Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Пак Рууни сам напред. Еми щом и на ОТ взехме да играем страхливо, не заслужаваме да ги бием. 0-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Коларов не е ли ляв бек? Дзеко за кво го купиха.. екста ни е състава сравнение с техния, обаче Бербо... докога ще чака, че да играе срещу големите отбори вече?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:

Van Der Sar
O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
Nani - Fletcher - Anderson - Scholes - Giggs
Rooney

Substitutes:

Lindegaard, Rafael, Brown, Carrick, Hernandez, Berbatov, Owen

Рафаел нали е титуляр? О'Шей сигурно е на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак Рууни сам напред. Еми щом и на ОТ взехме да играем страхливо, не заслужаваме да ги бием. 0-0

Именно затова уважавам Барселона, колкото и да ги мразя!

Те не се съобразяват с никой, а другите отбори с тях и треперят от тях... Това е нещо, което го имаше при нас, но преди... :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хохохо , тоя състав ми харесва дори повече. А пейката е страховита , ако се наложи промяна , но надявам се , че няма! Много се радвам , че Андо е титулят , мисля че ще изиграе ключова роля! Едит: Ееее , вярно ли .. ?!? .. тцтцтц Че Шийзи ще се справи отзад ясно , ама ще липсват пробивите на Рафа... Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафаел нали е титуляр? О'Шей сигурно е на пейката.

оф, обратното е. eми, половин шише ракия съм изпил и те хората ми скачат и ми таковат, и ми агресират. кво съм ви направил бе хора?

Публикувано изображение

край, точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Зле почват нещата.За Рафаел донякъде ми е ясно защо е на пейката.Но Руни нападател вместо Бербатов............... Поредния тъп мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да уважавам съра и колкото и да е велик, в такива моменти наистина мисля че е за пенсия... С 4-5-1 няма да направим абсолютно нищо първото полувреме, можем само да се надяваме че няма да ни вкарат. Според мен надеждата е Бербо и Чича да изкарат мача от 65-ата минута.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами няма изненада във схемата.И миналата година по сериозните мачове ги играехме само с Руни напред.Сега пак така.Лично аз съжалявам ,че няма да играе Бербо.Свикнах да го гледам в игра и винаги когато не е на терена ми липсва. Иначе победа и пак победа /

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Боже господи!!! Да ни е страх от МАН СИТИ и то на Олд Трафърд. Изключително съм разочарован. Според мен Рууни няма да се представи добре. Нито е във форма, че да заслужава да води състава в нападението! С тоя състав за равен.. В ШЛ ще бъдем унижени от Барса примерно, които не ги интересува с/у кой играят и винаги играят нападателно. Мача ще е скучен и според мен резонно Х. Даже може да падаме първото полувреме и САФ да прави смени още на почивката. Да оставиш най-добрия си нападетел на пейката в такъв важен мач е безумие!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щом ще играеме 4-5-1 по добре е напред да е Руни,Бербатов сам не може да играе напред.Макар според мен можеше да пусне Руни по крилото а Бербатов в центъра като съшевременно Руни му помага. Дано не паднеме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е нормално да не пуска Бербата ,как може само с Рууни , все едно станахме Астън ВИла да се затваряме и като домакини , дано да хванем равен мач !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре бе до кога на наш терен ще играем с 1 нападател? То като гостуваме трябва без нападатели да играем направо. Все пак дано да бием ,но аз очаквам груб и безинтересен мач ,с много единоборства и блъскане на топката в средата... УСПЕХ !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this