Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Rangers - Manchester United

Препоръчани публикации

По-добрият отбор сме, надявам се, че ще съумеем да оползотворим шансовете, които ще ни се открият. Мисля, че сър Алекс отново ще ни изненада със състава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип тези мачове наистина са скучни, но все пак нищо не се знае, надявам се на красива и изразителна победа и Рууни и Бербатов напред задължително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много почивки станаха, като знам ,че не го пускат много много в ШЛ Бербатов.....съмнителна работа поне според мен :) .Надявам се да го гледам за напред в най-титолувания отбор в света ManUTD !!!! :)

http://corner.dir.bg/news.php?id=7478430&nt=7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Равен ни класира, но ако пусне Ернандес и Рууни(100% сигурно) ще бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...колкото и първия мач бихме :mood (33): Иначе мачът не е маловажен. Една победа не само ще ни класира, а и ще ни гарантира на 100% първото място в групата. Така мача с Валенсия(който е точно преди дербитата с Арсенал и Челси) ще може да се изиграе с резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
100 процентова ПОБЕДА !!! Този път с разлика,тия си го заслужават след като се насраха предния път с 10 човека отзаде!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кушчак Браун Еванс Смоулинг Фабио Обертан О'Шей Гибсън Парк Бербатов Рууни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флетчър: Ще спечелим двубоя

Дарън Флетчър смята, че атмосферата на "Айброкс" ще извади най-доброто от Юнайтед на показ.

Една точка в Глазгоу осигурява мястото на Червените Дяволи в елиминационната фаза на Шампионската Лига, но Флетчър мечта за победа, точно каквато спечелиха момчетата на Сър Алекс през 2003г., когато Фил Невил отбеляза единственото попадение в мача.

"Очаквам с нетърпение двубоя," каза Дарън.

"Рейндъжрс са голям клуб и ще бъде наистина специална нощ със страхотна атмосфера на "Айброкс". Почувствах го преди години, когато им гостувахме, но аз бях на пейката."

Като шотландски играч, Флетчър не очаква да бъде приет с отворени обятия от домакините.

"Сигурен съм, че ще има доста освирквания от страна на домакините," каза полузащитникът на Юнайтед. "Това е само част от предизвикателството - да се справиш пред всякаква аудитория."

"Всички се наслаждаваме на срещите ни в европейските турнири. Но освен да им се радваме, ще трябва да свършим и малко работа. Нуждаем се от точка, която ще ни осигури преминаването на следващата фаза. Ще бъдем професионалисти и ще се опитаме да спечелим двубоя."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се надяваме,че до мачовете с Челси и Арсенал Рууни ще понавлезе в някаква прилична форма,защото друго спасение на хоризонта не виждам.Също така и да се надяваме САФ да поизхарчи малко зелено на пазара,че ни е нужен някой др. класен играч,иначе оправия невиждам-ЩЕ СТАНЕМ ОТБОР КАТО ЛИВЪРПУЛ И АРСЕНАЛ,които уж все са конкуренти за титлата, и накраря са с 10 точки разлика от шампиона.SORRY BUT THAT'S A FACT :( Редактирано на от Banky

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
труден мач ще е. по принцип с шотландските отбори навън си е трудно. дано да вземем победа за да може последния мач с Валенсия да не от голямо значение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дано да греша, но си мисля че това ще е последния сезон на Бербо в Юнайтед!!! Не знам какво не му стига.... от към качества има абсолютно всичко за да се превърна в ключова фигура за отбора, но увереността му не стига!!! И дори след историческият хетрик срещу Пул, пак не успя да запази инерция.... мн жалко ще е ако не успее да се утвърди до края на сезона!!! има време още,но наистина мисля че това е псоледния му сезон в който да се докаже че има място на ОТ или лятото си отвиа!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано да греша, но си мисля че това ще е последния сезон на Бербо в Юнайтед!!! Не знам какво не му стига.... от към качества има абсолютно всичко за да се превърна в ключова фигура за отбора, но увереността му не стига!!! И дори след историческият хетрик срещу Пул, пак не успя да запази инерция.... мн жалко ще е ако не успее да се утвърди до края на сезона!!! има време още,но наистина мисля че това е псоледния му сезон в който да се докаже че има място на ОТ или лятото си отвиа!!!

Това пък какво общо има с темата - Преди мача ? Има си тема за Бербатов...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снимки от днешната тренировка преди мача (23.11.10)

...

Юнайтед без Видич и Рио срещу Рейнджърс

Манчестър Юнайтед ще се изправи срещу Рейнджърс без двойката си титулярни централни защитници.

Рио Фърдинанд и Неманя Видич ще пропуснат предстоящото гостуване на Червените Дяволи от груповата фаза на Шампионската лига.

В последните няколко мача, двамата отново застанаха в сърцето на отбраната. Двамата обаче ще получат почивка, а срещу Рейнджърс техните места ще заемат Крис Смолинг и Джони Евънс.

Фърдинанд и Видич тренираха във вторник сутринта на клубната база в Карингтън.

Единственият двубой пък, в който Смолинг и Евънс играха заедно за 90 минути, бе срещу Уулвърхемптън в Карлинг Къп. Именно въпросният двубой е единственият, който и Видич и Фърдинанд не са играли.

