Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Wolverhampton Wanderers

Препоръчани публикации

Победа тук, нищо друго.На Олд Трафорд ги победихме преди седмица, време е отново, но този път с по-сериозен състав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам лесна победа и нов гол на Чичарито , ако може и на Бербатов естествено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще са надъхани като биха Шити, ама срещу нас е по - различно... очаквам разгром за първенство да им направим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е важно да продължим победния си устрем. Смятам, че сме много по-класният отбор и ще съумеем да "вземем" 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля , че няма да имаме затруднения да вземем 3-те точки .. Излизаме с малко по-сериозен състав от този за Карлинг Къп и ги мачкаме ! Очаквам и чиста мрежа ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием ги с хубава игра,вкарваме колкото се може повече и суха мрежа.Дано да видим в титулярния състав Бебе или Обертан вместо Парк.Чакаме новини за Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А аз мисля малко по-различно от вас... Победата , разбира се , е задължителна. Но според мен трябва да я постигнем колкото може по-пестеливо и почивка на повечето от титулярите , 'щото двата мача след т'ва си е*али фара , а 6-те точки от двете гостувания в рамките на 3 дни също са задължителни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Същия като днеска или същия като от мача за КК? :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ааа .. не съм навит. :D Между другото смятам , че тея , които днес ги нямаше заради тоя вирус ще започнат в събота. Демек Македа в нападение заедно с Ернандес вероятно. Бербатов нека си почине за следващите двубои. Евънс и Андерсон също мисля , че ще ги видим в игра. Гибсън също , предполагам. Колкото и да не ни се иска ... :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А аз мисля малко по-различно от вас... Победата , разбира се , е задължителна. Но според мен трябва да я постигнем колкото може по-пестеливо и почивка на повечето от титулярите , 'щото двата мача след т'ва си е*али фара , а 6-те точки от двете гостувания в рамките на 3 дни също са задължителни.

Искаш да кажеш - Само Бебе да започне мача, а на скамейката да е само Нани (едва ли ще има нужда от него, 1 португалец няма нужда от съотборници). :mood (33):
Нали така, Кристияно ? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Флетчър и Нани аут за мача с Уулвърхямптън

Двамата се контузиха по време на снощния двубой срещу турския гранд Бурсаспор.

Много сериозен удар получи мениджърът на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън.

Специалистът ще трябва да се лиши от услугите на двама от основните си футболисти за предстоящия двубой срещу Уулвърхямптън през уикенда.

Извън строя са Дарън Флетчър и Нани, които получиха неприятни травми по време на снощния двубой от груповата фаза на Шампионската лига срещу турския шампион Бурсаспор.

"За съжаление Нани е контузен и ще бъде със сигурност аут за мача с Уулвс. При Флетчър ситуацията е същата", коментира състоянието на своите футболисти Сър Алекс.

"Наистина е доста разочароващо, но и такива неща се случват във футбола", добави шотландецът.

Според последни информации, има голяма вероятност Дарън Гибсън да се завърне на терените за двубоя през уикенда.

Сър Алекс също потвърди твърденията в английската преса.

"Гибсън може да се завърне на терените за мача с Уулвс, той страда в момента от вирус. Андерсон също е болен, но при него евентуално завръщане за уикенда не стои на дневен ред"

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее, стига бе! Много лоша новина, дано се оправят за мача със Сити (сряда).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе голяма работа, важното е да са на линия за Шити. В тоя мач обаче ми се струва, че ще видим по-надъхани Уулвс от миналия път. Дано ги бием пак с пестелива победа както вчера срещу Бурса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука трябва задължително победа даже с много голчета че имаме голова разлика да оправяме. :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да видим кои крила ще използва САФ. Парк и Обертан най-вероятно, но може и Бебе вместо французина. Добре ще е Видич и Евра да получат почивка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this