Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Philadelphia Union 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

...

Юнайтед с втора победа в САЩ

Публикувано изображение

Червените Дяволи излъгаха с 1:0 Филаделфия с гол на Обертан.

Манчестър Юнайтед записа втора победа на турнето си в Щатите, а българският нападател Димитър Бербатов се появи в игра през второто полувреме, като отново блесна с няколко изключителни докосвания, включително и греда.

Освен хилядите фланелки в червено по трибуните, можеше да се забележи и малка българска агитка, която подкрепяше шумно Бербатов и Юнайтед.

Червените Дяволи започнаха мача с европейска преса и натикаха съперника си в неговата половина, като още във втората минута Обертан пропусна да се разпише, след като бе изведен добре от Македа.

В 8-ата минута Уелбек сложи топката на волето на французина, но той не успя да насочи топката в рамките на вратата, макар че не бе далеч от целта. Малко след това и Филаделфия отправи първия си удар в мач, след като Мванга се завъртя в наказателното поле на Юнайтед и потърси близкия ъгъл.

Дани Уелбек сам можеше да вкара от 30 метра в 31-ата минута, но прекрасният му параболичен удар почти облиза страничната греда.

След почивката първото положение бе за Филаделфия. Мванга изведе на перфектна позиция 17-годишния Маклнерни, но той не успя да прати топката в мрежата.

В 60-та минута дойде ред и на Бербатов да се появи на терена, заедно с Рафаел, Крис Смолинг и Дарън Флетчър. Малко след това дойде и едно от най-спортните положения в мача. Обертан успя с едно перфектно движение да премине през защитник на американците, който обаче го фаулира в наказателното поле, но дузпа не бе дадена.

Няколко минути след това грешка в защитата на Филаделфия позволи на Гигс да центрира към оставения непокрит Бербатов, но в последната секунда топката бе избита с шпагат.

Така в 76-ата минута всички усилия на Юнайтед най-накрая бяха възнаградени. Уелбек напредна добре, видя нахлуващия в пеналтерията Обертан и с хитър пас го изведе, а французина пусна топката покрай вратаря за 1:0.

Малко след гола дойде и мигът на Бербатов. Той се ориентира добре при една атака на Юнайтед, завъртя се и стреля мощно, след което топката тресна гредата и тупна върху голлинията, но не влезе.

В 89-ата минута Филаделфия можеше да изравни резултата, но от един метър Цимерман не успя да засече топката в мрежата. Веднага след него и Ричи дьо Лае бе изведен на прекрасна позиция, но също не успя да вкара.

Филаделфия Юниън - Манчестър Юнайтед 0:1 (0:0)

0:1 Обертан (76')

Манчестър Юнайтед: Кушчак; О'Шей (76' Дьо Лает), Браун (60' Смолинг), Д. Евънс, Фабио (60' Рафаел); Обертан, Скоулс (60' К. Еванс), Клевърли (60' Флетчър), Гигс; Уелбек, Македа (60' Бербатов)

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
лоша работа, единственото положително нещо от мача поне според мен е резултатът , лека нощ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лоша работа, единственото положително нещо от мача е резултатът

+1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е .. слабичък мач се получи , ма т'ва все пак е подготовка. Не може все резултатни двубои. Все пак бихме , продължаваме нататък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше точно три неща които ми харесаха в мача.Българското знаме на стадиона,хубавия гол и гредата на Митко.Другото беше пълна скръб!Действията се развиваха много бавно и мудно.Нямаше скорост в нашите действия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
контролите са затова.. да се видят слабите и силните места...нивото на играчи и т.н. Загуба в някоя контрола може да се окаже доста пополезна отколкото победата...защитата трагедия..нападението до влизането на Бербатов беше доста зле.. да не кажа трагично... халфовата линия.... посредствено,но с нотки оптимизъм.. поне според мен :) Обертан трябва да почне да си вярва повече и ако това стане няма да имаме нужда от трансфери в нападението...странно ми е само що винаги трябва да е центрира тая топка...ако не са задачи поставени от САФ.. то има нещо сбъркано в ранна детска възраст на тва момче :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача беше пълна скръб, Мачеда слабо игра, играч на мача Уелбек

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек игра доста добреVБраво на момчетата добре се представиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс писа шест на Обертан

Мениджърът на Юнайтед бе възхитен от цялата атака на отбора си.

Наставникът на Манчестър Юнайтед Cър Алекс Фъргюсън остана доволен от победата с 1:0 над Филаделфия Юниън вчера, тъй като отборът продължи с добрата серия преди началото на Висшата лига.

Най-големи похвали обаче отнесе Габриел Обертан заради хубавото попадение, както и Дани Уелбек за извеждащия пас.

