Jump to content
Sign in to follow this  
ralics

Manchester United 2 - 1 Wolverhampton

Играч на мача  

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Нещо пропускате Бебе в хранилката : ),Волфрама е болезнено прав.
А Харго да се плюе........... жалко е .Човека го мъчат контузии ? Той кво е виновен? Та той даже не игра тоя мач ......... Както и да е,може 500 и кусур минути да не е вкарвал,но липсва креативност в отбора. Имаме бичмета яко,тичат ,бутат,пресират...... Чакай бре 1-1 е резултата ,80 мин и атакуваме на ходово темпо евала :)

Хубаво е че си разбрал че само с тичане не става трябва и мисъл в тая игра,иначе досега да бяхме взели Юсейн Болт. :mood (33):
Относно мача много слаб.Играч на мача Парк само заради двата гола иначе и той беше слаб както целия отбор.Както и преди съм казвал трябват ни поне едно крило което да може да центрира,и двама офанзивни халфа.Не може за цял мач да имаме по едно,две голови положения.Преди създавахме по 20.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво стана с Харгрийвс, че не гледах мача?

Поигра пет минути и напусна контузен. На негово място влезе Бебе. Той пък бе заменен чак в 75-ата минута от Скоулс. Не знам как САФ го изтърпя толкова дълго. Наистина смятам, че това момче няма качества за такъв отбор. Просто няма таланта. Не може да разчиташ на скорост и ... скорорст. Честно не мога да се сетя за друго качество, което Бебе притежава. Нито дрибъла, му дрибъл, нито пасът му пас. Единственото което ми хареса е, че успя един път да спре добре топката. Само че другите 5-6 не успя да го стори...
За това момче Обертан нещата се припокриват едно към едно с написаното за Бебе. Слабо. Добра техника, но само това. Никакъв усет за комбиниране, никакъв футболен интелект. Върхът беше, когато към 80-а минута той скача за невъзможна топа в наказателното да засича топката съз задна ножица. Щеше да отнесе някое ребро на защитника на Улвс. Резултатът беше изгубени ценни минути за отбора да търси победен гол.
Македа- същата история. Диуф и Уелбек са класа над него.
Относно мача мисля, че е глупаво да играеш с един нападател и 5-има халфове у дома срещу отбор, който се бори да не изпадне. Ако Скоулс и Македа бяха влезли по-рано, щяхме да бием с разлика. Сигурен съм в това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то ние сме излезли с ебати състава. :D Иначе като за половин липсващ отбор е добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
лошо... този сезон не вървим добре, имаме по малко точки от предния по същото време. на всичкото отгоре се и мъчим с отбори ка Уулвс и Стоук. Евъртън ни муши два за две минути и на всичкото отгоре следва мач със Шитните. имаме само една победа като гост в лигата, което си е разочароващо... но аз съм оптимист, САФ ще измисли нещо... надявам се!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е един ( пореден ) поучителен урок за САФ ( който този път не ни коства загуба на точки ) да не обикаля приютите, а да потърси качествени попълнения, които да ни върнат в играта наречена футбол, защото сега почти не успяваме да практикуваме този спорт. По неговите думи имаме пари, но няма смисъл да ги харчиме, защото притежаваме млади и талантливи играчи, които разполагат с потенциал и са бъдещето на Юнайтед. Аз виждам само младост, може би също така и потенциал за отбори от Чемпиъншип, без кой знае какъв талант, без бъдеще в Юнайтед. Но всички добре знаем, че пари няма, колкото и да му се иска на САФ, и колкото и да ни обеснява, че ги държи в касичка и просто няма за кого да ги изхарчи. Парк никога не е бил 'продавач на фланелки'. Не знам защо някои си позволява такива определения, но за мен той е черноработната ни пчеличка, никога не се оплаква, да не говорим, че той слаб мач срещу отбори от 'топ 4' няма. Като изключим слабото му начало през този сезон, той винаги е постоянен в изявите си и впечатлява с представянето си. И не си мислите, че ако друг отбор бе изпаднал в днешното положение, в което бяхме поставени ние, ще бие 2,3 гола разлика и ще си :mood (36): Играта е разочароваща, представянето на повечето бе трагично, резултатът е героиство..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Харгрийвс беше прекалено добре, за да е истина... Сър Алекс просто го е пуснал заради контузиите и вируса, това е. Няма как иначе седмица по-рано да каже, че е далеч от влизане в игра, а днес изведнъж - титуляр. Но като имаме Сити след четири дни, а по-рано тази седмица Скоулс игра 90 минути в Турция, Нани е контузен, Валенсия е контузен, Гигс е контузен, Карик се разболя, Бербатов май и той... Просто нямаше кого да пусне. Флетчър и Парк титуляри - другите кои да са? Избор между Харгрийвс, Обертан, Бебе и Македа. Съра дори пусна Евра по крилото, само и само да не са все хлапета напред. Младите играчи, колкото и да са талантливи, трябва постепенно да трупат опит покрай титулярите, а не изведнъж да са всички в игра. Друг е въпросът, че положението щеше да бъде съвсем различно, ако бяхме купили един опитен халф, но без пари - толкова. Иначе Скоулс е огромен, с влизането му в игра от пълен хаос изведнъж станаха целенасочени атаки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк беше номер едно.Браво!!! Бебе беше ПЪЛНА трагедия..Ужас!!!Все пак,взехме 3 точки,Челси ще паднат от Ливърпул и всичко ще започне да се нарежда :) :mood (2):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача не съм го гледал ама с тоя състав,който видях кво очаквате ? Даже евала,че сме били и браво на Парки,който може и да не е най-великия играч и Световна класа ,но много пъти ни е вадил от лайната...

