Jump to content
Sign in to follow this  
ralics

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

Лесна победа, като гледах последните мачове колко са жалки и смешни, а като виждам, че ще са без Тевес още по-интересно става.Само се моля Нани да е готов за мача, защото без него сме трагични.Парк също го очаквам да започне титуляр, вместо Гигс.Бербата също дано се излекува до срядата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лесна победа, като гледах последните мачове колко са жалки и смешни,

Ние , защото мачкаме и разбиваме всеки отбор , който ни се противопостави ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3-0.

Темата за 1x2 е другаде ;)
За мача - излизаме с най-доброто,което е на линия и се борим за 3те точки.Важното тук е да не паднем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги тия.Днес четох че капитанчето им се побъркало и ходило на лечение в Аржентина :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук задължителна победа .. Излизаме с най-доброто с което разполагаме и ги убиваме .. Добрата новина е , че почти сигурно Тевес няма да играе и трябва да се възползваме от това , пък и последно време не играят добре .. Лично аз съм оптимист и вярвам , че ще си вземем това което ни се полага :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всичко освен победа ще бъде престъпление, с оглед на тва с кви играчи трябваше да играем срещу Уулвс. Бербатов да изригва с голове и тва е, мощно! Ама не знам всъщност дали си вярвам и аз на приказките :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
победа и само победа... задължителна... тия Шити паднаха от Арсенал, Уулвс и Познан сега е ред и ние да ги тръшнем и тогава вече могат да си гонят жабарския тренер. Не играем особено добре, но за мач като този е нужно нещо повече от добра игра и смята че точно това е в наша полза :glory (32):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като се сетя за миналия сезон как хубаво ми дойде онзи гол на Скоулс в 92рата минута....една такава носталгийка ме връхлита...та си мислех не е ли време да ги надъним едно яко у тях, ей така за кеф...и да разберат, че има само един голям отбор в Манчестър!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тегаво ще е, но си мисля, че със завръшането на повечето титуляри ще им покажем кой е отбора от Манчестър !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без значение резултата, гледа ми се дерби. Искам да гледам голове, борба, ритане, ако ще и червени картони да има. Все ще е хубаво ако бием. За Тевез не се надявайте. И Манчини ги знае тия номера с "100% няма да играе, не е готов и подобни". На 99% съм сигурен, че Тевез ще играе срещу нас и ще бъде нахъсан, не че това им помогна много миналата година...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен тоя мач и мачовете с Ливърпул са най-големите дербита в Англия.Няма Челси, няма Арсенал и други смешни отбори.Не че Шити и лузирите са добре, ама ... Сити винаги играят силно срещу топ 4.За това е такава интригата.Тевес,Адебайор,Силна... Защитата им е доста уязвима, но в предвид, че нашата атака не е кой знае какво в момента не може да се каже, че лесно ще я пречупим.Халфовете ще изнесат мача, въпроса е дали Фърги ще пусне Чичарито с българина напред, или само Митко в атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Патрис Евра: Сити не струват без Тевес

"Той прави разликата в техния отбор", смята френската звезда на Юнайтед.

Френската звезда на Манчестър Юнайтед Патрис Евра започна психоатака срещу градския съперник Манчестър Сити, няколко дни преди дербито между двата тима.

Вчера Червените Дяволи се наложиха над Уулвърхямптън с много зор и сега всички в клуба с нетърпение очакват голямото градско дерби, което ще се играе на 10-и ноември на "Сити ъф Манчестър".

Евра от своя страна смята, че "Гражданите" просто "не струват" без своя капитан Карлос Тевес, който влачи отбора на гърба си, но в момента е контузен и липсата му е очевадна - три загуби в последните три мача.

Все още не е ясно, дали Карлитос ще бъде на линия за голямото дерби, но определено евентуално негово отсъствие в него би било страхотна новина за Сър Алекс и компания.

"Сити хвърлиха доста пари за нови футболисти, но лично според мен Карлитос е най-добрият играч, който имат", сподели мнението си за градския съперник Евра.

"Те не могат да си позволят да го загубят, защото той е голям футболист и е изключително важен за отбора, всеки от играчите на Сити знае това", добави французинът.

"Все още сме приятели с Карлос, въпреки че вече не играем заедно. Говорим си всеки ден и поддържаме връзка с него", каза още той.

"Очаквам мачът срещу Сити да бъде доста труден, тъй като не можем да отречем, че те разполагат с добър отбор, а освен това обичат много дербитата с Юнайтед"

"Аз обаче се надявам да подарим една страхотна вечер на нашите фенове в градското дерби и да успеем да постигнем успех в него", завърши французинът.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-Великото Дерби! Като си спомня миналата година какво мачове играхме с тия , направо настъхвам какво ще стане в Сряда , дано да се получе Много Добър мач , с много голове!Време е и Бербо да вкара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лоши новини - има голяма вероятност Нани да изпусне мача със Сити, явно още не се е възстановил от контузията.Също така и Бербатов е под въпрос, би трябвало да тренира в понеделник, ама нали и той е с грип... та дано се оправят и двамата, защото пак ще се мъчиме напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тевес: Искам да вкарам гол на Юнайтед и да изразя бурно радостта си

Карлос Тевес даде поредното си интересно изказване и заяви, че един ден ще напусне Висшата лига, но не знае кога точно.

Нападателят, за който се появиха информации, че ходи на психиатър показа характер и припомни, че е един от най-добрите футболисти на Острова като заяви, че се чувства готов за предстоящото дерби с Манчестър Юнайтед и иска отново да отбележи срещи бившия си клуб.

"Дали ще напусна Премиършип? Възможно е, но още нямам фиксирана дата кога да сторя това", каза Тевес пред медиите на Острова.

"Планирам да съм напълно здрав за дербито и искам да играя срещу Юнайтед", категорично заяви нападателят.

"Мачът с Червените Дяволи е много специален за мен, изпитвам респект към бившия си клуб, но ако вкарам в дербито, ще изразя радостта си по бурен начин и това според мен е съвсем нормално", завърши нападателят, който миналата година реализира две попадения за "Гражданите" при домакинската победа на тима над Манчестър Юнайтед с 2:1 на полуфинал за Купата на Лигата.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано умреш, преди да вкараш гола, плужек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this