Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Очаква ни епичен април

Препоръчани публикации

Юнайтед открива сезона срещу Нюкасъл на Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед ще стартира сезон 2010/11 на 14 август (събота) срещу Нюкасъл на Олд Трафорд.

Ако вярвате в суеверия, то срещата със "Свраките" определено е добра новина за вас. В ерата на Премиършип Юнайтед е стартирал сезона два пъти срещу Нюкасъл - през 2000/01 (победа с 2:0) и през 2008/09 (равенство 1-1) - и в двата случая в края на сезона Червените Дяволи бяха коронясани за шампиони.

Има обичайните трудни двубои, разбира се, като най-много се отличават двата последователни сблъсъка с Арсенал и Челси (два пъти). Първо през декември, а след това в края на април и началото на май.

Последни десет мача през кампанията ще са изпълнени с доста емоции, тъй като тогава са гостуванията на "Анфийлд", "Ъптън Парк", "Сейнт Джеймсис Парк", "Емирейтс" и "Иууд Парк", както и домакинствата на Евертън и Челси. Но стига приказки - ето и цялата програмата за сезон 2010/11.

Август
Събота 16ти - Нюкасъл (д)
Събота 21ви - Фулъм (г)
Събота 28ми - Уест Хям (д)

Септември
Събота 11ти - Евертън (г)
Събота 18ти - Ливърпул (д)
Събота 25ти - Болтън (г)

Октомври
Събота 2ри - Съндърланд (г)
Събота 16ти - Уест Бромич (д)
Събота 23ти - Стоук Сити (г)
Събота 30ти - Тотнъм (д)

Ноември
Събота 6ти - Уулвърхямптън (д)
Сряда 10ти - Манчестър Сити (г)
Събота 13ти - Астън Вила (г)
Събота 20ти - Уигън (д)
Събота 27ми - Блекбърн (д)

Декември
Събота 4ти - Блекпул (г)
Събота 11ти - Арсенал (д)
Събота 18ти - Челси (г)

Неделя 26ти - Съндърланд (д)
Вторник 28ми - Бирмингам (г)

Януари
Събота 1ви - Уест Бромич (г)
Вторник 4ти - Стоук Сити (д)
Събота 15ти - Тотнъм (г)
Събота 22ри - Бирмингам (д)

Февруари
Вторник 1ви - Астън Вила (д)
Събота 5ти - Уулвърхяптън (г)
Събота 12ти - Манчестър Сити (д)
Събота 26ти - Уигън (г)

Март
Събота 5ти - Ливърпул (г)
Събота 19ти - Болтън (д)

Април
Събота 2ри - Уест Хям (г)
Събота 9ти - Фулъм (д)
Събота 16ти - Нюкасъл (г)
Събота 23ти - Евертън (д)
Събота 30ти - Арсенал (г)

Май
Събота 7ми - Челси (д)
Събота 14ти - Блекбърн (г)
Неделя 22ри - Блекпул (д)

Мачовете за купите
Сряда 22ри септември - Карлинг Къп 3ти кръг
Сряда 27 октомври - Карлинг Къп 4ти кръг
Сряда 1ви декември - Карлинг Къп 5ти кръг
Събота 8ми януари - ФА Къп 3ти кръг
Сряда 12ти януари - Карлинг Къп полифунал (1)
Сряда 26ти януари - Карлинг Къп полуфинал (2)
Събота 29ти януари - ФА Къп 4ти кръг
Събота 19ти февруари - ФА Къп 5ти кръг
Неделя 27 февруари - Карлинг Къп финал
Събота 12ти март - ФА Къп 6ти кръг
Събота 16ти април - ФА Къп полуфинал
Събота 14ти май - ФА Къп финал

Забележка: Датите на двубоите са временни и ще претърпят промяна, когато бъдат обявени началните часове на мачовете.

