че пускаме 92-93-94 набор и те ги убиват. Може да са от ниска дивизия, но това не означава, че малките ще им вкарат 5+ гола ;)

P.S. Crawley Town също са Red Devils ^_^

напълно съм съгласен с теб
да с резервите ОК ама академия няма как да бием

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното от тоя мач е да не се получат некви контузии щото тея ше ритат яко ама не топката.Така че според мен трябва да излезем с резервите и част от титулярите на резервната скамейка ако случайно се закучат нещата да имаме опции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
---------------------Линдегаард----------------------- --------Фабио----Смолинг------Браун---О'Шей ---Бебе-----Гибсън--------Карик-----------Обертан ---------------Оуен---------Ернандес---------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако излезнем със състава,където паднахме от Уест Хям за Карлин....може би ще е най-подходящ.Само не знам дали Евънс ще се е оправил :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
----------- Линдегаард ---------- Браун----Смол---Евънс---Фабио Бебе---Гибсън---Карик---Обертан -----Оуен------Ернандес---------- най-логично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евънс не ща и да го виждам,евентуално да влиза догодина,като си е пооправил формата.Мощно Смолинг до браун

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С академията да излизаме и да мачкаме.Искам много изразителна победа с много голове, че нещо отдавна не е имало такава. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this