Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Southampton - Manchester United

Препоръчани публикации

Всичко точно , ще ги бием , ама защо в 19:15 бе :mood (33): много го мразя тоя час ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано САФ не запази всички титуляри за мача с вила във вторник, хубаво е да се бориме за ФА до края.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оуен и Хернандез напреде! Сигурен съм, че ще изсипе младите + 2-3 титуляра. И така искам да е. Тази купа е важна, но ПЛ е най-важната! За мача с Астън Вила - Бербатов и Гигс трябва да са на 100%

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно резервите и тия заминават.Най-накрая Линдегаард ще направи дебют. ------------ Андерс ----------- Гари--Браун---Евънс---Фабио Бебе---Гибс---Андерсон--Обертан ------- Оуен ----- Чичарито -------- лесна победа.3-0. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От днешния мач,никой няма да играе в събота,наистина ще сме с децата,но дано да си си взели поука от последния им мач когато бяха титуляри,дано не хабя нерви много :rofl3: :glory (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ще е! В ФА къп всички отбори са с равни шансове, което се е доказвало многократно. След мача с Уест Хям (0:4) САФ би трябвало да си е взел поука и мисля, че ще подходи подобаващо! Съставът ще е интересен и ще има изненади както винаги. Може би е рано, но може пък и да видим датчанина на вратата ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С оглед на тва, че изиграхме много тежък мач с Блекпул, тряя да се даде почивка на някои играчи със сигурност. На Бербо най-малкото. Дано поне Рууни и Чича са напред, и дано децата не осерат пак мача както срещу УХ, че тая купа за пореден път повтарям - си е наша! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бъда абсолютно честен - нема да им се разсърдя,дори да отпаднат. ФА къп е важна,да,особено в исторически план за нашия отбор,но в момента шампионската титла и ШЛ са приоритет,там са и големите пари и просто другото остава на заден план,а при тоя натоварен цикъл от мачове надали Съра ше рискува здравето на основните ни играчи. Повечко резерви тоя мач и тва е,3 дни след него играем много важен двубой с Вила.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лесна победа.Ще ни трябва ранен гол за да овладеем мача.Иначе тея са с гати екипа май ще ходят голи. :mood (15): Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Фърги няма да подцени чак толкова мача.Ще има резерви,но някои от основните играчи ще са на терена.Рууни ще играе 100 %

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мощно резервите и тия заминават.Най-накрая Линдегаард ще направи дебют.

------------ Андерс -----------

Браун--Смол---Евънс---Фабио

Бебе---Гибс---Андерсон--Обертан

------- Оуен ----- Чичарито --------

лесна победа.3-0.

На мен този състав ми харесва , със подобен играя на ПЕС . Рядко говоря против футболисти на Ман Юн. НО Гибсън трябва да се стяга , само заради единия удар от далеч със "големия пръст" , няма как да замени Скоуси. Обертан също , няма как Гигс вечно да им изкарва парите .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Май е време да видим Линдегаард в действие : ) И почивка за повечето играчи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Децата" и това е. Ще има поне 5-6 промени от последния мач с Блекпул.ФА Къп можем да я спечелим по всяко време. Ако отпаднем, здраве да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бъда абсолютно честен - нема да им се разсърдя,дори да отпаднат. ФА къп е важна,да,особено в исторически план за нашия отбор,но в момента шампионската титла и ШЛ са приоритет,там са и големите пари и просто другото остава на заден план,а при тоя натоварен цикъл от мачове надали Съра ше рискува здравето на основните ни играчи. Повечко резерви тоя мач и тва е,3 дни след него играем много важен двубой с Вила.

Naй - точното мнение в тази тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел пропуска двубоя със Саутхямптън

Рафаел няма да може да участва в съботната среща за купата на ФА срещу Саутхямптън, след като беше изнесен на носилка при драматичната победа над Блекпул.

Бразилският краен бранител удари главата си при сблъсък с Марион Херууд в заключителните минути на срещата с Блекпул и бе спешно откаран до местната болница. Въпреки това, Рафаел не бе задържан през нощта и пътува със съотборниците си до Манчестър.

Тази сутрин Сър Алекс заяви пред ManUtd.com: "Всичко е ясно. Има мозъчно сътресение и ще пропусне мачът в събота."

В последно време Рафаел има лош късмет - той пропусна и срещата срещу Бирмингам през уикенда, заради наказание от един мач, след като получи два жълти картона в двубоя с Тотнъм Хотспър.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да се възстанови до мача с Вила. Редактирано на от sradka1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен лично,а може би и за САФ,ФА тая година е много важна и за т'ва не мисля,че ще излезе изцяло с резервите.Линдегаард мощно в игра,но без Бебе и Гипс!1-3 точен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this