Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wolverhampton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Rooney та Рууни навсякъде. Не смятам, че той ще поведе отбора... Много бързо изглежда забравиха всички предателството му и след само 2 гола взеха да го хвалят вече... Сигурно ще вкара още 2 и Бербатов ще бъде забравен. Човека, който ни държа отбора докато Рууни се свини с пари. Направо съм разочарован от феновете, които толкова бързо взеха отново да вдигат Рууни на някакъв пиядестал. Трябва още много да работи за да заслужи според мен доверието ни. Но нали е англичанин и всички го възхваляват. Иначе за мача - И аз мисля, че ще бием с 2-1 3-1 с голове на Бербатов, Рууни/Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rooney та Рууни навсякъде. Не смятам, че той ще поведе отбора... Много бързо изглежда забравиха всички предателството му и след само 2 гола взеха да го хвалят вече... Сигурно ще вкара още 2 и Бербатов ще бъде забравен. Човека, който ни държа отбора докато Рууни се свини с пари. Направо съм разочарован от феновете, които толкова бързо взеха отново да вдигат Рууни на някакъв пиядестал. Трябва още много да работи за да заслужи според мен доверието ни. Но нали е англичанин и всички го възхваляват.
Иначе за мача - И аз мисля, че ще бием с 2-1 3-1 с голове на Бербатов, Рууни/Нани.

Ооо,аз не съм му простил и надали ще му простя някога,освен ако не излезне вярна една от теориите,че Фърги го използева като жертва,с която да накара еврейте да дадат пари през лятото.При други обстоятелства,прошка няма,беше ми любимия играч до момента в който се усъмни във възможностите на клуба,мениджъра и съотборниците си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rooney та Рууни навсякъде. Не смятам, че той ще поведе отбора... Много бързо изглежда забравиха всички предателството му и след само 2 гола взеха да го хвалят вече... Сигурно ще вкара още 2 и Бербатов ще бъде забравен. Човека, който ни държа отбора докато Рууни се свини с пари. Направо съм разочарован от феновете, които толкова бързо взеха отново да вдигат Рууни на някакъв пиядестал. Трябва още много да работи за да заслужи според мен доверието ни. Но нали е англичанин и всички го възхваляват.
Иначе за мача - И аз мисля, че ще бием с 2-1 3-1 с голове на Бербатов, Рууни/Нани.

И мен ме яд как го възхваляват само. Бербатов го изядоха когато беше в такава форма, беше герой този сезон и изкара сума ти мачове нагърба си, а през цялото време Рууни шял да си върне формата, Рууни това, Рууни онова. Два гола вкара сега и е вярно, че още 2-3 и Бербатов отива в трета глуха пак. Вярно, че се раздава за отбора, прави много, но все пак е прехвален малко според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много надъхани съфорумци... :) Имайки предвид разликата в класата на двата отбора, САФ най-вероятно ще даде почивка на титулярите, така че... Със сигурност 3т, но чак 4+...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че ше пусне резервите, тъй като има цяла седмица за почивка след това момчетата. А каквато и да е разликата в класата мача си е важен и няма да е лесен с оглед на мачовете ни като гости. Интересен мач ще е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Уулвс

Може ли Юнайтед да подобри клубния рекорд записвайки 30 мач без загуба?

Формата на двата отбора
Уулвс посреща Юнайтед на Молиню след загуба като гост на Болтън през седмицата, когато Даниъл Стъридж се възползва от грешката на Роналд Зубар и отбеляза победното попадение за Тротърс в 93-та минута. Поражението остави момчетата на Мик МакКарти на дъното в класирането в рязък контраст с представянето на Юнайтед, който има преднина от пет точки на върха. Настоящият състав на Сър Алекс изравни рекорда на отбора от 1999 година от 29 поредни мача без загуба и е пред предизвикателството да ги направи 30 при гостуването си на Молиню, къде не е губил от 2004 година насам. Тогава двата отбора отново бяха в същите позиции - на върха и на дъното.

