Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Birmingham City

Препоръчани публикации

Олеле.Само като видях името им паднах от стола, най-дървения отбор пак гостува.Тия ми писна да ни мъчат всеки мач, не знам вече кои да изкарваме напред... дано бием, както ще да е.Тия точки няма как да си ги върнем, дето ги изпускаме през мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне домакинствата досега са ни стабилни....Бирмингам са в дъното и ще се борят за всяка една точица, но едва ли ще направят нещо точно в този мач. Очаквам реванш от страна на Берба и Рууни за слабата им игра срещу Тотнъм. Победа 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля , че няма да имаме кой знае какви проблеми да вземем 3-те точки от мача , стига да не подценяваме съперника , пък и все пак сме домакини !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Копеленца мръсни, дано ги утрепеме зарди тва извращение през декември! То бива бива, да ни изравняват в края примерно ЕверФън и Фулъм, ама тва тяхното на нищо не приличаше - сиромаси. По принцип са ми симпатичен отбор, но този път заслужават разгром заради подаръка, който им дадоха преди 2-3 седмици. Скоулси на мястото на Карик, може би и почивка за Гигс, иначе същите от днеска дето играха и туй то.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа за нашите, това е ясно. Много се надявам от всички тези халфове, САФ да събере най-накрая някаква читава 4-ка и да играем малко по-стабилно в средата на терена. Не знам защо Андо напоследък е пренебрегван, а преди това показа доста силни игри, той реално прави връзката с нападателите най-добре поне от наличните. Влизаме в серия от 5 мача през 3-4 дена всеки и съставът няма да се мисли мач за мач, а ще се мисли в переспектива. Това означава, че ще видим на терена хора, дето по принцип топлят пейката, като Обертан, Смоулинг, Еванс, Фабио, Чича Редактирано на от kukuvichka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Статистиката е на наша страна, на Олд Трафорд тоя сезон имаме 10 победи и 1 равество, а също така гледам на ОТ вкарваме средно по 2.9 гола на мач.Тия обаче са адски дървен отбор, просто няма по-голямо дърво, за тва трябва да сме внимателни! Не знам дали не е време Обертан да играе, както и Бебе.Трябва ни някаква ротация, Скоулс също задължително трябва да играе. П.П От колко мача нямаме загуба на ОТ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е лесно, но би трябвало да победим. На Олд Трафорд сме почти безгрешни този сезон и едва ли точно Бирмингам ще ни вземат точки. Парк кога точно се връща? Ако е на линия, то задължително почивка за Гигс, защото много му се събра напоследък. Искам да видя и Скоулс в игра, както и Чичарито като титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф,пак ли тея,бе?! :mood (3): Не знам лесно ли ще е,трудно ли ще е,ама искам победа.Каквато и да е,по какъвто и начин да е постигната.Ако и ние ги ограбим с някоя съдийска грешка ще е също някак си сладко за душата.Е,иска ми се с някаква извънземна игра да ги накажем,ама каквото стане. :mood (35): :glory (32): ПП:Азиатската купа финала е на 29 януари,доколкото четох.А и все още май се играят групите...И май Южна Корея ще продължи напред,така че не очаквам Парки скоро.Сигурно чак февруари. :dry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един от най-омразните ми отбори,след Лузърите,Шити и Лийдс скъм!5-0 ще им е малко...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скучен мач...попринцип тея малко вкарват и малко пускат...якото е че тоя сезон са доста зле сравнение с миналия и мисля,че ще биеме с някво 1-0,2-0...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А може Браун или O'Шей. Доколкото знам вече нямат проблеми и са записали мач с резервите. Иначе и Рфаел под прикритие не е зле - една халка и една 20-ка правят чудеса. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А може Браун или O'Шей. Доколкото знам вече нямат проблеми и са записали мач с резервите. Иначе и Рфаел под прикритие не е зле - една халка и една 20-ка правят чудеса. :mood (33):

Да само дето такова наказание ще изяде от ФА че няма да го видим скоро :( Иначе много ми се иска да видя отляво Фабио и без това Евра има нужда от малко почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уес е най-добрият ни десен Бек , не мога да разбера какво толкова се е скарал със Фърги , че той дори не иска да го види на пейката не в Игра . Рафаел има много качества но не и опит за момента , да играя трудните мачове !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this