Jump to content
OneManUtd

Как се ходи на мач

Препоръчани публикации

Супер! Много благодаря! Това направо е безценна информация!
Аз днес купих билети за автобус, които излязоха около 10 паунда за човек. Колегите тук се притесняват, че цената е подозрително ниска. Как мислите, дали не съм объркала нещо? Цяла седмица провеждах отчаяни опити да платя през инт, но се оказа мисия невъзможна и за това се спряхме на варианта да пътуваме до Лондон с автобус.

и аз взех билети по 7 паунда за автобус Megabus, препоръчаха ми го други наши членове които са го ползвали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, и аз от същия сайт купих билетите и общо за пет човека стойността беше 48,50 паунда. Значи няма грешка. :) :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте, В началото на май ще пътувам до Лондон и искам да използвам възможността за да отида на мача с Челси (домакинския на 7-и май). Преди около 2 години ходих на мач с Тотнъм, но тогава билети си намерих с доста усилия и чакане от Viagogo. Очаквам да има доста търсене на билети за този мач с Челси през май и се притеснявам, че трудно мога да разчитам на успех, ако опитам пак да действам през Виагого. Прочетох коментари тук, че членство в One United (имам за последните 3 години, включително подновено за настоящия сезон) и българския фенклуб може да помогне в случая. Въпроса ми е: доколко мога да разчитам, че ще имам билет за мача, ако наистина съм член на българския фенклуб и през него поръчам билети? Благодаря предварително на отзовалите се с информация!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е: доколко мога да разчитам, че ще имам билет за мача, ако наистина съм член на българския фенклуб и през него поръчам билети?

Всичко зависи от това колко желащи ще има, към момента са ни отпуснали по 50 билета за домакинствата с Болтън и Фулъм, 35 за Евертън, 15 за Челси и 15 за Блекпул.

Ако желаещите са повече от 15 следва класиране, като с предимство ще се ползват членовете които са:
1 членове на УС
2 с основен принос за получаване официалния статут на фен клуба
3 участвали редовно в организираните от фен клуба мероприятия
4 допринесли за популяризирането на фен клуба

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това колко желащи ще има, към момента са ни отпуснали по 50 билета за домакинствата с Болтън и Фулъм, 35 за Евертън, 15 за Челси и 15 за Блекпул.

Ако желаещите са повече от 15 следва класиране, като с предимство ще се ползват членовете които са:
1 членове на УС

Благодаря за изчерпателния отговор. Явно отново ще трябва да се концентрирам върху дебненето във Виагого.
Някой може ли да помогне с английски сайт, в който се търгуват билети за мачовете (неофициално)? Ако има някой опит с подобна поръчка на билет (доколкото съм чел доставят в хотел или на адрес директно в Англия) моля за инфо!

Благодаря предварително!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой купувал ли е с кредитна или дебитна карта от БГ билети за Virgin Trains, аз пробвах 3 вида карти и все ги отхвърля

И как процедира след като неможа да си купиш билет от тука? Аз имам същия проблем и сега се чудя дали няма да е по скъпо като си ги взема от място>

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И как процедира след като неможа да си купиш билет от тука? Аз имам същия проблем и сега се чудя дали няма да е по скъпо като си ги взема от място>

купи ми ги мой познат в Лондон ... автобуса е в пъти по-евтин и може да си вземеш билет от БГ, но пътува 4-5 часа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

купи ми ги мой познат в Лондон ... автобуса е в пъти по-евтин и може да си вземеш билет от БГ, но пътува 4-5 часа...

Мерси. Ще трябва да купувам на място нямам познати :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
искам само да попитам.. ако има да речем 50 заявки за билет(примерно за мач със челси,сити,пуул) а фенклуба разполага с 20.. как се определя кой получава билет...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На втора страница има отговор, но все пак....

1 членове на УС

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи скоро няма да ходим на мач на Юнайтед :X Супер несправедливо е ;(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи скоро няма да ходим на мач на Юнайтед :X Супер несправедливо е ;(

който не поискал той не е ходил на мач ...

Срокът за плащане на членския внос се определя от УС. От 01.08.2010 определеният от УС краен срок е 25 септември на съответната календарна година. Членовете заплатили след тази дата НЯМА да се ползват с предимство при получаване на билети.

Също така с предимство ще е и всеки който е платил членския си внос и One United Membership за текущия сезон в периода 1 юни - 15 юли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително, че няма да пиша по темата, но не знам къде и към кого да се обърна. С двама приятели искаме да посетим мача със Сити на 10 септември. От Фен клуба може ли да съдействате с покупката на билети или директно от сайта на Юнайтед трябва да си ги вземем? 

Благодаря предварително. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не се научихте, че нямаме нищо общо с фенклуба ... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той не е виновен че не знае, ама като цяло аз не знам защо държим подобен раздел във форума...

Както и да е

@[member="Adriano77"] -> http://united.bg/ ето тук можеш да намериш някакви контакти на хората от фенклуба и да попиташ лично тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове