Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wolverhampton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Тука няма да е зле да не проспиваме първото полувреме и да падаме,след което отново да обръщаме инфарктно второто....видяхме и това последните кръгове,време е за една стабилна игра през целия мач,без да оставяме каквито и да било надежди на вълците.Още повече,че тия пичаги биха Пуул (насред Анфилд) и Челси,така че едва ли ще е добре да изоставаме,пък било то с 1-0...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Би било прекрасно, ако този мач не се налага да обръщаме през второто полувреме. Много ми се ще, освен победата, да видя и вратата суха. Да повторим хубавата игра от снощи, хеттрик на Рууни и така. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам защо, но си мисля че тука ще се издъним, особено като се има предвид че сме гости. Залагам на хикса аз , колкото и да не ми се иска, но да се надяваме че греша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това ще бъде един от стратегическите мачове през сезона , обаче след като Рууни намери формата си , мисля няма как да спрът 2 ни атомни бомби в нападение и очаквам 0-2 :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вълците ни измъчиха на наш терен,дано сега да е различно.Очаквам победа без значение с колко гола. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Победа очаквам с нови голове на Руъни и Бербатов.Време е тандема да започне да вкарва яко голове ;) .

Дойде ли Фавруари и Март остави добрата игра на заден план, важни са точките и само точките. Валенсия ще е готов през втората половина на Февруари да тренира, дай му месец с резервите, така че към средата на Март най- рано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично се надявам на 3те точки с една красива игра.Голове на Руни и Нани.Сигурен титиуляр трябва да е Парк!!! Прогноза 0-2 Редактирано на от sportnet

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурен титиуляр трябва да е Парк,както и Гари !!! Прогноза 0-2

Ти май не следиш новините много-много, а? ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача няма да е лесен ндявам се на победа поне с 2 гола разлика и то на Рууни нека Митко си запази неговите за сити и да има нахака една троика

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е трудно, спор няма! Трябва да се представим подобаващо в защита, защото не ни приляга да допускаме елементарни голове. Не знам каква е причината за слабата игра, когато се налага да гостуваме. Като домакини сме безпощадни - 12 победи и едно равенство, а при гостуванията 3 победи и 8 равенства. Статистиката говори сама за себе си. Изненадващото е, че нямаме загуба, но тя може да дойде във всеки един мач. Любопитно ми е, ако загубим една среща дали ще последва срив, но по-добре да не разбираме. Нападението ни е прилично. Бербатов води убедително в голмайсторската класация в първенството, Хавиер е нашият коз този сезон и в ключовите моменти допринася с головете си, Рууни вкара два гола срещу Вила и дано това не е моментен блясък, защото остават много важни мачове(а и може да настъпи спад в играта на Бербатов), Оуен вкара за ФА къп, но контузите му и редките шансове за изява го оставят в трудно положение. Въпреки всичко не би трябвало вълците да ни притесняват чак толкова, но нищо не се знае. Дано вкараме ранен гол, за да спадне ентусиазма на домакините и наложим нашата си игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам Чича титуляр,за сметка на Рууни,евентуално може и с Оуен,ако стане напечено да пуска бербата да ги вършее.Другото,което е-може да видим Кушчак да пази,а ВДС да вземе почивка за дербито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е ли време вече да направим един мач като гости,в който да владеем положението през целите 90-минути и в нито един момент да не изпитаме съмнение в нашата победа?Знаците от последния мач са окуражаващи,така че съм склонен да мисля ,че момента е дошъл. Не знам сър Райън как ще се чувства физически и дали е готов за цял мач,че му се понасъбраха напоследък.Ако е изморен,дали Парки ще е готов за игра или ще я мъчим с някое преквалифицирано неортодоксално ляво крилце или Габито. :shocked: Не искам Шреки там,по-полезен е на друго място.Бербатов само на тея не е вкарвал от настоящите членове на лигата и какъв по-добър стимул да закръгли сметката си на поне 20 парцала в първенството. :mood (35): Шотланския ни боец излена рано оная вечер да празнува,макар и с цепната вежда ,но пък сега ще е свежарка и очаквам да мачкат в центъра с един измежду Сколси и Карик.Противника ни игра снощи,падна нещастно и ще са по-изморени от нас.Аз викам да ги сдавим вълците. :mood (5): При всички положения,каквото и да става,без трите точки,не трябва да се прибираме в град Манчестър.Това е. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нз защо мислите че тоя мач ще е труден. Вълците ще се опитат да вземат своето, но аз мисла че тези 2 мача които им предстят с/у нас и аналите Макартни ще си пази основния състав за Уест Бромич. Естествено очаквам мач като този вчера Ливърпул:Сток. Сток Сити излезнаха с резерви да си пазят основните играчи за битката в средата на таблицата. Все пак след нас и арсенал имат мачове с Уест Бром. и Блакпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

то и до ся бяха точките и сега са точките, май за играта не остана място.

боли ме к*ра играта,ако всички купи са при нас... те Арсенал нали от години се славят като "най-красиво играещите" и не са помирисвали и карлинг къп...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как беше приказката? Излизаме и мачкаме :devil3: Всеки мач на този принцип, да ама не. Дано поне тук няма проблеми, че не остана "лесно" гостуване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо да попитам само аз ли имах проблеми с форума? Не ме конектваше нещо... За мача: Гостуване = труден мач Трябва да започнат да се печелят тези гостувания,ако искаме титла,защото конкурентите ни няма да се дънят всеки кръг и съответно разликата ще спадне,но поради факта,че Парк евентуално ще е на линия и в предвид добрата форма на Бербатов и малкото самочувствие възвърнато в Уаза,се надявам, че няма да имаме големи проблеми,защото трудното тепърва предстои. Надявам се на суха мрежа и голове на Димитър и Рууни. :glory (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото и да изглежда трудно това гостуване , смятам , че сме си взели вече нужните поуки и няма да успеят да ни затруднят.Ранният гол в този мач ще е от решаващо значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Рууни може да играе решителна роля

Сър Алекс Фъргюсън иска Уейн Рууни да поведе Юнайтед в битката за титлата като продължи да показва формата - и головете - от мача с Астън Вила.

Червените Дяволи срещат още един отбор от Мидландс този уикенд, като те пътуват до "Молиню", където ще играят с Уулвърхямптън, и Сър Алекс се надява Уейн да вкара изобилие от голове до края на сезона.

Още веднъж мениджърът има на разположение всички футболисти, като Рафаел и Дарън Флетчър се очаква да са налице след като и двамата получиха контузии в главата. Рафаел получи сътресение на мозъка в двубоя срещу Блекпул, а Флетчър беше извън игра заради нараняване на окото. От двамата, шотландецът е с по-голямо съмнение за мача с Вълците, но неговото състояние ще бъде преценено днес.

"Рафаел трябва да е готов." заяви Сър Алекс на петъчната пресконференция. "Тренира и се надявам да е налице за мача с Уулвърхямптън. Не мисля, че имаме други контузени играчи от двубоя във вторник вечерта. Относно Флетчър, днес ще оценим състоянието му. Това което се случи е, че окото му се затваряше и не можеше да вижда добре топката. Затова трябваше да бъде заменен. Сигурен съм, че ще е готов за утрешната среща."

Но мениджърът смята, че човекът, който може да направи разликата е Рууни. "Да се надяваме - и мисля, че има всички шансове той да бележи по същия начин както го направи във вторник - че ще започне да вкарва регулярно."

"При голмайсторите е така и се надявам, че ще видим точно това и при Уейн. Пред него има 14 мача от Висшата лига, също и срещи от ШЛ и купата на ФА - и би могъл лесно да постигне добра голова сметка."

"Това, което отличава Уейн по време на мачовете е фантастичната му енергия." добави Сър Алекс. "Той винаги е отдаден на мисълта да даде най-доброто от себе си. В допълнение, както видяхме и във вторник, той отбеляза и два гола."

"През миналият сезон той бе много постоянен, но в предишни години вкарваше всеки пет или шест мача, а след това имаше известен сух период. Но ако той може да постигне постоянството от предишната кампания, то това ще ни е от голяма полза."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първо да попитам само аз ли имах проблеми с форума? Не ме конектваше нещо...

И аз не можех да влезна,докато не опитах чрез Гуглето и се получи.Мисля,че все-още ако опиташ да пишеш директно web:адреса на бразузра,който ползваш,пак няма да можеш да влезеш,поне при мен е така де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this