Иначе нещото ,което ме разсмя като го прочетох сега е това

След като Юнайтед игра близо пет минути с десет души, все пак смяната вече бе извършена и Бебе влезе на мястото на Оуен Харгрийвс.

Докога ще има още оптимиста тука...кристално ясно е какво трябва да направи този футболист и да ни избави от мъките...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ужасен мач и само късмета и Парк ни измъкнаха с трите точки ,които са много важни.Още като видях състава и подредбата на играчите в първите минути ми стана ясно че ще се мъчим много тоя мач.Харго явно му е време да спре със футбола докато не е осакатял напълно. Най-слабия мач на Бебе.Едно точно центриране нямаше. Ернандес също не ми хареса в тоя мач.Явно това че беше сам в нападението е причината. Дано тези мъки поне да са си заслужавали и през седмицата на ударим Сити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън доволен, че Юнайтед бие въпреки множеството проблеми

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън остана доволен от трудно спечелените три точки в срещата на неговия тим срещу Уулвърхямптън този следобед.

Червените Дяволи постигнаха изключително драматична победа с 2:1, а победното попадение бе реализирано от Парк Джи Сунг в даденото от съдията продължение на срещата.

"Правили сме това толкова много пъти. Трябва да поздравим момчетата, че за пореден път показаха висок дух и издържаха докрай", започна Фъргюсън своето изказване пред клубната телевизия.

"Мисля, че Уулвс бяха по-добрият отбор през първото полувреме. Играха чудесно и бяхме щастливици да отбележим този гол в края. През второто полувреме ние стояхме по-добре, но пък за съжаление допуснахме попадение и трябваше да чакаме до последните секунди, за да победим", продължи Сър Алекс.

"Някои от нашите играчи излязоха с различни здравословни проблеми на терена днес. Такива бяха например Патрис Евра, Пол Сколс и Неманя Видич, така че това до известна степен обяснява тяхното представяне днес. Те все пак стиснаха зъби и се справиха добре", обясни Фъргюсън ситуацията с неприятния вирус, който повали съблекалнята на Червените Дяволи през последната седмица и застигна дори самия шотландец.

"Точно преди почивката и секунди преди последния съдийски сигнал са наистина прекрасни моменти да отбележиш гол. Парк е един от играчите ни в най-добра форма през последните седмици, а днес той отново се представи на много добро ниво", не спести похвалите си за корейския полузащитник Фъргюсън.

След тази победа Юнайтед се доближи на две точки от лидера Челси. "Сините" излизат утре срещу отбора на Ливърпул.

Следващата сряда Фъргюсън ще изправи отбора си срещу Манчестър Сити в градското дерби.

"Мачовете следват един след друг", каза той. "Мисля, че Нани ще бъде здрав за сряда, надявам се и Бербатов да тренира в понеделник."

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам от какво може да е доволен Сър Алекс, като се има предвид ужасно слабата игра на целия отбор. И неговите нерви в 90тата минута си личеше, че баха опънати на макс, въпреки, че се опитваше да не го показва. Миналият сезон се опитахме да спечелим титлата с подобен състав. Вярвах, че ще го направим, но уви. Тази година се случва абсолютно същото нещо. Когато Рууни се реши да подпише и излезе новината, че най-накрая американските некъдърници ще дадат пари за трансфери, изглеждаше, като че ли всичко ще си дойде на мястото. Но коментарът на Фъргюсън - "Няма да копувам нови играчи" (отново) .... еееми няма да стане. Докога!? Не можем да се борим с Челси ако не печелим мачовете с посредствени отбори. Защото Челси го прави и то по доста убедителен начин. С цялото ми уважение към младите в отбора, но той не вдъхва респект с играчи като Бебе, Македа и Обертан. Един ден- може би, но в момента - ни най- малко! А мача беше почти загубен. На всички е ясно! И добре, че беше миг на гениалност от страна на Парк, защото аз лично не виждах кой и как може да вкара топката във вратата на Уулвс. Евала Парк :mood (28): Трябва да сме щастливи от това, че той успя. Но ако не беше??? Не знам дали Ливърпул ще успее да препъне лондончани, но няма как да вярваш в титла ако разликата м/у нас и Челси постоянно нараства .....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евала Джи евала Сунг евала Парк! Един път завинаги ще запомните, че Парк има своето място в отбора, точно в такива мачове. Да покажеш такова хладнокръвие при негативен резултат на собствен терен, при освиркванията на феновете,в последната минута да тръгнеш сам и да биеш, и да отбележиш - иска се много здрава психика. Браво на Джи Сунг, дано вовеки е в Юнайтед, но не само заради тва.

Много точно казано. Ако държи такава форма искам да го виждам и занапред титуляр. Преди няколко мача сам си каза, че не е доволен от формата си и ето, че я подобри сега. Малък човек, голям характер, няма какво да се лъжем, този мач той ни го измъкна. Иначе бяхме безобразно слаби. Да треперим на ОТ, срещу отбор от дъното на таблицата... Бебе няма да го съдя за центриранията му, може просто да не е имал ден човека, бъдещето ще покаже. Състава с младоците беше твърде експериментален, но то май липсваха и по-качествени опции, толкова контузени и разболяли се.. идва по-тежък мач със Сити и там вече задължително трябва да се представим на ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк се гордее с победния си гол

Парк Джи-Сунг бе сдържан, но все пак горд от попадениетията си, едното от които падна в добавеното време, точно пред Стретфорд Енд, с което Червените Дяволи подпечатаха своята важна победа на Олд Трафорд.

Полузащитникът бе в прегръдките на своите съотборници, след като успя да преодолее вратаря на Уулвс в 93-тата минута, точно когато по всичко изглеждаше, че Юнайтед ще запише шестото си равенство във Висшата Лига.

"Много съм щастлив," каза Парк пред MUTV.

"Осигурихме си трите точки, а аз отбелязах победния гол в добавеното време. Много съм щастлив от случилото се."

"Това чувство не може да се сравни с нищо друго, да реализираш гол в последната минута и тълпата около теб да е в екстаз, радвайки се, викайки. Невероятно усещане е и му се насладих изцяло."

Шедьовърът на Парк бе изключително солово изпълнение, след като действията на защитницте пред него му създадоха чудесната възможност да се изправи сам срещу вратаря на гостите.

"Отначало мислех да подам топката, но после я задържах," обясни той. "Щях да стрелям, но бранителят пред мен щеше да ми отнеме топката. Избегнах това и стрелях, отбелязах и всички бяха щастливи."

Кореецът не отдаде голямо внимание на първото попадение, но не забрави да отбележи големия принос на неговия съотборник, спомогнал му да насочи коженото кълбо в мрежата.

"Това беше великолепен пас на Дарън Флетчър, той ми създаде чудесната възможност да остана очи в очи с вратаря, а нататък всичко беше лесно," каза Парк.

Първият гол бе голям удар за гостуващия тим, тъй като те се представяха доста добре през началните минути на срещата. Въпреки това, Ууулвс съумяха да се върнат в двубоя, а Парк призна, че се е притеснил, че Юнайтед ще изпусне още една домакинска победа.

"Прави ли сме го толкова пъти досега, в частност в началото на кампанията," разкри Парк. "Но знаем как да реализираме, особено пред собствена публика. Продължихме да създаваме ситуации и накрая отбелязахме."

Кореецът коментира и предстоящите тежки срещи срещу Манчестър Сити в сряда и Астън Вила в събота.

"През следващата седмица имаме два много важни двубоя и трябва да задържим победното си настроение," каза той. "Справихме се днес, сега трябва да се подготвим и за дербито с Манчестър Сити."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме е яд за Харгрийвс, аз се примирих отдавна. Разберете, че той няма да играе повече в Юнайтед. Иначе наистина доста слаб мач, но точките са важни, при положение, че играе такъв състав. Срещу Сити няма да е така, спокойно. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-голямото постижение на Фъргюсън

Да гледаш мач на живо се оказа много различно от очакваното. Оказах се неподготвен, защото отивах на двубой между третия и предпоследния.

Мислех, че ще мога да видя много неща от стадиона, от публиката, но всъщност очите ми не можеха да се отделят от игрището, защото това бе страхетн двубой. На екрана Олд Трафорд изглежда голям. Всъщност на живо изобщо не мога да си помисля такова нещо. Игрището ми изглежда по-малко и определено играта много по-бърза. Публиката е прекалено близо и на практика влияе изключително върху развоя на срещата.

Представянето на Юнайтед

Юнайтед започна в състав, който изобщо не мислех, че може да бъде пуснат. Липсваха Бербатов, Рууни, Гигс, Нани, Карик, Гибсън, Валенсия. Скоулс бе на пейката. Извън трайно контузените Рууни и Валенсия, след двубоя се оказа, че с огромни стомашни проблеми е почти целия отбор, като дори и Фъргюсън е в това число. Титуляр е Харгрийвс. Но само до четвъртата минута. На негово място влиза Бебе. Неговите центрирания му след мача бяха описано по интересен начин от част от привържениците. Те не обясняваха, че е центрирал слабо, а че трябва задължително да играе в сряда срещу Манчестър Сити, защото центрираните днес от него топки са падали точно в наказателното поле на ... "Ийстландс". И така до 30-а минута Юнайтед няма идея в халфовата линия какво може да се случи. Ернандес е изолиран, Обертан играе зад гърба му обаче той изобщо не се старае да е близо до мексиканеца, че да могат двамата нещо да направят. И така идва първия важен миг в срещата - Парк от фланга е вкаран зад гърба на нападателя, а обратният път изминава Обертан. И веднага ситуацията на игрището се промени.

Между другото забелязвам, че шотландският наставник упорито налага Обертан. И това ме кара да мисля, че е време да напиша нещо за начинът, по който се дава шанс на един играч. Мнозина мениджъри го правят с един двубой. Фъргюсън го прави с поне 5 мача и то един след друг. И това е доста интересен подход, защото Обертан бе непрекъснато обиждан от феновете на Юнайтед на Ийст Станд (ако не се лъжа), а иначе повечето от реакциите на неговите отигравания бяха негативни. Непрекъснато се вдигаха два пръста към небето. И въпреки това той изигра цял мач. Преди това вкара на Бурсаспорт, сигурен съм, че ще изиграе още няколко срещи. Нещо такова се случи и с Нани преди година. Той не изглеждаше много различно от Обертан по това време, играеше ужасно, но въпреки това получаваше серия от мачове. И изведнъж получи самочувствието, което се изисква, за да стане водеща фигура и да забелязваме кога не играе. Това е интересен модел, защото е доста рискован. Ако играчът е силен - всичко е наред. Той има възможност да се успокои от първия мач, да изкара и втория донякъде нервен, но вече в третия и четвъртия, та дори и петия би следвало да покаже качествата си. Ако пък стане обратното и той така и не покаже възможностите си - тогава поне никой не може да обвини Фъргюсън, че не му е дал възможност. Но пък в тази поредица от срещи, има риск отборът да изгуби точки.

През цялото време докато върви първата част си мисля за липсващите играчи. Питам колегите дали знаят каква е причината да отсъства напълно Бербатов. Отговорът е - "никакво обяснение". На почивката вече се появи тезата за вируса, който е повалил голяма част от състава. Юнайтед успяват да скрият истината, докато двубоят не завърши. О'Шей и Флетчър не могат да подават добре на Чичарито. Да не говорим, че те не могат да контролират темпото на игра, както би го правил Скоулс. Не само, че Юнайтед принципно бе пасивен през почти цялото време, но и липсва дори пресата в половината на съперника.

Последните 10 минути

Знам, че всички си задавахме през годините един и същ въпрос - как така Юнайтед все печели в последните минути. Чувал съм хора да твърдят, че е късмет или нещо такова. За гостуванията не съм сигурен. Когато видя как става там ще мога да кажа мнението си. Убеден съм, че домакинствата си ги взима Олд Трафорд. Около 85-а минута се случиха две изключително изненадващи неща за мен. По сигнал една немалка група хора стана и си тръгна към изходите. Не се сърдете на тези хора, после ще ви кажа защо го правят! Другото нещо е странното усещане, което се настани в душата ми, че ще има късен гол. По някаква причина трибуните промениха държанието си. До този момент се чуваха предимно феновете на Уулвърхямптън. Те даваха в повечето случаи атмосферата на срещата. Привържениците на Юнайтед очевидно бяха убедени в победата си. Но в един момент тя бе поставена на карта. И те застанаха зад отбора си. Шумът се повиши неимоверно. Е, имаше и комични моменти, когато се отсъжда абсолютно нормално нарушение в полза на "Вълците", а публиката недоволства от съдията. Но това само увеличава яростта, страстта и напрежението.

И към това трябва да се прибави Пол "хладната глава" Скоулс.Той влезе болен, доста обезводнен, но в минутите, когато бе на терена бе просто невероятен. Фантастичен бих го нарекъл. Пасовете му винаги са напред или в най-лошия случай към фланговете, където има абсолютно свободен човек, който центрира. Като съберем всичко това изведнъж феновете на Уулвърхямптън притихнаха. И в този миг съдията вдига 4 минути продължение. Стадионът просто експлоадира. Вълците сякаш инстинктивно се върнаха назад, затвориха се в своята половина, преди това и Мик Макарти е направил смяна с включването на Майкъл Мансиен и изваждането на Миляш, което допълнително върна гостите към тяхната половина. На яростните крясъци от тъчлинията "Пази топката! Пази топката!", които се даваха на футболистите на гостите, нямаше отговор на терена.

И накрая попадението дойде. По най-елементарния начин. Парк взе топката на фланга, влезе навътре и стреля в близкия ъгъл. Гол, 2:1, победа! Юнайтед мога да кажа, че не я заслужаваше с играта си в периода преди да се появи Скоулс в игра. Бяха твърде безидейни. Но след неговото попявяване ситуацията се промени. Но това само поставя огромната въпросителна защо трябваше пак едно старо момче да вади отбора си от тежка ситуация.

Играта на Уулвърхямптън

Мат Джарвис блестеше пред погледа на Фабио Капело. Малко са гаднички на Олд Трафорд. Журналистическата ложа е доста встрани от официалната и почти не се виждат хората там. Единодушното мнение за крилото на Уулвърхямптън се изчерпва с кратичкото "Джарвис за Англия" (Jarvis for England). Признавам, че идеята не е моя, чух я от колегата от "Гардиан", който между другото го каза на съвсем на шега. Обаче в един момент всички започнаха да се съгласяват, че има логика. Най-проблемният пост на националния състав е левия фланг на халфовата линия. Джарвис може и да не е най-техничният на света, обаче е изключително работоспособен. Може да действа еднакво добре и в защита и в атака, което го прави изключение от останалите. Пробива страхотно. Да, Мълнър, Джонсън и дори Джерард (когато Лампард е здрав) изглеждат по-силни на книга. Джарвис все пак играе в тим, който е предпоследен, но аз се убедих с очите си колко е агресивен. И съм сигурен, че трябва да получи своя шанс за изява.

В средата на второто полувреме дойде ред за поредния тактически ход в мача. Мик Макарти вкара Ибанкс-Блейк и Флетчър на мястото на Хънт и Едуардс. И при една от първите атаки, точно Флетчър започна атаката, която бе завършена в края от Ибанкс-Блейк за 1:1. По това време на мача Уулвърхямптън определено бе по-силният състав. Някъде по това време стана ясно, че "Вълците" няма да решат да атакуват, а обратното - ще се затворят в своята половина, доволни от хикса.

Сигурно някъде тук трябва да изтъкна подхода на Мик Макарти към срещата. Той изглежда доста променен в сравнение с миналата година. Е, в предходния сезон не съм ги гледал на живо, но въпреки това съм убеден, че сега действат много по-нападателно. Търсят головете и ги бележат. Нека не забравяме, че на Олд Трафорд при 1:1 Флетчър имаше чудесна възможност да изведе "вълците" напред, но пропусна от границата на вратарското поле. Така че определено Мик Макарти е длъжен да накара своите футболисти да тренират тези положения, за да свикнат с тях и после в мачовете да ги реализират. Но може да се направи извода, че той опитва да промени подхода на отбора си в мачовете и засега се справя нелошо. Силван Ибанкс-Блейк е прекрасен нападател, но не може да действа на крилото. От друга страна не може и да смени Кевин Дойл, защото той работи изключително много без топка, движи се, освобождава пространства. А и Мик Макарти е избрал да играе с един нападател и двама флангови играчи. Така Ибанкс-Блейк се оказва на крилото и не може да е титуляр.

Постижението на Фъргюсън

Сред колегите в Англия обаче вървеше една интересна теза. Естествено тя е свързана с юбилея на Фъргюсън. В такива моменти се гледа назад, прави се някаква равносметка. Между другото на трибуните имаше хубав плакат - 24-кара злато. Отнасяше се естествено за мениджъра на Юнайтед и бе верен. Но идеята на част от разговорите е, че с игра като тази през първата част Юнайтед просто не прилича на себе си. И въпреки това всички бяха убедени, че Червените Дяволи няма да загубят. И изводът започваше да се налага от самосебе си. След като с такава игра Фъргюсън прави така че тимът да не губи, значи това е най-голямото му постижение в Юнайтед.

Веднага след края на мача, Фъргюсън обяви, че целия му състав е бил болен от някакъв вирес, който влияе на стамаха. Бербатов не е можел изобщо да играе. С проблеми са били още 5 човека, като от тях Видич е стиснал зъби и е излязъл на терена, въпреки обезводняването. Евра също. Иначе другите са Гибсън, Нани, Карик. Шестият не бе споменат. Репортерът запита дали и Фъргюсън не е сред тях и той потвърди. Очевидно откъде дойдоха част от проблемите на отбора. Но въпреки това победата бе спечелена. И това наистина е най-голямото постижение на Фъргюсън. Защото той накара състава си да умее да печели дори когато не е по-добър на терена. Всички отбелязваха по-добрата игра на Уулвърхямптън, но точките отидоха при Юнайтед.

Края на деня

Останах близо час и малко след края на мача, за да си свърша работата. Когато напуснах пресстаята, мислех, че вече няма да има дори един човек около стадиона. Посрещна ме извита огромна опашка пред влаковата спирка на стадиона. Под огромна разбирам около 500 човека или може би малко повече. И това е час и малко след срещата. Наредих се и аз. Мина един човек и каза почти на всеки, че следващият влак е след 35 минути. Реших, че няма да го чакам и ще търся такси. Напразно. Обиколих наоколо, хапнах един сандвич и накрая се върнах на спирката. Застанах накрая, но хората още си бяха същите. Когато дойде влака се качихме всички и после всеки се отправи към следващата си дестинация. Това явно бе причината онези привърженици да си тръгнат. Защото така нямаше да стоят два часа след края на срещата, за да напуснат района на Олд Трафорд. Така че мисля това да е последният случай, в който ще споменавам напускащите фенове. Никой от нас не може да се постави на тяхно място, защото те имат и задължения в личния си живот.

Но мачът бе изключително интересен. И като си помисля, че беше просто Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън, а не дори някое дерби. Просто цялостната атмосфера на един британски мач между третия в класирането и 19-ия е невероятна. Е, сега ми предстои да видя такава и на дербито между Ливърпул и Челси.

ПП. Всички привърженици на Червените Дяволи, с които говорих смятат, че Рууни ще си замине през лятото. Новият договор е само, за да се вземат парите от него и той да не бъде оставян на пейката. Така всички ще са доволни. Повечето смятат, че и на това се дължи продължителното му лечение на травма сега.

Борислав Борисов

sport.novatv.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
леле трагедия, ако продължаваме така, ще видим титла през крив макарон!!! Щом Парк ни спасява!!! Ужас

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебахти слабия мач. Всички да благодарим на Парк за тези му 2 отигравания в срещата! Харго така и не го видях да играе, че хванах мача от 7-8 мин. Много много жалко... Абе само състава като видях ми стана ясна работата. Няма слаби отбори в Премиършип! Какво толкова ги щадя 'титулярите'?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хубава статия е написал Боби, макар че по принцип грам не харесвам писаниците му, особено анализите. този път ми хареса и задържа да е изчета до край.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В крайна сметка кво е положението с Харгрийвс? Ше го бъде ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this