Fixtures Wallpaper
Публикувано изображение

www.manutd-bulgaria.com Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скапана програма за пореден път... последните 4-5 мача изобщо не ми се нравят. Пак да не стане като тоя сезон, че Челси и Блекбърн пак едно до друго, пак на Олд Трафорд и на Иууд, а на Емиратс също преди тва... абе забава ще е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея тикви от ВЛ не могат ли да разберат,че в последните кръгове всеки от водещите отбори трябва да има най-много едно дерби ? Все пак отборите играят в ШЛ ! Как искат първенството им да е най-силно като товарят излишно програмата.Сега сме супер прецакани защото ако сме на 1/2 финал в ШЛ ще трябва да играем през ден със силни отбори. За толкова години една почивка не успяха да измислят.Примерно началото на Февруари,но явно за тях парите са по-важни отколкото здравето на играчите и реномето на лигата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дежа-вю от по-миналия сезон е тоя мач със Свраките..тогава Х направихме с тея 1-1. Иначе последните кръгове някви 3 ужасни мача :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вярно, за ШЛ дори не си бях помислил. Ама най-големия цирк ще е да сложат мач от ШЛ примерно четвъртфиналче между гостуването на Арсенал и домакинството на Челси. И ако пак сме само с Уейн в нападение и той е контузен общо взето ще си видим картинката от тоя сезон съвсем резонно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо идващия сезон ще е със минимум 30 гола за всички турнири...Валенсия ще е някъде плътно до него с около 25..споко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не мога да разбера как една програма може да е скапана или добра,след като всеки играе срещу всеки по 2 пъти :mood (17): Готиното по-скоро е,че стартираме срещу слаби съперници и принципно трябва да набереме преднина от самото начало,което по-натам (когато дойдат по-тежките мачове) би било евентуално психологическо предимство. Другото си зависи изцяло от нас,програмата не играе никва роля,реално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Екстра....домакинство срещу що-годе приличен съперник.....е га на Анфийлд не падне бомба първия кръг....с един куршум - два заека :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как една програма може да е скапана или добра,след като всеки играе срещу всеки по 2 пъти :mood (17):

Другото си зависи изцяло от нас,програмата не играе никва роля,реално.

Евала... Има значение ако знаем кога ще има контузи, кога в ква форма ще сме. Еми аре като се оплаквате от последните кръгове по-добре ли ще е да е средата на сезона, когато сме в скапана форма?!? А бе не знам, винаги ми е било адски странно как се определя една програма дали е добра или лоша месеци по-рано... До тогава толкова неща могат да се променят,

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как една програма може да е скапана или добра,след като всеки играе срещу всеки по 2 пъти :mood (17):

Готиното по-скоро е,че стартираме срещу слаби съперници и принципно трябва да набереме преднина от самото начало,което по-натам (когато дойдат по-тежките мачове) би било евентуално психологическо предимство.

Другото си зависи изцяло от нас,програмата не играе никва роля,реално.

Това е така,но има един фактор който се нарича ШЛ.Ако нямаше ШЛ въобще нямаше да се оплаквам.Точно когато ще има важни мачове в ШЛ(дай Боже да сме на 1/2 финал) ще трябва да играем срещу силните в Англия.Трябва да проверя кога са мачовете в ШЛ.Дано не са по време на мачовете ни с евентуалните претенденти в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
5-1 първия кръг . Амеоби 0-1 , ядосват ни , и после Руни , 3 на Агуеро и един на Давид Силва .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пейка , какво друго за тоя ...

Бербо идващия сезон ще е със минимум 30 гола за всички турнири...Валенсия ще е някъде плътно до него с около 25..споко

Е да , ама без 0-та и 5-цата нали .. :mood (17):

Програмата си е тежичка , ама всичко си зависи от нас.... Зависи и от това ще има ли 1-2 качествени трансфера или не. Ако има , всичко ще е наред. Ако няма , ще е много трудно и ще трябва да се надяваме Рууни да не е контузен в ключови периоди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Програмата си е гадничка, но ако имаме дълга пейка това не трябва да ни притеснява. Тръгваме с летящ старт :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък се чудя пичове, ако тая година вместо Челси домакинствахме на Хъл Сити и вместо на Блекбърн, гостувахме на Уигън дали същата песен щяхте да пеете в последните кръгове ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смити на ОТ. Това си е завръщане в елита. :happy: Нямам търпение да започне новият сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не разбрах защо изтрихте програмите на конкурентите ни. Някой можеше да ги прочете и да направи сравнение. Какво толкова наруших правилата. Не живеем в "живково" време. :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме особено добри спомени като открихме сезона срещу тях преди две години.Дано започнем успешно сезона, програмата е доста добра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък пазя добри спомени от откриването срещу тях.Финиширахме 1-ви през онзи сезон ;) !!Началните ни мачове винаги са голяма мъка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не точно, спомни си 2006-2007 началото хах. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не точно, спомин си 2006-2007 началото хах.

2007-фулъм
2008-рединг
2009-нюкасъл
2010-бирмингам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е? Мачът срещу Фулъм завърши 5-1, и бяхме уникални тогава. Мъка беше само срещу Рединг и Нюкасъл. Срещу Бирмингам беше по-скоро безделие, а и впоследствие се убедихме, че са доста корав отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this