Възстановени и контузени
Новото попълнение на Уулвс Адам Хеймил най-вероятно отново ще се подвиза по крилото след успешния си дебют срещу Болтън, докато дошлият под наем от Тотнъм Джейми О'Хара се очаква да бъде на резервната скамейка. В отбора на Юнайтед няма нови контузени играчи - Дарън Флетчър преодоля проблема с окото, който получи при победата над Астън Вила във вторник. Рафаел най-вероятно ще се завърне в състава след като се възстанови от сътресението, което получи срещу Блекпул.

Ключов играч
Със страхотна скорост, техника и прекрасен ляв крак, Мат Джарвис е един от най-вълнуващите млади играчи в Премиършип. 24-годишният англичанин се представи изключително силно този сезон, като дори впечатли националния селекционер Фабио Капело, който го включи в разширения състав на Англия за двубоя срещу Франция през ноември. Появиха се информации, че Джарвис е трансферна цел на Ливърпул и Манчестър Сити, които ще се опитат да го привлекат през лятото, въпреки че той подписа нов 5-годишен договор с Уулвс през септември.

Мениджър
Мик МакКарти е ръководил Милоу, Ирландия и Съндърланд преди да поеме юздите на Уулвс през юли 2006г. След като изпусна плейофите през първите си два сезона начело на отбора, през 2008/09 той успя да изведе клуба си до короната в Чемпиъншип и спечели промоция за английската Висша лига. Също така спечели и наградата за най-добър мениджър за своята дивизия. Въпреки всичко, най-голямото му постижение е постигнатото 15 място в лигата, осем точки над зоната на изпадащите.

Съдия
Майкъл Оливър, който е показал 59 жълти и шест червени картона този сезон, ще ръководи мач на Юнайтед за пръв път тази събота. Оливър стана най-младият съдия в Премиършип, 25 година и 182 дни, когато свири мача между Бирмингам и Блекбърн на 21 август 2010г.

Съперници за наблюдаване
Арсенал пътува до Сейнт Джеймсис Парк за среща с Нюкасъл, Тотнъм е домакин на Болтън, докато Сити посреща Уест Бром на Ийстланд. В неделя, Челси посреща Ливърпул на Стамфорд Бридж.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно в този мач мисля, че присъствието на маестро Скоулс е силно наложително , а ако Сър Алекс даде почивка на Сър Райън си е направо жизненоважно. Иначе Бербо пак трябва да се връща назад и сам да организира атаките. Защото колкото и да са ни добри отаналите халфове в дефанзивен план, не са от най-креативните. Редактирано на от SAF_1986

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уулвс имат едно момче - Хемил(мисля се произнася) Крилце играе , юнуша на Liverpool , много млад , с уникална центровка! Искам да забележите колко е добър! Надявам се Скоулс да почне , защо не и Оуен Прогноза 0:2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и пак победа ... Стига сте го дъвкали Руни вече.Младо момче е слуша менажера си.Каза доста глупости после се извини на фенове на съотборници .Мина и замина отдавна цялата сага около новия му договор.Сега играе раздава се на терена и си остава най класния ни футболист.В крайна сметка не са важни думите ами делата на един човек.Торес се кълнеше във вярност на Ливърпул а ей го сега в Челси.Руни каза,че иска да напусне но си подписа новия договор и си остава наш футболист в следващите 5 години.Пожелавам му много голове и купи с Манчестър Юнайтед

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз не можех да влезна,докато не опитах чрез Гуглето и се получи.Мисля,че все-още ако опиташ да пишеш директно web:адреса на бразузра,който ползваш,пак няма да можеш да влезеш,поне при мен е така де.

И мен не ме свързваше после разбрах,че сайта вече е www.manutd-bulgaria.com,ако напишеш manutd.bg не го отваря вече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
------------ВДС-------------- Рафаел ---- Рио ----- Видич ----- Евра Нани ---- Карик ---- Скоулс ---- Андо Рууни ----- Бербатов Решаваме си мача и след 60та минута, почивка за Скоулс, Бербата и Андо, място за изява за Гибсън, Чичи и Обертан може би. Довечера ще видим колко далече съм бил от истината :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен може да е това състава: ------------ Саар ------------- Рафа---Рио---Видич----Евра Нани---Флетчър--Андо--Парк ------- Рууни ---- Бербатов --- Ернандес също се надявам да го видим за 15-20 минути.Ма ча трябва да бъде решен още първото полувреме, едно 2-0 примерно, и 65 минута изкарване Нани,Бербтатов.. после и Рууни, влизат Бебе,Ернандес и Оуен и 4-0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно със всички титуляри и ГОСПОД! Другия мач е все пак след седмица. А ГОСПОД с тази йога съм сигурен, че може да изкара цял мач на нечовешко ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флетч готов за Уулвс

Дарън Флетчър заяви, че е здрав и готов да излезе срещу Уулвърхямптън в събота, като добави, че е решен да влезе дори и в по-сериозни единоборства в битката на Молиню.

Наложи се 27-годишният полузащитник да бъде заменен срещу съседите на Уулвс от западен Мидландс Астън Вила във вторник вечерта след като получи нараняване на окото, което доведе до проблеми със зрението му. Пред репортерите в петък Флетчър заяви: "Добре съм. Всичко около зрението ми е наред и днес (петък) тренирах заедно с отбора. Готов съм за двубоя в събота."

Юнайтед, който има преднина от пет точки на върха, няма загуба в последните си шест мача срещу Уулвс, но шест от осемте мача във Висшата лига само един гол разделяше двата отбора. Флетчър изобщо не си прави илюзии, че двубоят срещу момчетата на Мик МакКарти ще бъде лесен и Юнайтед ще е успее да продължи серията си без загуба.

"Хората може би очакват от нас да не загубим на Молиню, но ние трябва да бъде много внимателни в този мач", заяви шотландският полузащитник. "Доброто им представяне обаче не успя да им осигури точките, които заслужават. Впечатлен съм от представянето на Уулвс този сезон. Но за жалост те нямаха късмет през голяма част от двубоите."

"Имайки предвид трудностите, които ни създадоха в мача на Олд Трафорд, сме наясно, че мачът на Молиню няма да бъде никак лесен. Постигнаха много добри резултати срещу големите отбори като Ливърпул и Челси, така че трябва да внимаваме. Преди пет или шест години, когато бяхме водачи в класирането, загубихме там, така че не трябва да ги подценяваме. Трябва да се представим по най-добрия начин."

Юнайтед може да постави нов клубен рекорд от 30 поредни мача без поражение в събота, но Флетчър е на мнение, че отборът не трябва да мисли това и да се съсредоточи върху нещата, които са наистина важни.

"Всички непрекъснато говорят за серията ни без загуба", каза още шотландецът. "Това е страхотно и ти дава увереност, особено знаейки, че може да поставиш нов клубен рекорд, но най-важното нещо - върху което клубът се е съсредоточил - е спечелването на титлата."

"Намираме се на добра позиция, но това не означава, че я имаме за даденост. Трябва да продължим да печелим мачовете си, защото ни предстоят няколко доста тежки. Висшата лига стана изключително успорвана - резултатите показват това. Към всяка една среща трябва да подхождаме много сериозно, за да не се получат изненади."

Дарън Флетчър говори пред ManUtd.com, BBC GMR, Key 103 и PA.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са коварни, особено на Молиню. Мисля си, че мачът ще е гол/гол, за това просто се надявам да вкараме 1 повече от тях :) 3те точки са най-важното в този мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
0:4 .... ТОЗИ КРЪГ МНОГО ГОЛОВЕ СА ПАДНАЛИ ДО МОМЕНТА,НЕТРЯБВА ДА СЕ ИЗЛАГАМЕ :) P.S. F*CK OFF TEVEZ.... ПАК Е С ХЕТРИК .... ДО 45-ТА МИН. ...... Редактирано на от KoHcTaHTuH

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Starting XI:

Van Der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra
Nani - Fletcher - Carrick - Giggs
Berbatov - Rooney

Substitutes:

Kuszczak, Owen, Ando, Scholes, O'Shea, Evans, Hernandez

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

0:4 .... ТОЗИ КРЪГ МНОГО ГОЛОВЕ СА ПАДНАЛИ ДО МОМЕНТА,НЕТРЯБВА ДА СЕ ИЗЛАГАМЕ :)
P.S. F*CK OFF TEVEZ.... ПАК Е С ХЕТРИК .... ДО 45-ТА МИН. ......

Двата са от наказателен удар. Иначе за нашия мач ,като гледам състава не вярвам да имаме проблеми :champs (14): Редактирано на от Vaskoli

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this