"Головете винаги помагат на играчите, особено ако те са нападатели. Габи определено умее да бележи, без съмнение", сподели Фърги пред репортерите във Филаделфия.

"Най-хубавото в неговия гол бе пробивът му в наказателното поле, преценката му за ситуацията и разбира се извеждащия пас. Голът наистина бе много добър."

Юнайтед излезе с доста млад състав, който бе подпомаган от опитните Поул Скоулс, Райън Гигс и Димитър Бербатов. Българинът влезе в игра през втората част и се отчете с една греда.

"Предсезонните двубои са важни, те са изключително необходими. Трябват ни, за да настроим играта си, да влезем в ритъм. Точно от такъв мач имахме нужда ние."

"Филаделфия бе много агресивен тим, бързо отнемаха топката и направиха задачата ни трудна. Имаха и няколко добри изстрела към вратата. Бориха се по-добре, отколкото очаквах."

"Повишихме темпото през второто полувреме и се справихме малко по-добре. Като цяло съм доволен", коментира още Фъргюсън, който не скри и възхищението си от сериозната посещаемост - 44 000 души.

"Имаше повече от нашата атмосфера днес. Последно бяхме тук преди шест години и сега феновете оценяват повече какво се случва на терена. Това е сигнал за прогреса на футбола в Америка."

gol.bg
...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек и Обертан не зачитаха другите играчи! Особено след като вкараха гола само 2мата си разменяха пасове! Ужас! От Обертан го очаквах де (винаги е бил такъв), но Уелбек.. :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Philadelphia Union vs. Manchester United

- 22 July 2010 - Friendly -

- English - HTTP

Coverage from MUTV

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

-------------------------------------------------------------------------

Details:

Manchester United vs Philadelphia Union (pooloop)
Release.Date...: 22.July.2010
Air.Date.......: 21.July.2010
Genre..........: Football
Size...........: 827MB
Source.........: MUTV
Container......: AVI
Video Codec....: H264
Frame.Rate.....: 25 FPS
Resolution.....: 704 x 400
Aspect.Ratio...: 16.9
Video.bitrate..: 1236kbps
Audio.Codec....: MP3
Audio.bitrate..: 128
Runtime........: 94mins
Language.......: English

Multiupload Single Links
http://www.multiupload.com/5KTWNAXW7W
http://www.multiupload.com/N15E0PUL0X

Torrent
http://thepiratebay.org/torrent/5708022/Ma...eason_Tour.2010

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предвид съперника, си бяхме разграден двор отзад. Ако тия бяха малко по-уверени можеше да вкарат 2,3 чисти положения, които си имаха. Наистина играхме слабо, особено в защита. Не бих отличил никой, може би само един Обертан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло мача според мен беше слаб , но това все пак са контролни срещи за да се види играта на отбора от всички страни , лично аз очаквах повече , но .. Жалко , че положението с гредата на Бербо не влезе щеше да стане красив гол :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача беше трагедия! Изключително слаби са младоците(по-точно неопитни) Ако саф мисли да ги използва здраво ще загазим! От тях само Рафаел и Фабио ми харесват като игра! Уелбек и Македа са изключителните издънки... ТОЛКОВА положения изпусна тоя ахмак, че направо се побърках! Обертан е бърз и техничен, но неопитен и лаком, което не трябва да му осигурява място в 1-вия отбор! Кушчак ми хареса! В защита бяхме изключително зле! Без Видич и Фърдинанд незнам за къде сме просто... Смолинг неубедителен. И сега да кажа какво ми хареса от мача :) Бербатов покрай тъч линията как си свали фанелката с изражение "ей ся ще ви покажа как се прави лигльовци!" и при влизането изключително ме зарадва българското знаме на стадиона и феновете! Това се казва подкрепа, а не като повече хейт хейт хейт. Ако аз бях задължително щях да отида да го подкрепя! Също много ми хареса отношението на американците към Берба! Публиката избухна при влизането му и коментатора много ми хареса като каза: "Berbatov made something from nothing" и "Berbatov is a creator as much a goalscorer" А не като тъпаците на острова: бербо трябва да вкара и т.н. иначе е мега слаб и за всичко той е виновен. Винаги когато Берба е в игра нападението ни се изостря и става непредсказуемо, имаме повече положения! Ама не, те няма да разберат каква е работата на Бербатов в отбора никога... Завъртането преди да удари гредата беше изключително! И това е общо взето. Ако Хернандез играе като тези младоци много лошо и все още мисля, че Бербатов трябва да е в ролята на плеймейкър зад 2-ма нападатели(Рууни и Хернандез/Оуен)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз мисля, че ударът на Бербатов беше гол, защото поне така ми се видя, че топката пада зад линията... видях добри атаки и много силна игра на Уелбек, макар пропуските му

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this