Заниманието на Юнайтед преди мача с Рейнджърс пропуснаха Дарън Флетчър, Дарън Гибсън, Гари Невил, Оуен Харгрийвс и Майкъл Оуен.

gong.bg
...

Парк: Мачът с Рейнджърс ще бъде много специален

Азиатецът сравни предстоящия двубой с ожесточените битки между Южна Корея и Япония.

Южнокорейската звезда на Манчестър Юнайтед Парк Джи-Сунг определи предстоящия двубой от груповата фаза на Шампионската лига срещу шотландския Рейнджърс като специален.

Азиатецът ясно осъзнава, че атмосферата в този сблъсък наистина ще бъде по-специфична, тъй като един срещу друг се изправят два от най-големите клубове в Англия и Шотландия.

На Юнайтед му е нужна само една точка, за да си осигури място в директните елиминации на Шампионската лига и Парк от своя страна е оптимист, че неговият отбор ще успее да вземе своето на негостоприемния "Айброкс".

Опитният халф знае какво е да играеш в подобни двубои. Той не пропусна да разкрие малко повече за ожесточените битки на терена между неговата родина и Япония. Двата тима са най-силните в Азия и мачовете между тях са с изключителен заряд.

"Когато играем срещу Япония, феновете ни казват, че ще ни хвърлят в морето, ако загубим. Без съмнение, мачът с Рейнджърс ще бъде един изключително специален двубой", заяви Парк.

"Очаквам атмосферата на стадиона да бъде напълно различна и несравнима в сравнение с мачовете от Висшата лига, както и с другите двубои от Шампионската лига", добави кореецът.

"Освен това смятам, че предстоящата среща ще предизвика небивал медиен интерес и доста повече журналисти ще дойдат на стадиона. Готов съм за агресивен мач, който ще бъде с наистина страхотен заряд", завърши Парк.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
United's 21-man squad: Amos, van der Sar; Brown, Evans, Evra, Fabio, O'Shea, Rafael, Smalling; Anderson, Bebe, Carrick, Giggs, Nani, Obertan, Park, Scholes; Berbatov, Hernandez, Macheda, Rooney.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това пък какво общо има с темата - Преди мача ? Има си тема за Бербатов...

Относно мача... ще го вземе лесно!! 0:2 Този път , тия мишоци ще трябва да играят футбол и да търсят точки,което ще отвори мача!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
100% трябва да сме първи в групата! Това може да ни прати по-лесен противник, а в положението в което се намираме това е най-важно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед уверени, но предпазливи

Сър Алекс Фъргюсън реши да даде почивка на Рио Фърдинанд и Неманя Видич за двубоя срещу Рейнджърс от Шампионската Лига, но мениджърът добре осъзнава трудностите, които Червените Дяволи може да срещнат при евентуална загуба в сряда вечер.

В момента Юнайтед е лидер в класирането на група "Ц" с десет точки, три пред Валенсия и пет пред шотландския шампион. Победа или равенство ще бъдат достатъчни на Червените Дяволи да си осигурят място в следващата фаза, но загуба може да усложни нещата.

"Ситуацията е доста интересна и ще трябва да се отнесем много сериозно", заяви босът на пресконференцията преди мача. "Ако Рейнджърс победи утре, то ние задължително трябва да спечелим срещу Валенсия, защото съм убеден, че ще те надвият Бурсаспор като домакини."

Въпреки че пристигна в Глазгоу без титулярната си централна двойка защитници и без полузащитника Дарън Флетчър, Сър Алекс е уверен, че неговите момчета може да постигнат добър резултат на един от най-негостоприемните стадиони в Европа.

"Видич, Рио и Флетчър са аут - Флетч е контузен, за съжаление - но това е възможност за Джони Евънс и Крис Смолинг да се изявят. Те двамата ще бъдат централна двойка защитници срещу Рейнджърс, като това ще бъде една добра възможност да натрупат още опит. Имам им доверие."

"През този сезон се представяме добре в Шампионската Лига. Все още не сме допуснали гол, така че се надявам това да не се случи и в утрешния двубой. Представянето ни срещу Валенсия беше солидно, изпозвахме нашия опит много добре. Срещу Бурса също показхме добра игра и контролирахме мача."

Рейнджърс все още няма загуба на "Айброкс" в настоящата кампания в ШЛ, записвайки победа с 1:0 срещу Бурсаспор и равенство 1:1 с Валенсия. И Сър Алекс очаква поредния труден двубой срещу мочметата на Уолтър Смит.

"Знам, че Маджид Бугера няма да играе, но очаквам, че Рейнджърс да ни предложат наистина сериозен тест. Можеха да победят Валенсия, постигнаха чудесен резултат срещу нас на Олд Трафорд. Няма значение начина по който бе постигнат резултата, а това че той е факт."

"Когато Рейнджърс достигна до финала на Купата на УЕФА, домакинската им форма не беше добра, но не допускаха много голове и успяваха да откраднат точки в мачовете си като гост. Те са добре организиран и труден за побеждаване отбор, който има нужните качества да играе в двубои като този утре вечер."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this