Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Valencia

Препоръчани публикации

Според мен добре стана, че мачът с оранжевите се отложи. Сега всички ще са свежи, а и Скоус ще е на готов напълно за мача, тъй като бе под въпрос за утрешния мач. Сигурно ще излезем с почти всички основни играчи, за да загреят за Арсенал :glory (12): Резултат - 1:0 Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като отложиха мача с Блекпул момчетата ще имат повече време за почивка но това не гарантира победа,Валения е много силен съперник и ще трябва доста да се постараем за да ги победим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач няма значение и x да правим не се бърка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното е да завършим първи (в което няма съмнения), и после дано ни се падне Лион или Копенхаген(ако се класират) на осминафиналите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-важното е да сме първи в групата си и да няма контузени, че ни предстоят още два тежки мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-важното е да завършим първи (в което няма съмнения), и после дано ни се падне Лион или Копенхаген(ако се класират) на осминафиналите.

Защо пък мислиш,че Интер,Рома и Марсиля ще са по-лоши варианти? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важно е 1-то място !!! Мисла че няма да имаме проблеми на ОТ. Само САФ да не ни изненада отново, но мисла че няма да рискува 1-то място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо пък мислиш,че Интер,Рома и Марсиля ще са по-лоши варианти? :)

По принцип чак след края на мачовете може да се каже дали е бил удобен съперника. Но ми се и ска да се падне някой по слаб, като за старт на елиминациите. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано стария да определи състав с който да си запазим първото място в групите :glory (04):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излиза с резервите и въртим резултатен X 2:2 или 3:3, да ги пази за Арсенал и Челси, няма смисъл да ги хаби във Вторник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да излизаме със същите както срещу УХ. Тоя мач няма никво значение... бахти долния мач. Долнопробна работа, днеска да нямаме удоволствието да гледаме Юнайтед.... Нямам търпение за до мача с арсенал. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно 4-4 с 4 гола на Ван Дер Сааарр ми звучи добре :mood (33): :rofl3: :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ще е равенство предпочитам 0-0 за да излезем от групите без допуснат гол :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен играчите, които ще излезнат с/у Арсенал трябва да получат почивка. А и не бива да се рискува, защото евентуална контузия на ключов играч може да обърка сериозно плановете ни... За нас тоя мач може и да е проформа, но Валенсия ще скочат с двата крака за победа. ...................Кушчак..................... Невил....Смолинг....Евънс....Фабио ..........Карик...........Андо........ Бебе..................................Обертан ................Македа....Чи'............... Резултат - 1:1 П.П: на 99% съм сигурен, че ще ни вкарат гол Редактирано на от WayneTheRed

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тва отборче дето си дал не само ще ни вкарат,а сигурно и ще ни бият

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано успеем да победим , Валенсия са корав отбор и се надявам да ги надвием!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен играчите, които ще излезнат с/у Арсенал трябва да получат почивка. А и не бива да се рискува, защото евентуална контузия на ключов играч може да обърка сериозно плановете ни... За нас тоя мач може и да е проформа, но Валенсия ще скочат с двата крака за победа.

...................Кушчак.....................
Невил....Смолинг....Евънс....Фабио
..........Карик...........Андо........
Бебе..................................Обертан
................Македа....Чи'...............

Резултат - 1:1

П.П: на 99% съм сигурен, че ще ни вкарат гол

Ако трябва да казвам състав с които предпочитам да играем то съставът би бил следният:

..................ВДС-----------------
Невил...Видич...Рио...Евра
..............Карик...Флетчър............
Нани.....................................Парк/Обертан
...................Рууни...Чичарито........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this