Jump to content
Pepinka

Хавиер Ернандес

Препоръчани публикации

Ще стане огромен играч просто, не голям, ОГРОМЕН! То си личи просто, и начина по-който се държи на терена... страхотен е просто, дано изиграе доста мачове тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и аз вярвам в него дано САФ измисли нещо да видим берба руни и чико заедно в игра :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има качествата и поведението на терена на голям футболист.Много уверен дебют,дано продължава все така и ще се превърне в незаменим титуляр в атаката на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
...преди 5 години дойде едно момче,дето му се вееше кичура и когато получаваше топката всички погледи бяха в него и очакваха нещо да се случи. Сега дойде друго такова...нека му пожелаем успех.Аз вярвам в него !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как разбрахте,че е дошла някаква бъдеща звезда преди да е изиграл 20 мача ? То и за Джемба Джемба и Клеберсон си мислехме,че ще станат големи играчи,а сега не ги знам къде са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ох боже докъде стигнахме да сравняваме този безпорен талант с дървари като клеберсон и другия. Вкара на Аржентина и Франция а вие ми говорите че Уелбек, който слава богу беше изпратен под наем и дето на един мач с ЛИЙДС (!) не можа дори да си спре топката в целия мач, и Македа който е по млад дори от вас са по-добри? Тези които имат повече да доказват са младоците, аз за съжаление не виждам потенциал в Уелбек за разлика от македа който обаче е твърде млад. Да се съмняваш в играч като мексиканеца е равносилно на това да си сляп във Футболно отношение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джемба-Джемба го готвехме за звезда колкото Донг и Манучо, а Клеберсон така и не разбрахме дали е добър заради контузиите. Все пак хубаво си говорите наизуст.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да се съмняваш в играч като мексиканеца е равносилно на това да си сляп във Футболно отношение

Ахъм ... т'ва е религия и всички трябва да следваме нормата иначе сме слепци. :mood (33):
Пак казвам Дос Сантос и Вела също са водещи играчи за Мексико,но нищо не правят за клубовете си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да му даваме капитанската лента и да слагаме Руни на бенча заради Мексиканеца заради 3 гола в контроли и 1 СЛУЧАЕН гол срещу смешния отбор на Челси в оня мач...а ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голът си е гол. Старае се момчето, надявам се да запази това си ниво на игра. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успя да ме омагьоса за няколко мача. Стилът му на игра, приветливата визия. Кефя му се доста, а не можех да му произнеса името, хъхъ. :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъкмо се чудех кой ще качи гола му срещу Испания и вие вече сте го качили.Дано продължава да пълни кошниците наред

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чи-чи-чи-чарооооооооооооооооооооооооооооооо :mood (35): Редактирано на от Baev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано на фанелката му пише Ернандес че направо ми се повръща от Чичарито,Нани,Бебе и всякви глупости честно ! Иначе е талант няма спор :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чичарито по ми харесва от Ернандес.Иначе Хавиер Ернандес - Шави Ернандес ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като за първи мач се представи добре.Все пак е младо момче + че попада в нов отбор с различна класа от предишния му.Със сигурност ще му е необходимо време :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове