Jump to content
Sign in to follow this  
ralics

Valencia - Manchester United

Препоръчани публикации

Не знам вече какво да очаквам ! Дано бием, колкото и измъчено да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано в Европа излезем с друго лице. Надявам се на победа, защото втори равен ще усложни нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто направиха добър старт.Сигурен съм,че Валенсия отново ще се извън първите два в Испания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чесно казана не виждам да как можем да спечелим този мач.. Валенсия са в добра форма първо място в испания от друга страна ние сме зле в защита и зле като гости.. равен би бил добър резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто направиха добър старт.Сигурен съм,че Валенсия отново ще се извън първите два в Испания.

абсолютно правилно. Мача е Х, няма да се издъним. :glory (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тва отборче срещу Валенсия и почетната загуба би била успех... Гибсън-Андерсон-Парк....сериозно ли ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тва отборче срещу Валенсия и почетната загуба би била успех...

Гибсън-Андерсон-Парк....сериозно ли ?

При положение, че Гигс е контузен, а Скоулс не може да изиграе 2 мача в рамките на 4 дена, да сериозно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен най-добре ще е така .. ВДС , Рафаел,Рио,Вида,Евра,Флетчър,Андерсон,Нани,Парк,Рууни,Бербо! ... а защо не и да видим изненада с пускането на Бебе на мястото на Парк. Надявам се САФ да даде малко време за размисли на О'Шей и Еванс да се опомнят..Като цяло очаквам слаба игра и безинтерсено нулево равенство но да видим надявам се да греша :champs (18): :champs (18): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично аз не се притеснявам за излизането от групата, дори за първото място.Стига да имаме добра защита, ще може да вземем трите точки - плюс това Фърги ги е гледал миналата сряда и да се надяваме, че ги е разучил добре.Вратарят им е божестен, а напред Форлан и Агуеро... време е да влезнем в серия от победи!Все пак този сезон нямаме загуба, можем да сме доволни! Излизаме с ВДС - Браун,Рио,Видич,Евра - Нани,Парк,Андерсон,Обертан - Чичарито,Бербатов Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this