Jump to content
Sign in to follow this  
ralics

Scunthorpe - Manchester United

Препоръчани публикации

време е някои играчи да понатрупат игрови минути, а Оуен, Македа и Чичарито да вкарат някой друг гол :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък искам Руни да играе ....колкото и смешно да звучи.... !! Вече тряабва да започва да вкарва по някакъв начин и той 8)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафаел,Кушчак,Андерсон,Македа,Оуен,Бебе са все играчи,които бих се радвал да видя в игра.Не знам как са нещата около Карик,но и той влиза в това число,естествено и Рио и Ернандез.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък искам Руни да играе ....колкото и смешно да звучи.... !! Вече тряабва да започва да вкарва по някакъв начин и той 8)

Хич даже не е смешно, ама при наличието на толкова нападатели едва ли.
Кушчак ---> Рафаел - Рио - Браун - Фабио ---> Бебе - Гибсън - Андерсон - Обертан ---> Оуен - Чичарито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някакъв шанс за къдрокоското от подписа ми, евентуално. :unsure: 99% - не, ама все пак се надявам. Все пак като напускат пак резервите и то все едно играе в мач на резервите. :mood (33): С единствената разлика, че ще го гледам с по-добро качество. Надявам се пак да видим близнаците в действие и ще ми бъде интересно да гледам Обертан, Кушчак, Андерсон и може би най-накрая и Бебе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се замислям за Рууни,дори аз ако бях САФ щях да го вкарам да играе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кушчак,Рафаел,Браун,Смолинг,Фабио,Обертан,Гибсън,Парк,Бебе,Оуен,Чичарито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кушчак,Рафаел,Браун,Смолинг,Фабио,Обертан,Гибсън,Парк,Бебе,Оуен,Чичарито.

Няма как само с 1 опорен халф. Гибсън + Андерсон. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук с резервите на резервите. Мача ще е доста интересен, поне за мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:champs (14): Забравяте Македа до Оуен в стартовия състав, Обертан отляво, Чичарито отдясно. Така де, ако срещу тези не излезем с 3-ма нападатели, къде? Дано и Сър-а поучен от опита срещу Глазгоу да запише за всеки случай в резервите Гигс, Скоулс, Нани и Берба. Ако играта не тръгне - да има аварийна команада. Но смятам, че успехът ще е убедителен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
че ще е резервния отбор е ясно но че победата ще е лека не мисля трудно бойка и с малък резултат 2-0 или 3-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хмм, и аз си мисля че има шанс да видим Рууни в игра... нуждае се от голове и нищо чудно сър-а да му даде шанс. Залагам на Рууни - Оуен - Чичарито в атака, пък ще видим. Редактирано на от RedBoy

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото какво стана с Оуен Харгрийвс?

Според последните информации, датата на неговото завръщане е неизвестна! :cool: Аз лично се надявам да видя Бебе по десния фланг може би Обертан по левия, в атака с двама нападатели(Чичарито+Македа)Андерсон би трябвало да започне титуляр в халфовата+ГипСън ;)
В отбрана виждам близнаците, Фърдинант също-за да може да навлезне по-бързо във форма+Смолинг :)..Да не забравя и Кушчак на вратата!БИем със 1:3 :mood (2): :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чакам с нетърпение да видя групата за мача и най-вече искам да видя Бебе в игра ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this