Jump to content
Authentic

Football Manager 2011

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Еха тоя и в ФМ 2011 ли го има ве. :D Бях го срещал в ФМ 08, даже исках да го купя но ми отказа офертата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В смисъл не трябва ли да се откаже, аз бая време съм играл тая игра и не съм виждал футболист по стар от 41-42 :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как е на 52 години а играе :O Има нещо гнило тука :D

Все пак това е Бойко Борисов !!! Само Чък е над него :D :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФМ са го объркали Influence - 18 :X . Трябва да е 21 :D Бат Бойко ще ги закрие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами би трябвало да се откаже, но играе за аматьорси отбор - може би това променя нещата. Или пък просто е безсмъртен :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стрендж е доста силно. Decisions доста добре са му го оценили иначе. Министър председател от класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко мулти зарибявам с един фр и Де Хеа изригва на макс ;/ Дано почне и в real life да изригва така :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

1344 :X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е реално кво конкретно искаш да се промени. Аз си цъкам с кеф и в момента и наистина не се сещам кво ново да се добави. Реално това с агентите беше гениален ход, адски добра добавка. И в тоя момент може би ще надградят над това, което вече има. Е със сигурност ще има добавки, но интересно е с какво ще ни изненадат. А сещам се, че пресконференциите искат пипане... не е реално всеки път да те питат едно и също и да цъкаш като малоумен. Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И тва е вариант, ама имайки предвид, че играя винаги с малки отбори не е лошо да вдигна нечий морал преди мач/след мач. Но щом така или иначе ги има, няма да е лошо да ги поразнообразят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пресконференцията е доста важна за подхода на отбора към мача, аз никога не съм изпускал. Макар, че доста са ми писнали вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз си ходя на пресконференциите... Ако имаш мач с по-малък отбор е добре да даваш малко по-предпазливи отговори, щото ако кажеш, че си сигурен в победата и т.н. и ми се е случвало нищо да не играят играчите ми..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз веднъж реших да я прескоча преди мач с Питърбро за няква купа. Асистента после видях, че е говорил простотии, че мачът е спечелен ала-бала и накрая едва се добрах до 2-2 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За първи път играя извън Англия :mood (17): и реших да пробвам да разкарам тая хегемония с Атлетико...

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да илиза 2012, че ми се цъка нещо ново. Погледнах шотовете и виждам ясна промяна в графиката (дано ми тръгне btw :D), дано има и много други, поне аз мога да се сетя за един тон неща дето да се въведат. Но ще изчакаме и ще видим...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има ли смисъл да те питам защо играеш с Атлетико :mood (17): :mood (17): :mood (17): Иначе гледам все нови попълнения са ти вкарали головете хахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл да те питам защо играеш с Атлетико :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Иначе гледам все нови попълнения са ти вкарали головете хахаха

Ами Реал и Барса хич не ги обичам :D На Валенсия не съм фен :D Остана Атлетико, където играеше Марто преди и така :D Иначе 5-6 нови попълнения взех, като и Марто си върнах, но Гьотце и Ленън са ми най-постоянни :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Атлетико са с адския състав... хич не им трябва много за да се преборят за титлата, Агуеро и Форлан се скъсват да вкарват и тоя Диего Коста също много играе, Рейес направен нереално добър и Шимао също... Аз като играх само с един Алексис Санчес и бях шампион първия сезон. След това взех Тони Крос от БМ и Де Йонг от Сити и то за баси мижавите пари и вече нямаше кой да ме пипне... А като гледам на новия пач имат доста по стабилен бюджет - Неймар, Ленън и Гъотце щом си взел поне 50 мил са ти дали...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове