Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

офф чак в неделя, не ми се чака толкова :D Ще ги смачкаме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой основни играчи получиха почивка срещу Рейнджърс така че трябва да ги смачкаме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смърт на свинете! Смърт, и пак смърт!

Свине ? Смърт ?

Мислиш, че такива обиди към другите отбори те прави по-голям "фен" на Юнайтед ли ? :glory (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, просто се надъхва, пък и какъв респект към Ливерпул?!? Респектът към Юнайтед най-вече ;) и отбори като Евертън, Вила, Фулъм. :) П.С. Мача ще е труден определено, но пък е на Олд Трафорд. Смятам че ще успеем да победим отбора на Ходжсън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да ги смачкаме ! Освен победа всичко друго е НЕПРИЕМЛИВО ! :saf11: Редактирано на от Shenkito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, просто се надъхва, пък и какъв респект към Ливерпул?!? Респектът към Юнайтед най-вече ;) и отбори като Евертън, Вила, Фулъм. :)
П.С. Мача ще е труден определено, но пък е на Олд Трафорд. Смятам че ще успеем да победим отбора на Ходжсън.

Мерси. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шампиони едва ли ще станем, поне да си вземем мача с тия. Абе какви са тея песимистични изказвания,им аоще толкова много мачове докрая.Иначе тея трябва да ги треснем,че много победи почнаха да трупам срещу нас в последните няколко сезона

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Торес ако играе и има ден лошо се получава за Видич и Рио,които попрнцип срещу него са меко казано кашкавалени...Пул е ясно,че са яко слаби и ако излезем с титулярите ,които липсваха срещу Рейнджърс трябва да ги биеме,но вече нямам идея какво да очаквам ,така че и на победа със случаен гол след 5 рикушета съм доволен... ВДС,Евра,Скоулс,Бербо,Нани задължителни.... Редактирано на от -rusnaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До този момент всичко е ОК... да загубихме доста глупаво вече спечелени точки, но въпреки това във всичките мачове играхме на ниво и по скоро липсата на какъвто и да е късмет ни изигра лоша шега. А и още повече, че сме си свикнали на "бавното" тръгване през последните години. Нещата могат да станат притеснителни, чак след мача в неделя... вземем ли си точките в комплект с една хубава игра и всичко ще бъде супер :) още повече, че и дразнителя е голям, такаче евентуалната победа ще дигне адски много и настроението в отбора. е, има го и обратния вариант разбирасе, но за него просто не ми се мисли...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предимството ни е, че Пуул са с нов мениджър, който не мрази Юнайтед, колкото Рафа и не може да надъха играчите, колкото го правеше сервитьора. Другото е, че са с много нови играчи, които не горят в това дерби, въпреки че знаят важността му. Така че главната ни заплаха са играчи като Рейна, Карагър, Джерард и Торес (както обикновено). Ако сме крайно мобилизирани и най-вече концентрирани не мисля, че ще имаме проблем. Ключова ще е играта на Рио и Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Te всички известни и безизвестни герой от ОТ снощи не бяха заплаха, ама пак 3 паса не можахме да вържем. А Ходжсън ако може нещо въобще, тва е да се защитава с чивтокопитни австралопитеци каквито има колкото искаш в Ливъра и в Фулъм. A понеже ние можем да се нахъсваме по-добре от Ливърпуул, затова снощи на ОТ играха приятелска среща Мньор Перник и Родопа Смолян. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Торес ако играе и има ден лошо се получава за Видич и Рио,които попрнцип срещу него са меко казано кашкавалени...Пул е ясно,че са яко слаби и ако излезем с титулярите ,които липсваха срещу Рейнджърс трябва да ги биеме,но вече нямам идея какво да очаквам ,така че и на победа със случаен гол след 5 рикушета съм доволен...

ВДС,Евра,Скоулс,Бербо,Нани задължителни....

За Евра не съм съгласен, много е слаб в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента си в мизерна форма, обаче миналия сезон преди мачовете с нас пак бяха адски зле, а срещу нас направо изригваха.Дано не успеят да ни изненадат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Евра не съм съгласен, много е слаб в момента.

:mood (25): Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак некви коментари,че ше "мачкаме",значи да очакваме некоя звучна загуба насред ОТ :mood (33): Дано бием,бе. Дано. Моля се. Трябва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
съгласен че трябва да бием но наистина като тръгнем с огромната кошница почти винаги или е със адски мъки някой равен или пък още по зле ни я пълнят до горе ! затова да бъдем реалисти -ще ги смажем или поне всички искаме това ! :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено ще ни е трудно, мисля че едно 2:2 няма да е странно. Мисля че Рууни вече трябва да бележи, ще видим и Парк в игра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
палячовците са супер зле отзад а митака е в такава форма че ще ги накара да страдат. Въпреки това мисля че ще е мъчна победа 2-1 ама победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this