Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Birmingham City 1 - 1 Manchester United

Играч на мача?  

120 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

А някой гледа там от небето, и всичко чува, и всичко вижда,
за целия карък на терена идва ден и всичко се връща.
http://www.youtube.com/watch?v=Ea2-FbBKJJo...feature=related

Аз ще се задоволя само с това да видя Гибсън да се върне в аматьорския отбор от който сме го взели

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроса е ,че ако ние си свършим нашата работа правилно,дори и съдията да не си свърши работата правилно пак печелим 3 точки :) .

ами ние водехме в резултата с достатъчна преднина, която според правилата на футболната игра е достатъчна, за да определи даден отбор за победител - един гол. според същите тия правила играта с ръка от страна на полевите футболисти е забранена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ами ние водехме в резултата с достатъчна преднина, която според правилата на футболната игра е достатъчна, за да определи даден отбор за победител - един гол. според същите тия правила играта с ръка от страна на полевите футболисти е забранена.

Тва е, много точно! Тоя гол ни стигаше! Баси работата бе, 5 съдии сложиха, ПАК не виждат неща, дето от телевизора без повторение се вижда... тва е.Като се събуда искам да вида ФА отмени гола на Бирмингам, Юнайтед взе 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Недейте да серете върху отбора, а се надявайте Сър Алекс да изкорени този комплекс при гостуванията с някоя друга хвърлена бутонка : ) Отбора играеше добре и срещу Евертън, Фулъм, Бирмингам, но проблема е психологически. Да не забравяме и че Валенсиа, Нани и Парк ги нямаше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мейсън явно, ако извършиш два фаула едновременно действието им се анулира. Пък, ако прибавиш и засада гола си става от редовен по-редовен. Рядко може да се види по-неадекватно съдийско решение. Въпреки това се видя, че има доста проблеми. Първо в центъра Карик и особено Гибсън бяха безобразни в разиграванията, Гигси, за мое огромно съжаление, целия мач игра слабо, както и Рууни и единствено магията на Бербо ни движеше напред. Другият основен проблем е че тези лесно изпуснати победи вече се отразяват психически и се усеща при натиск от противника известна паника и страх нещо, което аз никога не съм виждал от Червените дяволи особено срещу съперници от ранга на Бирмингам. Редактирано на от Kokorba6iqta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроса е ,че ако ние си свършим нашата работа правилно,дори и съдията да не си свърши работата правилно пак печелим 3 точки :) .

Няма такъв филм... Не може да сме с толкова класи (и то в такова време и на такъв терен) над съперниците си,че всеки мач да ги разбиваме с разлика и да сме независими от съдийския фактор. Няма как просто... Момчетата изиграха перфектно мача,накрая не им достигна класа + решаващата и фатална грешка на рефера при гола на Бирмингам. Щото без тая грешка мача си свършваше 0-1 и взимахме 3 точки,с нея свърши 1-1 и взехме само 1. Тва са фактите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За жалост познах равния. Днес Х бе нарисуван.Много сме зле като гости. Догодина ще сме гости на силните отбори.Единствено сме домакини на Сити.Хубавото е,че не губим мачове като гост,но лошото е,че имаме само една победа.Няма смисъл да се опрадаваме със съдии и т.н. защото можеше мача да се реши по-рано.Програмата ни е по-тежка другия полусезон,защото ще гостуваме на силните отбори,а ние със слабите Х-ве само направихме. Ще се гостува на Арсенал, Ливърпул, Челси, Тотнъм.Само на Сити ще се домакинства.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
честно казано не знам за кое повече да ме е яд - за това, че не им набутахме втори гол, докато беше време или за тъпата съдийска "грешка". така или иначе горчивината от загубените точки остава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мейсън явно, ако извършиш два фаула едновременно действието им се анулира. Пък, ако прибавиш и засада гола си става от редовен по-редовен.
Рядко може да се види по-неадекватно съдийско решение.

Да. За последно миналия сезон. Тогава Челси намазаха. Нарушение в атака на Дрогба (ако не бъркам) + засада на Тери + че самия пряк свободен беше съмнителен. Познай кой беше потърпевш и тогава ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само да кажа, че нито оправдавам глупосста на съдиите (най-вече страничния), нито обвинявам Гибсън за каквото и да е. въпросът беше, че всеки втори коментар щеше да е "к*р за съдията", "умри" и т.н., при положение, че можехме да си оплетем кошницата, преди тая ситуация и дъртия да си празнува с кеф рождения ден в петък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма нужда да се хабите, цялата история на футбола е съставена от периоди, важното е да не се хабят нерви през лошите, също много важно е да знаеш какво ще стане и да не ти пука прекалено много като си го счел преди това, врачески умения един вид, малко хора ги имат. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
айде пак един равен и край... няма да видим титла .. мн сме зле и не знам още какво си !!! айде по сериозно.едва сме преполовили сезона!! тепърва ще губим точки,както и конкурентите! Преди седмица можеби Съра даде интервю в което казва , че не се учудва от многото равенства на отбора,а от това как още има хора които очакват едва ли не Юнайтед да мачка безпроблемно във всеки мач и как някой не са осъзнали че в Англия е най-силното първенство!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно накрая, малко преди да ни вкарат нередовния гол, САФ трябваше да си направи 1-2 смени, да убие ритъма на Бирмингам и всичко да приключи дотам. Факт е, че кьоравият съдия зачете нелеп гол (нямаше едно нещо, което да му е редовно), обаче ние трябва да разчитаме само на себе си. Но не и че съдиите ще си свършат работата като хората. Поне така се оказа. Карик, Гибсън...не знам дали са за гонене, или не. Знам само, че никога не бива да играят заедно един до друг. Просто и двамата са адски плахи и пасивни, но не мисля, че това се дължи на липса на качества. Иначе нямаше да бъдат тук толкова дълго, пък ако ще 5 ст'инки да нямаме за нови трансфери. Позитивното в случая е, че не допуснахме чаршафите да посрещнат 2011 на първо място. Нищо че са и с 2 мача повече. ЕДИТ: pako7, реално равенствата ни трябваше да бъдат 4-5, а не 8. Как да не ни е яд? Редактирано на от ggbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От ФА нали наказват по запис след мача, също така и могат да оттеглят даден червен картон пак по запис. Да вземат да отменят голове по този начин, не стига че с ръка, че май имаше засада, но и фал срещу Рио. Това, че страничния е заложил мача 1-1 нас защо това трябва да ни прецаква. Ясно е, че можехме да си решим мача по-рано, то това е тежко гостуване, където всеки един малък детайл има много голямо значение. С какво Бирмингам заслужиха точката с това, че имат един волейболист на терена дето не знае как да си използва краката ли? За мен отборът играе по-стабилно от миналия сезон и много малко ни трябва да започнем да си вземаме и гостуванията, наистина вече 3-4 мача имаме огромен малшанс. Има какво още да се иска, но предвид моментния състав нещата засега са прилично ОК.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебати контраста с темата за мача със Съндарланд... успокойте се малко, нито днес загубихме, нито сме загубили титлата, в момента дори сме в най - изгодна позиция от всички претенденти ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе крив мач си беше и това ми беше ясно още от сутринта...глупаво загубихме 3те точки и то не за първи път...гледаме напред пък квото стане, яд ме е но не мога да променя нещата. ще видим как ще протекът следващите 2-3 кръга пък тогава ще има по-ясна картинка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига момци, то беше ясно, че днес няма да сме истинския юнайтед. Първо,че играхме преди 2 дни и 9 човека отново бяха в състава. Второ вън от игра са Нани, Валенсия, Парк, Флетчър, Сколс.... т.е. играем с резервните халфове... Гигс и Андерсон отново играха добре, но с 2ма срещу тея надъхани и свежи момчета няма как. Руни вече не искам да го коментирам. И САФче... схема 4-5-1 НЕ РАБОТИ АКО НЯМАШ КАЧЕСТВЕНИ КРИЛААА!!! Вижда се, че Гигс с възрастта става по-полезен в центъра. И САФчееее... сменитеееее и САФчеее .... разиграванията в центъра... само Берба правеше знаци да успокоим играта, а Карик и Гибсън се бяха панирали и не смееха да отиграят 1 топка, Рафа хвърчеше, разпокъсана игра. А грешката не беше толкова на страничния съдия. Не може при борба за висока топка на Жигич и 2те му ръце да са на раметана на Рио и да няма фал, ей #@!#@!#@!#@!#@!#@!#@!#!#@!!#! Явно гражданите са купили 2ма съдии... мислех, че само техния ще купят. БАРУТ! Отивам да пия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Позитивното в случая е, че не допуснахме чаршафите да посрещнат 2011 на първо място. Нищо че са и с 2 мача повече.

:greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е то бива липса на късмет, но през тоя сезон направо паранормални неща се случват. Нямам думи.

Ти ме уби бе човек, попиках се от смях на тоя коментар (в смисъл не-подигравателен). :mood (22):

Иначе - вече нямаме страха на съперника като гости. Вече всеки вярва, че гостуващ Юнайтед раздава точки. Трябва ни едно мощно изригване, някой да си го отнесе насред дОма, и сме отново в играта :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно накрая, малко преди да ни вкарат нередовния гол, САФ трябваше да си направи 1-2 смени, да убие ритъма на Бирмингам и всичко да приключи дотам. Факт е, че кьоравият съдия зачете нелеп гол (нямаше едно нещо, което да му е редовно), обаче ние трябва да разчитаме само на себе си. Но не и че съдиите ще си свършат работата като хората. Поне така се оказа.

Карик, Гибсън...не знам дали са за гонене, или не. Знам само, че никога не бива да играят заедно един до друг. Просто и двамата са адски плахи и пасивни, но не мисля, че това се дължи на липса на качества. Иначе нямаше да бъдат тук толкова дълго, пък ако ще 5 ст'инки да нямаме за нови трансфери.

Позитивното в случая е, че не допуснахме чаршафите да посрещнат 2011 на първо място. Нищо че са и с 2 мача повече.

ЕДИТ: pako7, реално равенствата ни трябваше да бъдат 4-5, а не 8. Как да не ни е яд?

напълно съм съгласен за смените.... но един човек само решава ...кога , кой и как да играе !!!! за мен е грешка че не ги направи,но....
и все пак...още сме без загуба!!!!! нека гледаме положително.. и мен ме яд за 4 определни мача (включително този),но това е положението

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача не го гледах ама.гледам се оплаквате от съдиите..видях гола на ония обаче... 1 победа и 7 равни навънка..не виждам как съдията от днеска е виновен и за тва...без победи навънка шампиони няма как да станеме...кофтито е,че като се надиплят гостувания на Арсенал,Челси,Ливърпул,Тотнъм и т.н. Х-вете може и да станат на загуби.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

само да кажа, че нито оправдавам глупосста на съдиите (най-вече страничния), нито обвинявам Гибсън за каквото и да е. въпросът беше, че всеки втори коментар щеше да е "к*р за съдията", "умри" и т.н., при положение, че можехме да си оплетем кошницата, преди тая ситуация и дъртия да си празнува с кеф рождения ден в петък.

Разбира се , че и ти си прав. Не само т'ва положение с Гибсън .. , и на Бербатов гредата да беше влязло .. мача си заспиваше. Ама т'ва , че нямахме късмет , че днес не се получи т'ва да си решим мача по-рано не са виновни нито момчетата (поне повечето) , нито Съра. Тоя си ни ограби. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this