Jump to content
OneManUtd

Как се ходи на мач

Препоръчани публикации

Някой ще каже ли колко пари излиза цялата работа, че колкото и да съм го смятал, на место нещата са други :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли колко пари излиза цялата работа, че колкото и да съм го смятал, на место нещата са други :)

Според мен абослютния минимум е около 600 лв.
Всичко е много относително, при нас цените варираха
билет за мача 41 паунда за Тотнъм, 36 паунда за Уулвърхямптън
самолетни билети отиване и връщане Wizz или EasyJet от 200 до 500 лв
такси 20-25 паунда от летището до Олд Трафорд - като сте 4-5 човека си делите таксито на повече, има и таксита за 6-8 човека
хотел една нощувка от 25 до 40 паунда на човек
бира от 2 до 4 паунда
чипс от 1 паунд нагоре
безалкохолно 1-2 паунда
хамбургер, дюнер, KFC 3-5 паунда и нагоре
пица 5-12 паунда

и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип има ли вариант за пролетта, или всъщност когато съм по-свободен, да си платя каквито трябва такси към вашия фенклуб, за да взема билети и да отида на мач; имам още 2ма приятели, които са готови с парите, и даже ги бях навил за мача с Арсенал, но заради 8ми Декември от 1 страна и от друга че е края на сесията и се отказахме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да даваш 150 лева за членство във фенклуба просто за да отидеш на мач... приятелите ти също трябва да са членове.. та за 1 мач да сипете 450 лева само заради билетите... идеята на един фенклуб май е друга.. ама 777 ще каже...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз си взех самолетните билети 3 месеца по-рано (02 август, Easyjet.com) + промо код (-10%) ми излезнаха 150лева, но имах само една раница ръчен багаж и пътувах до Лондон, защото там бях при приятел. Ако искате повече багаж ще ви струва още 20-40 евро някъде общо.

Лондон-Манчестър билет за влака взет 2 месеца по-рано = 11 паунда в едната посока... но когато изпуснеш влака за 4-5 мин, заради шибаното метро, както стана с нас :) следва покупка на нов билет минути преди тръгването на влака = 66 паунда отиване и връщане

Спане в Манчестър има на изключителна оферта през официалния фенклуб на отбора в България :)

билет за мача 30-50 паунда

общо взето наистина около 600 лева може да са достатъчни, за не лошо прекарване :)

ето малко снимки от мен, но по-голямата част са ми на апарата и ще ги кача след няколко дни чак, като имам някои доста добри

снимка 1 снимка 2 снимка 3 снимка 4 снимка 5 снимка 6 снимка 7 снимка 8 снимка 9

@SVetL1o ако мислиш, че има по-лесен и евтин начин от това да си през фенклуба, ще ти го кажа така - НЯМА! :) Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пф, сега го гледам за мача с Арсенал има идеален самолет от София за Манчестър 31 евра в деня на мача (13 декември), после за на връщане обаче от Манчестър е 180е. на 16-ти, а уиз еър имат на 14-ти за 150 евро от Лондон, като по този начин пестиш от нощувки и тн. ама не си е работа де, прекалено стегнато е и само мача ще мога да гледам и нищо друго, пък не си е работа да бия толкова път и да не видя нищо от англия, освен влакове, автобуси и мача, да не говорим че ще имам 10 дни за заверка на най-гадния семестър в следването ... Иначе не съм от хората, които обичат да поемат рискове и това е вариант в крайна сметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Gio .. не съм много съгласен.. ама мисля няма смисъл тука да пишем и да надводняваме темата.. мисълта ми беше че ако единствената ти цел е да идеш на 1 мач няма смисъл да си член на фенклуб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на 16-ти, а уиз еър имат на 14-ти за 150 евро от Лондон

Влакът от Манчестър до Лондон би ти излязъл поне 30-40 паунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
без ONE UNITED MEMBERSHIP билет само на черно само с ONE UNITED MEMBERSHIP билет на късмет през тикет офиса или томбола с ONE UNITED MEMBERSHIP и ЧЛЕНСТВО в клуба - 15 билета гарантирани ... ако някой има повече пари може ходи на всеки мач, стига да няма над 15 желаещи. На 27 ноември ще бъде обяснено всичко на всички присъстващи на събора в Търново

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако единствената ти цел е да идеш на 1 мач няма смисъл да си член на фенклуб.

напълно съм съгласен тук със теб

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оставам с впечатлението, че с влак пътуването от Лондон до Манчестър и обратно е доста скъпичко пада се поне по 30-40 паунда в едната посока. Потърсих за отиване с рейс и идва по 8-9 паунда, само дето с влак е 2 пъти по-бързо пътуването. Някой да може да каже нещо повече по-темата, че ме очаква пътуване към Манчестър след 18 дена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Влака от летището в Манчестър до пикадили е 3 и малко паунда. От Пикадили до Олд Трафорд с метролинка е 2.20, ако си вземеш и връщане е 3.30. Та може да се мине доста по-тънко от такси, но веднага след мача е абсурд. Но все пак разстоянията не са чак толкова големи, от Олд Трафорд до Пикадили, което е в баш центъра е макс един час пеша. Ако отиваш само за мача и се прибираш веднага наистина може да се вместиш в тия пари, но на мен с 5 нощувки там ми излезе бая повечко. В случай, че не обичате джънк фууд-а, на едно ядене спокойно минаваш с под 10 паунда заедно с бирата в някой нормален пъб. Там където обикновено ходих аз, гинеса беше 2.50, а фостърс, уникална бира между другото, задължително да се пробва, когато имате възможност, беше 2.10.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на Virgin влака се движи за 2 часа и 10 - 30 минути и е 65 паунда в едната посока и 66,20 в ДВЕТЕ... ФАКТ - т.е. Лондон-Манчестър-Лондон ти излиза 66,20, което се пада по 33,10 в едната посока и реално не е толкова много.. SVetL1o зависи много от мача, ако искаш за мач от карлинг като ония ден с wolves или нещо подобно... да може и да намериш. One United се плаща веднъж и ти е за цяла година, излиза 34 паунда, което е 77 лева към момента. А с БГ фенклуба може да си уредиш и допълните екстри за добри цени за спане и т.н. за хубав мач - астън вила, евертън, топ 4 + сити, тотнъм, и разни други посредствени отбори може и да не намериш толкова лесно и евтино :) Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатлението, че с влак пътуването от Лондон до Манчестър и обратно е доста скъпичко пада се поне по 30-40 паунда в едната посока. Потърсих за отиване с рейс и идва по 8-9 паунда, само дето с влак е 2 пъти по-бързо пътуването. Някой да може да каже нещо повече по-темата, че ме очаква пътуване към Манчестър след 18 дена.

билетите за влак обикновено не са за точно определен, а за всички за деня или часовата зона. бързи, точни и удобни са, съответно и доста скъпи. също така с влак е кажи-речи задължително да си вземеш двупосочен, тъй като второто пътуване винаги е само няколко паунда допълнително.

рейсовете могат да излязат значително по-евтино, ако вземеш билет отрано, но пък имат проблеми - често се бавят, особено покрай задръстванията в лондон примерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пуснали са на свободна продажба билети за домакинството на Валенсия, но гледайки какви са ни мачовете след този - Арсенал и Челси ми става ясно с какъв състав ще излезем :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще ви помоля да споделите работното време на стадиона (за обиколката) и на музея, както и цените на двете мероприятия. как се осъществява самата обиколка и така нататък. смятам да посетя скоро Театъра на мечтите и имам нужда от малко информация.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да споделите работното време на стадиона (за обиколката) и на музея, както и цените на двете мероприятия. как се осъществява самата обиколка и така нататък. смятам да посетя скоро Театъра на мечтите и имам нужда от малко информация.

