Jump to content
Sign in to follow this  
Devilment

Manchester United - Arsenal

Препоръчани публикации

Задължителна победа.... няма кво да говорим повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излизаме с най-доброто с което разполагаме , играем така както си знаем и излизаме крайните победители от двубоя !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искрено се надявам тая вечер да са си изпропускали положенията...и в понеделник да плачат в Лондон Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
чобан на Венгернал,само това мога да кажа,и дано Митето си е запазил 5 гола и за тях

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно задължителна е победата в тоя мач. Дано всичко с Рио е наред , защото ще е от огромно значение участието му в мача. Че ще излезем с най-доброто е ясно , няма съмнение. Надявам се напобеда. Дано ликуваме след края на мача!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина много важен мач! Победа и нищо друго! Ако играем както с Валенсия, то най-много 0:0... Няма кой да вкара........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина много важен мач! Победа и нищо друго! Ако играем както с Валенсия, то най-много 0:0... Няма кой да вкара........

От мачове като тазвечершния ни не може да се правят такива заключения...

Тия си ги биеме,абонатите долни... Тва просто е от мачовете,където трябва да спечелиме,без значение какво,кого,с колко и защо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дуо на Юнайтед под въпрос за мача с Арсенал

Рио Фърдинанд ще трябва да мине фитнес тест, за да се види дали ще успее да играе срещу Арсенал следващия понеделник, докато Пол Скоулс е под голяма въпросителна за предстоящото дерби.

Заради разтежение в прасеца, английският капитан бе заменен още в 50 минута срещу Валенсия, като това бе превантивна мярка. Същевременно Пол Скоулс не взе участие в двубоя, като той не е играл от миналия месец (травма в слабините), когато Червените Дяволи се изправиха срещу Рейнджърс.

Срещата с Арсенал е след по-малко от седмица, но Сър Алекс сподели, че се надява да вдигне своите футболисти на крака:

"Рио има разтежение в прасеца. Имаме още шест дни на разположение и да се надяваме, че той ще е готов," каза босът пред MUTV. "Пол се опита да тренира в неделя, но напусна тренировката, така че за него ще е по-трудно да се възстанови напълно за понеделник."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре е, че сме домакини. Бием ги трудно и излизаме начело с мач по-малко :champs (14): Мача няма да е лесен в никакъв случай. Мисля си, че О'шей ще е десен бек. Рио и Скоулс - задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде успех на нашите.Мисля си,че трябва Рафаел да е титуляр.Просто е най-пъргав и ще е много полезен срещу бързият футбол на арсенал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде успех на нашите.Мисля си,че трябва Рафаел да е титуляр.Просто е най-пъргав и ще е много полезен срещу бързият футбол на арсенал

Не знам дали Рафаел е удачен вариант за Аршавин, с този темперамент... докато О'Шеа има нужния опит, въпроса е във физическото състояние. Смятам, че в халфа ще са Флеч,Карик,Гигс,Нани, а напред Берба и Уейн.
Но всичко това са просто някакви си разсъждения, важното е да ни радва играта на любимия отбор :) Редактирано на от P.R.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изолираме ли Фабрегас, изолираме и Насри, Бербо вкарва 2 гола ставаме и си тръгваме. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Струва ми се че ще е доста резултатен мач нещо като 3:2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги когато арсенал са в добра серия и играят с нас следват загуби. Така ще е и този път, мисля че ще ги бием с 2:0 или 2:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изолираме ли Фабрегас, изолираме и Насри, Бербо вкарва 2 гола ставаме и си тръгваме. :)

Прочетох някъде (не мога да си спомня къде..), че Фабрегас отпада за двубоя. Иначе наистина много важен двубой, задължително трябва да вземем трите точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам победа! Вярвам, че ще победим - по-добри сме ! 1 гол на Уейн, 1 гол на Берба, 1 гол на Нани :) :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this