Jump to content
Enzo

На проби

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Имаме право на едно попълнение през зимата, хубаво ще е да го използваме. Всеки, който има желание и качества е добре дошъл. Ще има достатъчно много мачове за купата, а и отделно контроли в които всеки може да дойде и да играе с нас.

Ако имате въпроси, питайте тук или на ЛС, всеки ще получи отговор... надявам се, че ще има желаещи...

N.B. - Потребителят трябва да е регистриран, минимум преди 8 месеца и трябва да има достатъчен брой мнения, примерно около поне 5 на месец.
Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи аз ще пиша на тоя моя приятел Ненчо , който е идвал няколко пъти с нас и ще му кажа да прави мнения , а мисля , че той има регистрация тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шоши, ако играе като теб, по-добре не го викай :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пуснете една тема извън раздела, защото според мен много хора просто не влизат тук.. не знам къде ще е най-добре, евентуално може некой админ да я пусне във всички раздели, затворена най-горе като съобщение, а вътре да има обяснения + линк към тази тук, където вече да се коментира..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз това си мислех.. ако някой админ го направи, ще бъде супер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Че не е регистриран във форума и няма мнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами кажи кво предлагаш да те вземем? :D И да знаеш, че като няма Флирт и Финландия пием :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи аз ще пиша на тоя моя приятел Ненчо , който е идвал няколко пъти с нас и ще му кажа да прави мнения , а мисля , че той има регистрация тук.

Ми нямах регистрация във форума на Ман.Ю...Направих си преди 2-3 дни.....А затова как играя нека Вие да прецените !!! Мисля,че Рамунски знае какво мога на терена !!! Утре ако ритате (01.12.2010) и не сте се събрали може да дойда да поцъкам с вас за здраве :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък реших, че е против да има нови попълнения :)

Напротив - да взимаме колкото може, че нещо не достигат хора...
На моя човек му казах да прави регистрация и евентуално от лятото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Видях,че търсите човек за ново попълнение през зимата ако искате може да ме пробвате и да прецените дали съм Ви нужен с радост бих помоганл на отбора на форума :) П.П На какъв пост трябва човек?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
проблема е, че и ти ставаш за новия сезон.. за да играеш във форумната лига трябва да си активен потребител на форума 8 месеца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност, да... това е нещо важно, което съм пропуснал да спомена... За другият сезон ще си готов :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жоро, при добра оферта може и да се включа като ново попълнение :)))

Да разбирам, че трябва да ти увеличим заплатата, за да останеш при нас? ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ненчо си направи регистрация и ще работи по въпроса за идването му през лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте! Прочетох че си търсите човек за отбора, аз бих дошъл с голямо удоволствие, но не знам дали отговарям на всички критерии защото нямам много написани мнения. Иначе съм регистриран отдавна във форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и ти не отговаряш на правилата... трябват ти поне по 5-6 мнения последните 8 месеца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове