Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

Рио, Евънс и Чичарито са оут за дербито. Рио и Джони са контузени, а пък Чичарито все още не се е върнал от Мексико

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да ги отказваме от титлата, след това на 1 март и Челси и т.н. :champs (14):

4 мача имаме до 1/6 март, когато сме с Чукотка и Пуул . Хубаво е да наберем една добра инерция, а какво по-добро начало от победа утре. Срещу Кроули 100% едно 90% от състава ще почиват. След това 2 положителни резултата срещу Марсилия и Уигън и унищожаваме Челси и Пуул. Но както казах, всичко започва утре в 14:45...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е много лошо за Ернендес .... силек коз щеше да е , ако нещо не върви. К** за състоялите се приятелски тая седмица ... Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
УДРИ! За мен няма значение играта, няма значение кой ще вкара тук, важното е да вземем така важните 3 точки!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сити са най-смешния отбор в англия

Ей тва е класно мнение! :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителни 3т. в този мач. Който и да вкара, голям да порасне. Все пак, черешката на торта ще бъде гол на Бербатов. НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз отдавна съм на мнение,че контролите или "приятелските мачове" на националните отбори трябва да се отменят. Ебават майката на много играчи и клубни отбори в тоя натоварен цикъл от мачове за нищо... Да не говориме,че на голяма част от тия контроли резултатите се уреждат в азитски букмейкърски къщи. Да се закрият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смолиинг титуляр срещу Сити

Сър Алекс Фъргюсън обяви, че Крис Смолинг ще бъде титуляр в градското дерби срещу Манчестър Сити в събота на Олд Трафорд.

21-годишният англичанин ще партнира на Неманя Видич в центъра на отбраната на Юнайтед, след като Рио Фърдинанд продължа да лекува травма в прасеца, а пък Джони Евънс, който игра при загубата от Уулвс миналата седмица, получи контузия в глезена по време на тренировка с националния отбор на Северна Ирландия.

"Рио Фърдинанд ще бъде извън игра за две седмици заради травма в прасеца, а Джони Евънс се контузи в една от тренировките на Северна Ирландия, така че Крис Смолинг ще стартира в събота", заяви Босът на петъчната пресконференция. "Сигурен съм, че Крис ще се представи добре."

Мениджърът на Юнайтед увери, че отсъствието на Смолинг в двубоя срещу Уулвс няма нищо общо със способностите на младия бранител.

"Миналата седмица в петък Крис изпитваше леки болки в гърба, затова записах Джони Евънс сред резервите. А когато Рио се контузи, Джони вече бе загрял, затова му гласувах доверие."

"Много, много сме доволни от Крис. Изигра няколко мача и макар да няма опит в големите мачове, смятам че ще се справи."

"Нашите скаути свършиха чудесна работа, забелязвайки го във Фулъм, и за щастие го взехме на такава възраст, в която може да се развие в нашия клуб. Той се представя прекрасно откакто пристигна."

С отсъстващи единствено Фърдинанд и Евънс, съставът на Сър Алекс изглежда готов за съботния двубой с местния съперник, който е на трето място в класирането на пет точки от Юнайтед.

"Утрешният мач е дерби, но освен това може да се окаже и изключително важен имайки предвид мястото на двата отбора в таблицата, така че срещата ще бъде доста интересна."

"Дербитата никога не са лесни, но съм уверен. Имаме прекрасна статистика у дома и се надявам, че няма да я развалим утре."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, че Рио го няма.Кога се очаква да е в игра отново? Смолинг последните мачове успешно го замести, дано се представи и утре на ниво. ------------ Сар ------------ Рафа--Смол---Видич---Евра Нани--Флетч---Андо---Гигс ----- Бербатов -- Рууни ----- Редактирано на от Exitence
Едвин ван дер САР

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Рио казаха 2 седмици, така че април.

Седмици или месеца ? Предполагам имаш предвид март.
Иначе наистина няма значение кой ще вкара, но предпочитам само с Рууни напред в началото и дефанзивен халф, но в никакъв случай Карик и Флетчър заедно в центъра. Последния мач бяха ужасяващи, 2 паса не може да раздадат и да започнат креативна атака. Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
^Ирония ..? При Рио обикновено все няк'ви усложнения настъпват , за наше нещастие и предвижданите срокове на отъствие се увеличават. Това има в предвид. Очаква и този път малшанса да ни споходи и да нарастнат тези 2 седмици на 5-6. Разбира се , дано не е прав.

