Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Blackpool - Manchester United

Препоръчани публикации

Надявам се Чичарито и Скоулс да са титуляри.Трудна победа (0:1) ако не и равен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ПОБЕДА! НИЩО ДРУГО НЕ ТРЯБВА ДА ВЛИЗА В ГЛАВАТА НА ВСЕКИ ЕДИН ЧОВЕК СВЪРЗАН ПО НЯКАКЪВ НАЧИН С ТОЗИ ВЕЛИК ОТБОР!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегав мач ще е, предполагам. Тия се опънаха на доста добри отбори тоя сезон, като нищо и на нас да ни скочат. Но сме във форма, смачкахме Бирмингам, дано все пак успеем да вземем 3-те точки независимо по какъв начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито,Скоулс,Флетчър + Обертан/Бебе титуляри.Дано покажем играта срещу Бирмингам, тия три точки трябва да ги вземем! Издъниха се днес срещу Съндърланд, и то като домакин.Дано се отнесем сериозно към мача и не ги подценим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една изразителна победа като гост от порядъка на 4:0 ще ни вдъхне допълнителна увереност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата е задължителна.Ще имаме идеална възможност да се откъснем !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как ще е изненада след като като гости имаме само две победи ? За мен мача е Х2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една изразителна победа като гост от порядъка на 4:0 ще ни вдъхне допълнителна увереност.

:anti (4): :mood (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа задължително, Гигс игра малко днес и според мен ще остане резерва, Скоулс и Флеч ще са титуляри 100 % Рафата, Евра и той отпочина, Митака и Руни не са се изморили толкова мн, Смолинг и Вида ще пазят крепоста, ако ще 1 на мъка да е ама да бием, че за сега мача на Вила парк се развива добре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По пътя на логиката засега въобще на вървим, така че казвам убедителна победа! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачкаме! Очаквам същия състав обаче с Рафаел, Скоулс и Флетчър. Гигс и Евра смятам, че ще издържат и този мач да разбият Блекпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио под съмнение за мача с Блякпул

Сър Алекс Фъргюсън ще има проблеми с един или двама контузени играчи преди пътуването до Блякпул във вторник вечер.

Рио Фърдинанд пропусна съботният разгром над Бирмингам Сити с 5:0 заради контузия в слабините, и може да не вземе участие в срещата, която те имат в по-малко в сравнение с конкурентите си за титлата.

"В понеделник сутринта ще видим какво е състоянието на Рио." заяви Сър Алекс пред MUTV. "Няма да вземаме решение (за двубоят във вторник) докато не преценим как е той в понеделник."

"Майкъл Карик трябваше да напусне терена в средата на първото полувреме, след влизане с бутоните от страна на Александър Хлеб, и е вероятно да бъде заменен във вторник от Дарън Флетчър, на когото беше дадена почивка в мача с Бирмингам.

"Майкъл Карик получи нараняване." каза мениджърът. "И е точно на същото място на глезена му, където Стивън Джерард го удари, и за нещастие трябваше да напусне."

