Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United 2 - 0 Wigan Athletic

Играч на мача?  

86 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Супер победа, много стабилна защита, а като влезнаха Рууни и Скоулс просто отбора коренно се промени! Жалко, че Рууни не успя да вкара.Нани сигурно има 20 центрирания тоя мач.Браво и на Рафаел, играч на мача - Евра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита ни победа и честита поредна загуба на Челски! :mood (35): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Oтново победа , но можеше да е и с по голям резултат , след като Уигън останаха с 9 души трябваше да ги смачкаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
разочарован съм резултата трябваше да бъде двуцифрен :mood (33): честито на всички :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Показахме,че можем да играем добре...като сме с 2ма човека повече.С връщането на Руни и Гигс се надявам да тръгнат нещата.Разбрах,че Фостър е направил голям мач,нека му благодарим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ненормално много пропуски срещу слаб отбор, който трябваше да отнесе поредна петица. "Навремето" ги биехме с толкова ама без червени картони. Гледаме напред. ПП. Единствените дето заслужават някаква похвала днеска са черноработника и Рафаел, всички останали не бяха на нужното ниво (като отбележим гола на Евра само). Нани игра 10 минути - пак. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БРАВО ! Арсенал и Челси се издъниха,а този път ние не си пропуснахме шанса.Рууни се завърна,Гигс ще го направи скоро,Чичарито отново вкарва :) Можеше и повече,но и това е добре :) Много добри центрирания от страна на Рафаел и според мен той е играч на мача.ЕЙ ТВА Е РАДВАЙТЕ СЕ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Oтново победа , но можеше да е и с по голям резултат , след като Уигън останаха с 9 души трябваше да ги смачкаме.

Абсолютно.В последните минути можехме да вкара поне 5 гола.Но това ни е късмета, трябва да сме доволни.Рафаел направи страхотен мач.Чичарито също, с влизането си вкара гол.Рууни имаше 2 шанса да вкара гол, но очевидно не е напълно възстановен.Евала на Евра, ама последния опит за гол трябваше да бъде пас, Обертан беше сам.Нани също се скъса да центрира, жалко, че пак не записа някой асистенция.Какво по-доволно днес - Арсенал и Челси падат, излизаме на 2-ра позиция с еднакъв брой точки с лидера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита двойна победа !При загубата на Челси и Арсенал това е прекрасен ден за нас.Рафаел показа на Нани как трябва да центрира едно истинско крило.Благодаря и на нападетелите на Уйгън за първата част.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб , слаб Юнайтед.Имаме нужда от трансфери - Снайдер , Модрич , Бейл , Бензема , Акинфеев , Буфон , Де Хеа, Йозил , Вия , иначе няма да се оправим! Нищо ,че се изравнихме с първия , трябваше да сме 20 точки пред него. :) Аз на мениджъра бия Барса с по 5:0 ,тоя САФ сляп ли е ,докога ще спи !?!? Иначе сериозно , честита победа!! Спокоен мач , спокойни три точки,които с оглед на преставянето на Арсенал и Челси днес са безценни.Защитата ни беше на ниво.Дано Рууни си възвърне формата и със завращането на Валенсия да почнем да мачкаме отново.Напред към 19та титла!!! :champs (18): :champs (18): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и нова позиция в класирането! :happy: Единствено ме е яд, че не ги бихме с по-голяма разлика при положение, че накрая играхме срещу "деветимата от Уигън", но най-важното е, че взехме трите точки. Не знам дали само на мен ми се струва така, но Рафаел и Евра се представиха по-добре в офанзивен план от Нани и Обертан. Бяха по-ефективни и ако трябва да посоча играч на мача ... трудно ще избера един от двамата, но определено през първото полувреме Евра беше най-добрият на терена, а през второто - Рафаел. Скоулс допринесе за раздвижването в средата и единственото, което ми липсва в неговата игра са онези смъртоносни удари от средата на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме гледах нашия мач,хвана ме малко яд и пуснах да гледам мача на Челси(малко да злорадствам....изглежда там имаше повече тръпка ) :mood (17): После разбрах че 30 минути сме играли срещу 9 човека...е просто бяхме длъжни да си оправим головата разлика :unsure: Но и от тва съм доволен...спор няма ! :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мощно! Днеска е най-якия ден за футболът от 302492394 години насам. По-яко нема от тва. Супер много пропуски нашия мач ще го коментирам по-късно. Радвайте се, че сме първи заедно с Челси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекрасно - Ние бием ; Челси падат ; Арсенал падат! Играч на мача - Евра. Фостър - браво на момчето! Само да питам Фостър продадохме ли го или е под наем в Бирмингам ? С една дума - Прекрасен ден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слабички сме си квото и да стана днеска като благоприятни резултати в нашия и другите мачове..нямаме халфова линия и атаката и тя е зле,но голям късмет,че вкарахме гол в 45-тата минута,а ония после сами се биха с 2 тъпи червени картона...Браво на Евра и Рафаел..хареса ми и Обертан донякъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трагично първо полувреме. За пореден път идва слаб отбор на Олд Трафорд и ни надиграва. Втората част, според мен, няма смисъл въобще да я коментираме. То остава с двама души повече да не успеем да победим. И въпреки всичко, пак не го направихме убедително. За мен лично, пресилени червени картони. Съдията можеше да спести поне единия. Голяма глупост е да се мисли, че нещо се е променило след този мач. Пак показахме тромав футбол, без преса, без креативност в халфовата линия. Обичайните неща. Дори си мисля, че ако нямахме числедно превъзходство, щяхме да берем големи ядове, на фона на това, което се случи до почивката. Единственото положително, което аз видях, беше играта на двата бека(Евра и Рафаел). Но пак казвам, бяхме прекалено улеснени след почивката. С оглед събитията на терена, трябваше да бием с поне 4-5 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър резултат - да, добър мач - силно казано, може би само второто половреме. Играч на мача Евра, като Рафаел се представи също добре през второто половреме. Рууни не беше освиркван много, което също е добре. Флетчър и Карик - без думи. На терена има място само за един от тях. През 2/3-ти от мача ме ядосваха, а през останалата 1/3-та ме развеселяваха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички и честито място в класирането ,благодарности към Фостър за неговите спасявания.Относно него продаден е... питаше някои по горе. А за играта няма да коментирам за мене пак беше тегаво и мудно,какво ли щеше да е ако ние бяхме Деветима от Манчестър се питам :) Редактирано на от Amsalak

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много сме слаби, ама с тия резултати от днеска ме боли фарО.

да.

все си повтарям, че сега е важно да печелим точки, а играта ще се подобри скоро, и това все не става и не става.. очевидно продължаваме така, а докога.. не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this