Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Избор на автори #1

Препоръчани публикации

Новата тема, предложена от Enzo е:
По-слаба или по-силна е Висшата Лига в сравнение с предните сезони?
Моля, всеки който има желание да изрази своето мнение, да пише в тази тема.

До момента автори са били:
5 пъти - PePiNkА
4 пъти - Oracle, crash
3 пъти – Nasunko, R3D_aNd_M37h, ENGLAND_, Baev
2 пъти - coverdale (onephake), F.Totti, Ryan Giggs, plexa, Ca6KO, Чаво, Man_Utd_Girl, Ingiliz, splat, Alan_Smith,, Lord of Memories, MANCHESTER UNITED, Simply Red
1 път - eNgLaNd, DAVIDKO, Wakarimasu, mikell, Bg-Gunner, hlapaka, , Peter (cRaZyDeViL), forevertrance, sasho, kaarito, Vermilion, Форум Айдъл (chess_m), Red_Devils, BreathOfFrost, atiar, Dido, Drinkwater, void, KingBG, Wolfram, SoLskJa3r, Аvramov, baker, Nitram, RoNaLDoBG, Piece Of Mind, Shenkito, Devilment, onyx, Enzo, Drinkwater.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Mисля, че бях пределно ясна, написвайки правилата и уточнявайки новия формат на избирането на автори и статии като цяло. Въпросът не е в това да се напишат две имена и чрез мнозинство да се изберат победителите на месеца. Не искам да карам никого насила да пише, както се случваше в доста от пътите досега. Нека тези, които имат желание да го оповестят, за да се получат едни наистина стойностни статии, каквито бяха тези на Gaffer (crash), Drinkwater, onyx, Baev и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

VILIO vs Enzo

Подкрепям , ако имат желание и време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ааа идва ми сесията сега... не знам кога ше иам време иначе бих писал, да Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В такъв случай , ако не Краси , нека бъде: Вилката vs. Дринкуотър (ако пък той е свободен , доколкото знам споделя мнението на Краси)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой друг прояви желание, нека пише той... аз не знам кога ше мога... но в краен случай...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
15-ти февруари е, все още ли мога да разчитам на вас двамата да напишете статиите?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ААааааа , объркал си са ...... :mood (33): Аз със статии не се занимавам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this