Патрис Евра и Райън Гигс също бяха заменени - Евра на почивката между полувремената, а Гигс след час игра - но и двамата бяха извадени, за да имат почивка за следващият мач, който е след три дни.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за мен това си е поредният равен мач , но да видим какво ще стане . Тази игра като гости е направо тъжна за всички ни , не отговаря на отбора ни !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да вземем гостуване с класа,при тва е отложен мач,самия тоя факт нарушава "статуквото" да не си взимаме гостуванията в редовния сезон... Този мач е извън редовната програма,така се случиха нещата,че просто тука си бием с опит,класа и възползвайки се от ситуацията,че маче не е редовен и че при победа се откъсваме от конкуренцията...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Блякпул изненадаха доста специалисти с моментното си класиране. Новаците обаче едва ли ще имат сили да ни спрат към поредната титла. Сега е момента да дръпнем пред Арсенал и Шити с една изразителна победа (защо не такава както срещу Бирмингам). Излизаме ударно с Берба и Рууни и смятам, че още през първото полувреме ще добием комфортна преднина. Дано счупим каръка с тия гостувания този сезон. Предвиждам лека победа с 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Постоянно говорим, че сме с мач по-малко, което ни даваше допълнителна увереност досега. Е, дойде време да си вземем точките от този мач. Много е важно да бием и да дръпнем с 5 точки пред Арсенал. Блекпул играят изненадващо добре досега през сезона и не очаквам да е лесно. На всичко отгоре допуснаха загуба вкъщи от Съндърланд и ще се хвърлят с всички сили. Хубавото е, че загряхме с изразителна победа срещу Бирмингам - в отбора има настроение и се надявам да пречупим Блекпул рано в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с тежката артилерия и ги разкъртваме, защото мачът ще е точно такъв - разкъртване на стена от 11 човека пред вратата. Щели да се хвърлят с всички сили... ха ха ха. И колко са тези всички сили? Трябва да са ненормални, че да тръгнат на срещен бой с нас. Треньорът им трябва да е македонец, за да ги хвърли на терена за победа срещу чудовището Манчестър Юнайтед. Ако искат петица и отгоре, нека се хвърлят. Може да имаме много ремита, но това е само статистика - който е гледал тези ремита знае, че поне половината са лош късмет, а не слаба игра. При двуостър мач щи ги отнесем с поне 7 гола разлика. И това е толкова ясно за всеки, който разбира поне малко от футбол, че във вторник БП ще излезнат за отчаян хикс, което ще направи мача труден за нас, защото ние пък ще играем за отчаяна победа. Те се борят за оцеляване, а ние за титлата - какви всички сили, какви пет лева... 21 човека в едната половина, така го виждам мача. САФ няма нужда да бъде предпазлив в този мач - авиация, артилерия и пехота в този ред - ние отиваме да ги превземаме, а не да ги окупираме. Бой, бой, бой и победа, това е. Всички здрави титуляри на терена, 80-20 владеене на топката за нас в първите 15 мин и поне един гол, за да се оправдаята средствата. Защитата да е готова за хамалски контри и да не си проси картони без нужда, а Нани да се реваншира поне с две асистенции, а защо не и с един гооооол, ако може пак пети или шести... Рууни ще е герой на мача. Убиваме ги! Няма да чакаме съдиите да ни вземат и този мач - бой от съблекалнята, касапница още от първата минута, ние сме две класи над тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За какво оцеляване се борят Блекпул - 11-ти са с точка зад Ливърпул и мач по-малко. За мен те са сигурен участник в Премиершип и догодина. Иначе, дано си прав, но все си мисля, че срещата няма да се развие точно така. 80 на 20 владеене на топката? Този сезон това изобщо не ни се получава, особено като гост. Даже в повечето мачове съперниците я владеят повече, което е много нетипично. И като казвам, че Блекпул ще се хвърлят с всички сили, имам предвид, че ще се хвърлят за НЕЩО от този мач. Ясно е, че ще се защитават повече, което обаче не значи, че не могат да вземат точката. Да не говорим, че малко късмет при някоя контра и може и гол да вкарат. И аз се надявам на разгром, но не съм прекалено уверен. Не знам, крив отбор ми се струват Блекпул. Сити едвам ги биха с по гол разлика и в двата мача, направиха дубъл на Ливърпул, биха Нюкасъл като гости... Един от отборите, от които не знае човек какво да очаква. Дано да не ги подценим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива еднодневки като Блекпул не ме кефят.Тва цяла година чакат да дойде мача им с Юнайтед,че да се поритат като магарета малко...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми по принцип поне един от 3-те новака ни създава проблеми през сезона. Миналата година беше Бърнли примерно, по-по-миналата Рединг и тем подобни измишляци. Тая година бихме Уулвс, бихме УБА, ся трябва да бием и тия. Но имайки ппредвид, че всеки чака мача с Юнайтед за да се докаже, аджеба, колко велик е, очаквам да се хвърлят да взимат точка и да стане един груб мач, в който трудно ще ги пробием, но все пак ще вземем точките, надявам се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this