Жалко, че Рио го няма.Кога се очаква да е в игра отново? Смолинг последните мачове успешно го замести, дано се представи и утре на ниво.

------------ Саар ------------

Рафа--Смол---Видич---Евра

Нани--Флетч---Андо---Парк

----- Бербатов -- Рууни -----

Тоя състав на 100% съвпада с моите очаквания , стига Парк да си тренира нормално и да е готов , че нищо не се чува за него ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Ман Сити

Юнайтед ще иска да забрави за загубата от Уулвс миналия уикенд като победи градския съперник Сити...

Формата на двата отбора
Гражданите пристигат на Олд Трафорд след изразителната победа с 3:0 над Уест Бромич, но преди това те загубиха пет точки в Мидландс - след поражение при гостуването си на Астън Вила и завършвайки наравно с Бирмингам. Юнайтед, от своя страна, записа първата си загуба за сезона след поражение като гост на Уулвс. Формата на Червените Дяволи далеч от дома е доста колеблива, но на Олд Трафорд момчетата на Сър Алекс постигнаха 10 поредни победи, спечелвайки 37 от възможните 39 точки този сезон.

Възстановени и контузени
Сити ще бъде без контузения Адам Джонсън, но се очаква Марио Балотели да бъде готов за дербито, също както и Майка Ричардс. Рио Фърдинанд ще пропусне съботния сблъсък, след като получи контузия в прасеца на загрявката срещу Уулвс миналата седмица, докато Джи Сунг Парк може да изиграе първия си двубой за Юнайтед от Боксинг Дей насам.

Ключов играч
Карлос Тевес остава неразделна част от завишените амбиции на Сити, а също така остава и основен съперник на Димитър Бербатов за Златната обука във Висшата Лига. Преди двубоя в събота Тевез има 18 гола, Бербатов - 19.

Мениджър
Италианският мениджър на Сити Роберто Манчини публично разкритикува състава си, но все пак те все още са в борбата за титлата в Премиършип и на път към краткосрочната си цел - влизане в групите на Шампионската Лига, намирайки се на трето място в класирането на пет точки от лидера Юнайтед и с пет точки преднина пред петия Тотнъм. Манчини залага на доста дефанзивен стил на игра, докато междувремено разполага с непредвидими нападатели. Прекрасното представяне на Давид Силва и януарското ново попълнение Един Джеко осигуряват добра подкрепа за Тевес в нападение, но въпреки това срещу Юнайтед, Тотнъм, Челси и Арсенал италианецът излезе доста дефанзивно. Статистиката показва, че Сити има само една загуба в пет мача от отборите в топ 5.

Съдия
Андре Маринър ръководи два мача на Юнайтед през настоящата кампания. Двубоят за Къмюнити Шийлд срещу Челси през август и победата над Стоук Сити през октомври. Роденият в Бирмингам рефер също така е свирил три двубоя на Сити - равенството с Тотнъм на старта на сезона, както и домакинските победи над Челси и Болтън.

Съперници за наблюдаване
Арсенал посреща Уулвс на Емирейтс Стейдиъм, докато Тотнъм гостува на Съндърланд. В понеделник Челси ще иска да забрави за загубата си от Ливърпул миналия уикенд при гостуването си на Фулъм.

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще спя малко по спокойно тази вечер като знам че Смолинг утре ще играе ,а не Еванс :D Все пак не се знае дали няма и той да направи някоя глупост.Дано бием гадните араби.Тва ще е една от най-сладките и важни победи от началото на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
в гонга пише че губим парк за един месец пак се започва с контузиите точно като миналата година в наи важният период за отбора тва е много лошо дано се оправят по бързо контузените

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ако не излезнат пак целия отбор в защита най-яко ша е Оуен да ги накаже ПААК! :mood (5): :glory (31): :anti:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега се събуждам...цяла нощ сънища ... чуствам се малко странно,кото преди дерби :mood (36): Се пак не съм много позитивно настроен относно резултата ...притеснява ме след първата загуба на вънка ,да не дойде и първата домакинска :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега се събуждам...цяла нощ сънища ... чуствам се малко странно,кото преди дерби :mood (36):
Се пак не съм много позитивно настроен относно резултата ...притеснява ме след първата загуба на вънка ,да не дойде и първата домакинска :mood (17):

Аз както не бех спал 2 дена,тая нощ спах като нае*ан ( :mood (33):) и като ме събудиха слънчевите лъчи тази сутрин,първата ми мисъл беше дербито на Манчестър :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this