Jump to content
Sign in to follow this  
Baev

Manchester United 0 - 0 Rangers

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед - Глазгоу Рейнджърс 0:0

Манчестър Юнайтед : Кушчак, Браун, Смолинг, Фърдинанд, Фабио (76 - Евънс), Валенсия (63 - Гигс), Флетчър, Гибсън, Парк (76 - Оуен), Руни, Ернандес

Глазгоу Рейнджърс : Макгрегър, Бродфут, Уиър, Бугера, Папач, Уитакър, Дейвис, Маккълък, Нейсмит, Еду, Милър (81 - Лафърти)

Бербо го няма и Юнайтед спука топката за 0:0 срещу Рейнджърс

В момента Митко дава класата на отбора си и без него "червените дяволи " са трагични

Публикувано изображение

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън остави Димитър Бербатов извън групата за мача с Глазгоу Рейнджърс и "червените дяволи" спукаха топката за безличното 0:0 на своя "Олд Трафорд".

Вместо Бербо на терена в атака за Юнайтед излязоха Уейн Руни и Хавиер Ернандес, които тотално разочароваха и се видя, че в момента Митко дава класата на отбора си и без него англичаните са трагични.

Фърги бе заложил на някои резерви и това определено му изигра лоша шега, тъй като англичаните показаха слаб футбол, създадоха твърде малко голови възможности, лутаха се нелепо в атака и логично взеха само точка от първата си среща в групата, където са още отборите на Валенсия и Бурсаспор.

Испанците удариха турците, като гости и поведоха в класирането.

Футболистите на Юнайтед започнаха здраво мача и още в самото начало притиснаха гостите. В 5-ата минута Руни, Гибсън и Фабио разцъкаха технично топката пред наказателното поле на шотладците, но Фабио не успя да нанесе точен удар и топката излезе в аут.

В първоначалните минути на срещата най-деен на терена бе именно Фабио, които не спираше с пробивите си отляво. При едно негово центриране, Ернандес стреля опасно с глава от точката на дузпата, но прати коженото кълбо до дясната греда на гостите.

Постепенно обаче темпото на игра падна и най-странното бе, че играчите на Юнайтед бяха твърде апатични и плахи в атака, като с нищо не застрашаваха много добре защитаващите се шотландци.

В 21-ата минута Руни се освободи от отбраната на гостите и за миг заедно с Ернандес се озоваха на голова ситуация, но англичанинът се засуети, не успя да даде пас към мексиканчето и логично отбраната на Рейнджърс се справи.

Малко по-късно от Юнайтед поискаха дузпа за неволна игра с ръка на Уйър, но правилно такава не бе отсъдена. Домакините бяха твърде спокойни в атаките си, основно разиграваха в средата на терена и трудно достигаха до голови ситуации. В 31-ата минута Валенсия нанесе далечен удар, но в аут.

Последва и тупалка на Гибсън от дъгата на наказателното поле, но отново топката мина до гредата. В последната минута на първото полувреме Руни, който бе абсолютен статист и разочарова тотално, се хлъзна нелепо и изкълчи своя глезен, но остана на терена.

Гостите от Шотландия пък до почивката се отчетоха едва с един плах удар, спасен без проблеми от Кушчак.

Второто полувреме започна с атаки и към двете врати, но Гибсън за Юнайтед и Папач за Рейнджърс изпуснаха да вкарат. До 60-ата минута двубоят приличаше по-скоро на контролна среща, като футболистите основно разиграваха в средата на терена.

След един час игра неприятна контузия получи Валенсия, който дори бе изнесен с носилка и кислородна маска на лицето си от терена, но така и не стана ясно каква е травмата, като най-вероятно е фрактура на крака и крилото ще е аут от терените поне половин година.

Малко по-късно Руни, стреля силно от границата на наказателното поле, но Уитакър блокира шута му.

Последва и удар с глава на Уейн, но твърде неточно в аут. Това бяха най-силните минути на Юнайтед, но и Флечър пропусна да вкара в 79-ата минута, когато се засуета в малкото наказателно поле. До края на мача не се случи нищо интересно и логично двата отбора си поделиха по точка.

gol.bg
Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като видях състава знаех,че ще е тегаво ама чак пък толкова Контузията на Валенсия пък е по-лошото дори и от тоя Х Не ми стана ясно влизането на Евънс при Македа на скамейката,но от тея близо 100 минути днеска много работи не ми станаха ясни

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Загубихме Валенсия. Едва ли ще мога да заспя спокоино, след като видях как глезена на Антионио е разместен спрямо крака му, ужасяваща гледка. Дано не е раздробен до неузнаваемост. Бързо възстановяване, скоростно завръщане Антонио, бъди силен !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На някои хора няма да им омръзне да си правят експерименти :mood (36): Дано поне контузията на Валенсия не е сериозна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей, да не почнете да псувате сега! Мачът ми хареса, обиграхме състав, Рио се върна, ама се контузии Валенция, другия път повече. Не знам защо му викат Британско дерби, като тия беха 8 дървета в защита. Имаше дузпа за Ренджърс, но явно тоя е братовчед на Пастата. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително труден мач за гледане, но нищо. Гледаме напред. Дано не е сериозна контузията на Валенсия. Надявам се, че Съра е видял тока, което го интересува и да ги почваме най- накрая. Believe!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да разбера, защо чак последните 5 минути се напрягаме да направим нещо.90 минути нищо, нищо.Парк просто не знам къде се изгуби, Оуен не му чух името откакто влезна... лошо почваме сезона не само в Англия, ами и в Европа.. да се притеснявам ли, тва 0-0 с Рейнджърс направо ме довърши.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме е яд за хиска,защото го очаквах,а за ужасяващата контузия на Валенсия :( :( :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много много неприятно...странен състав, странна игра, заслужено равенство... нямат идея халфовете и това е. Флеч сам не може. Харесвам Гибсън, но момчето все още няма това, което има Скоулс...опит и убийствен голов пас... Руни бледа сянка на миналогодишната си игра...мн съм разочерован от мача и си лягам нещастен...Явно тая година Скоулс и Митака ще са това, което бяха Гигс и Руни миналата...дано се разиграят другите, че лошо става с тоя пасив от 1вото място. Оправяй се бързо Тонка!!!! С теб сме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофти! Валенсия дано се оправи! Трудно е да играеш срещу десет в защита, но не и невъзможно. Не успяхме да ги пробием. Нямаше идея, нищо. Реално погледнато винаги играем много трудно в подобни мачове. Гадна вечер. Досега само писах, че може да се издъним яко в Европа, не вече ме е страх. С подобна игра, до никъде.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей, да не почнете да псувате сега! Мачът ми хареса, обиграхме състав, Рио се върна, ама се контузии Валенция, другия път повече. Не знам защо му викат Британско дерби, като тия беха 8 дървета в защита. Имаше дузпа за Ренджърс, но явно тоя е братовчед на Пастата. :mood (33):

Ами че то строго погледнато и за нас си имаше дузпа, след като негъра си гушна топката в наказателното.

Но като цяло, ако изключим хубавите удари на Гибсън, никаква заплаха не бяхме за тях.

Дано Антонио се оправи бързо :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кажете нещо за Валенсия :mood (7):

само ти ли не видя...??? левия му крак малко над глезена беше счупен!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пфф ..... общо взето тоя мач беше много зле , много слаб беше отбора ама както и да е ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач.. а и Рейнджърс се защитаваха много иначе Валенсия според мене най-рано януари може да играе.. счупен му е глезена ето :
http://twitpic.com/2ofy1e
http://www.youtube.com/watch?v=NUSFxVatWzw Редактирано на от gr1zzlord

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ни дадоха чиста дуспа накрая, но като цяло с оглед на статистиката и играта, която показахме резултата е справедлив. В края на мача прибързвахме с пасовете и центриранията, от които дойдоха многото грешки. Не мога да си обясня защо от 13 удара по посока на вратата само 3 бяха точни при положение, че накрая влезе и Оуен и Гигс, а на терена останаха Рууни, Чичарито, Гибсън. Не разбирам какъв беше замисъла с включването на Еванс при положение, че Гигс подаваше на Гибсън от корнерите, а почти нито една изсипана топка не беше насочена към Еванс. Също така доста слаби отигравания на Парк през първото и второто полувреме. Надявам се с/у ливърпул да покажем какво можем като там вече ще трябва да вземем 3-те точки. Редактирано на от ROY KEANE

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Валенсия според мн е аут до края на сезона. Счупен крак незнам, незнам. Май идва момента на Обертан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора, не правете трагедии след този мач. Не може едвали не с резервите да бием отбор, който буквално от първата минута се защитава с 4 защитника и 5 халфа. В тази група ви гарантирам първото място. Освен това може да бъдем доволни от завръщането на Рио, също от играта на Смолинг и Фабио най-вече. Флетчър поне за мен също много се раздаде. По-важното е друго - ужасяващата контузия на Валенсия. Аз така и не видях какво точно се случи, но от реакциите на играчите ми стана долу горе ясно. Дано да няма счупване и да го видим скоро в игра. Сега следва победа над Ливърпул и след това ще трябва да бием Валенсия в Испания, мач който се очертава като доста по-лесен от днескашния, понеже Валенсия ще атакуват, а ние ще се възползваме. Рейнджърс с тази игра са последни в групата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Alex on Valencia: "It looks as if it's a dislocation or fracture. If that's the case it's a bad one & he could be out for a long time." Лошото е, че може да има и разместване и счупване което ще рече, че и сухожилията му може да са пре**ни .. абе минимум 6-7 месеца ..това е много по-лошо от резултата..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
някой може ли да ми каже,защо играхме с 2 дефанзивни халфа при положение че тия шотландски капути се бранеха с 10 човека?????? и как може това дърво Гибсън да играе в Юнайтед???? Съра прави ли се че не вижда или не иска да повярва ,че тоя изобщо не става..... Руни е в трагична форма!!! направо е неузнаваем,дано по бързо излезе от кризата,но май ....няма да е толкова лесно.... даже липсва страста му и желанието да побеждава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мале не, това е ужасно. Губим толкова важен футболист за много време. Не знам отсега нататък какво ще се прави - дали САФ ще налага Обертан или ще купува :X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this