всеки ден е различно, тук може да видиш цените и да си направиш резервация ако искаш?

One United Members ползват 50% намаление

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След обяд са до 4:30. Стадиона плюс музея е 13 паунда, като имаш намеление ако си студент или както каза колегата отгоре 50% за OU. Можеш да си вземеш и само за музея, но е безсмислено. Като си взимаш билет те слагат в няква група за тура, като началния час е около 20-30 мин по-късно, за да имаш време да разгледаш музея. Там те пускат сам, мотаеш се и гледаш каквото искаш през тва време. Музея е на 3 етажа, като започваш от най-горния и слизаш надолу. Като стане време по високоговорителите, които ги има навсякъде казват хората от тура в еди-колко-си часа да отидат на сборния пункт, така да се каже, което е на края на музея, най-долу. Там те чака човека, който ше ви развежда из стадиона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой купувал ли е с кредитна или дебитна карта от БГ билети за Virgin Trains, аз пробвах 3 вида карти и все ги отхвърля

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой купувал ли е с кредитна или дебитна карта от БГ билети за Virgin Trains, аз пробвах 3 вида карти и все ги отхвърля

От Virgin не може да си купите билети от България с никаква карта. Аз съм пробвал няколко пъти и като не стана се обадих, и ми обясниха че не мога да си купувам билети с карта извън Великобритания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте всички, На 31,01, аз и още няколко човека летим за Манчестър (easyjet) за мача с Вила и във връзка с това бих искала да попитам дали някой знае как се стига от летището до Олд Трафорд с градски тарнспорт и от Олд Трафорд до автогара Shudehill Interchange. Ще бъда благодарна и за всякакви други съвети и извън конкретния ми въпрос. Благодаря предварително! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До Олд Трафорд ходи само metrolink, което пък не ходи до летището, така че от летището се качвате на влак до Manchester Piccadilly. Там като слезете от влака и влезете в самата гара в ляво има едни ескалатори, които слизат ниво надолу и там се качвате на метролинка. Табелки има навсякъде, няма да имате проблеми с ориентирането. Билети за метролинка се купуват от едни машинки на самата спирка, така че си пригответе по-дребни банкноти и стотинки, че не съм сигурен кво точно приемаха. Само обърнете внимание на линиите и коя точно ходи до Олд Трафорд, навсякъде по стените има карти, а крайната спирка я пише на всяко влакче отпред, най-отгоре, върху шофьора. До Shudehill не знам с какъв транспорт се стига, но в най-лошия случай може да слезете от метролинка на Piccadilly Gardens, което е първата спирка след Manchester Piccadilly, и да повървите 7-8 минути пеша. Ако имате карта ще се оправите доста лесно. Късмет! :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря за бързия отговор! С карта непременно ще се снабдим за да ни е по-лесно. Иначе нали си представяте какъв панаир може да настане. :) Очаквам всякъкви други полезни съвети и споделен опит. Благодаря предварително!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! С карта непременно ще се снабдим за да ни е по-лесно. Иначе нали си представяте какъв панаир може да настане. :)
Очаквам всякъкви други полезни съвети и споделен опит.
Благодаря предварително!

Таксито от летището до ОТ излиза 15-20 паунда ... според мен е по-добре с такси ако сте 4-5-6 човека от колкото да сменяш 1-2 влака или автобуса

ОТ - Shudehill също с такси - мах 10 паунда

Ако попитате всяко такси ще ви каже оринтировачно колко ще ви струва дадена дестинация.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер! Много благодаря! Това направо е безценна информация! Аз днес купих билети за автобус, които излязоха около 10 паунда за човек. Колегите тук се притесняват, че цената е подозрително ниска. Как мислите, дали не съм объркала нещо? Цяла седмица провеждах отчаяни опити да платя през инт, но се оказа мисия невъзможна и за това се спряхме на варианта да пътуваме до Лондон с автобус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове