Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

Manchester United - Liverpool

ФА Kъп | Неделя 09 Януари | 15:30ч.

Олд Трафорд, Манчестър

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФА Къп.Дори да отпаднем няма да съжалявам чак толко много.Но да биеш лузърите винаги си е добре.Тука мача си отива на дузпи.Вече ги бихме на ОТ, дано пак се повтори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С отбори от средата на таблицата не би трябвало да имаме проблем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не сме печелили ФА Къп от век, така че тая година го искам. Очаквам трудна победа с 1 гол разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
втора година просто няма да го преживея. не знам кво ше правят, ама ако не вземат тоя мач - нема да им стъпим повече, сериозно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лузърите колкото и да са зле , с/у нас ще играят не на 100 , не на 200 , ами на 300%. Мача ще е тежък , спор няма. Но съм уверен в победата. Трофея дали ще го вземем не знам (макар , че и на мен много би ми се искало) , но тоя кръг ще го минем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да задълбочим още повече кризата при лузърите, труден мач но дано ги излъжем. Време е вече и да погледнем към купата на ФА, тъй като доста години вече ни убягва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължително да умрат тия неудачници. Аре сички титуляри в неделя да излизат и тва е. Тая купа тая година си я искам при нас. А неудачниците от 9-тото място във Висшата Лига да си хващат влакчето за долното градче след мача с наведени глави, а след тва и да хванат другото влакче за Чемпиъншип.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
време е да атакуваме тоя трофей.От доста време не сме печелили ФаКъп

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сигурно няма да се дадат лесно лузърите,ще се мъчат да се борят...Надявам се,че ще излезнем с най-добрите играчи(всъщност е логично точно това да стане) и просто да ги смажем,унижим.Много го искам тоя трофей да е при нас тая година. Можем много лесно,адски лесно да ги бием тея нещастници,само трябва да сме концентрирани.А дано шанса,късмета,съдбата и всичките там неща са в наша полза и помагат-ние просто да сме съсредоточени в играта.Успех на момчетата! :champs (18): Редактирано на от ~bambuki.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

втора година просто няма да го преживея. не знам кво ше правят, ама ако не вземат тоя мач - нема да им стъпим повече, сериозно!

И мен не ми е толкова за мача (и за турнира ФА),колкото затова,че е НЕПРОСТИМО да отпаднем от скаузърите,ако ще за Плейстешйън къп да е мача,както беше адски неприятно и шибано да ни изхвърлят Лийдс миналата година горе-долу по същото време...

Затова - победа. После,ако искат да отпадат,няма да им се сърдя,за мен ПЛ и ШЛ са приоритет.
Въпреки че мина толкова много време от последната ни спечелена ФА... Мисля че за последно я спечелихме след победа срещу култoвото отборче от Южен Лондон - Милуол преди вече доста години...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу тия друго освен оптимален състав ще е изненада ако излезем... Очаквам победа естествено. Първо, че мача е на "Театъра", второ, че тия амсалаци се превърнаха в отбор от втората половина на таблицата, а с/у такива трябва да мачкаме! ФА не знаете колко я искам тая година... крайно време е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък не мисля, че ще сме с оптимален състав.Кушчак,О'Шей,Скоулс,Бебе,Оуен/Ернандес ... пък каквото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че ще сме с оптимален състав.Кушчак,О'Шей,Скоулс,Бебе,Оуен/Ернандес ... пък каквото стане.

Срещу Ливърпул? Не ме разсмивай. По-скоро вчера се пазехме за мача в неделя. Очаквам най-доброто да излезе в този мач,това е Ливърпул,в криза или не,най-големия ни съперник в историята. А и са си доста опасен отбор,дори в това състояние.

Ако не играем на 100%,ще ни бият още на Олд Трафорд. А няма да е хубаво да стигаме и до преиграване при тоя натоварен цикъл от мачове... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача според мен ще е много тегав,дано да го вземем.Сигурен съм,че момчетата ще дадът всичко от себе си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън притеснен за контузено трио преди дербито с Ливърпул

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призна, че е притеснен за трима от основните си футболисти, които пропуснаха мача със Стоук Сити заради различни здравословни проблеми.

Фъргюсън все още не знае със сигурност дали ще може да разчита на вратаря Едвин Ван Дер Сар, защитника Рио Фърдинанд и нападателя Уейн Рууни за дербито с Ливърпул от третия кръг на ФА Къп в неделя, но се надява тримата да се възстановят навреме за мача.

"Малко съм обезпокоен за тримата. Да се надяваме, че поне двама от тях ще бъдат готови за неделя", сподели пред официалния сайт на Червените Дяволи легендарният мениджър.

След победата с 2:1 срещу Стоук Сити на Олд Трафорд Манчестър Юнайтед окупира върха в класирането на Висшата лига с 3 токи повече от втория Манчестър Сити, като Червените Дяволи са и с мач по-малко от градския си съперник.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко най-добро на терена. 4-4-2 с Рууни и Бербатов отпред. Флетчър и Андерсон/Карик в центъра. Нани и Гигс по крилата. Победа с 2-0 според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андо трявва да е титуляр 100% според мен , заедно с Флетч.Напред Бербо и евентуално Рууни ако е готов.Назад работата е ясна Рио и Вида. Мисля едно 2:0 ще е добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С отбори от средата на таблицата не би трябвало да имаме проблем :)

ХАХАХАХАХ ГРУБО :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this