Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Пежо България - Манчестър Юнайтед България

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

По програма мачът е в събота от 13:00. Дал съм съгласие на Ники от Пежо да преговаря за размяна с някой от мачовете в неделя ... чакаме отговор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на тоя етап отпадам на 90%... до неделя има време, но глезена ми е много зле и по-скоро май няма да се оправя...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идвам , но честно казано ако е в неделя ще ми е много по-удобно :) Редактирано на от sho-sho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мен в събота със сигурност ме няма за неделя ще видя дали ще мога да дойда ако е късния мач със сигурност ще съм тук

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От тази седмица късни мачове в неделя няма да има... часа Неделя 18:30, се мести за Събота 16:00

Уважаеми участници,

Само да кажа, че за Първа Лига в трите уикенда до края на полусезона, отказахме часа "Неделя 18:30", тъй като е доста студено и не ни се струва редно да играем в него, след като можем да играем в по-нормално време. Поради тази причина този час е сменен със СЪбота 16:00 и трите двойки, които имаха мачове от 18:30, могат да считат, че са изместени за Събота 16:00.

Ще отразим промените в програмата на сайта до утре вечер.

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изминалият уикенд беше първият в който бях свободен поне да дойда да ви гледам но тия новите грипчета са като - челен удар с влак....5 дни бях като убит....разбрах че с армейците сте свършили Х...честито!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пежата са от нашата черга така че мача е 1х2 .Ако сме настроени повече за победа ще ги бием. Аз продължавам да съм само зрител ....че това коляно се заигра доста.!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идвам, но Жорката е прав...нека като се разбере окончателно за точния час на двубоя някой да драсне два реда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казвайте кога ще им го върнем?! Идвам засега, само дайте час, за да не стане да се разбера нещо както предния път...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пичове, не остана време - някой може ли да звънне на въпросния Ники от Пежо и да се разберем за дата и час, защото все си мисля, че някои от нас (подозирам повечето) може евентуално да имат и други планове освен мача...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шопов е обявил мача в темата за назначенията по програма - събота от 13:00.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се опитам да дойда,защото имам ангажимент,но в петък вечерта ще кажа със сигурност

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми лошо Седларов, лошо....отпадат Краси, Жоро и Дани. По един изключително важен човек от всеки пост. Останалите да си стягаме задниците. Идвам (то имам ли и друг избор) :waiting: :waiting: :waiting: :waiting:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми лошо Седларов, лошо....отпадат Краси, Жоро и Дани. По един изключително важен човек от всеки пост. Останалите да си стягаме задниците. Идвам (то имам ли и друг избор) :waiting: :waiting: :waiting: :waiting:

То има избор , ама станА титуляр на десния бек . :mood (17):

П.П Между другото Саше , КОГА ЩЕ МИ ДОНЕСЕШ ИГРАТА ?????

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кракът още ме боли и ако имам възможност (ако се съберем) няма да идвам. Ако ли не няма да имам избор :) Та...дали ще се съберем ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове