Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Манчестър Юнайтед България - Арсенал България

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

23 май (неделя), 9:00 часа, "Атлас" - десен терен. Свършихме 2/3 от работата си - класирахме се за Първа Лига. Остава да го направим като първи в групата с възможно най-много победи. За мача със сигурност отпадат Ванката, Иво и Жоро. Яшо и Краси доколкото знам са под въпрос. Останалите да казват. П.П. С момчетата от Арсенал се разбрахме в движение те да играят с червените си екипи, а ние със сините, но ако имате предпочитате да играем с по-качествените на "Пума" казвайте - домакини сме и имаме право на избор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идвам. Нямам претенции за екипа, те резервни нямат ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бихте първия сезон без мен, сега ще трябва да повторите :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бихме първия сезон с мен, сега ще трябва да се справите и без мен :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОК, остава както се разбрахме предварително с арсеналци - ние играем със сините, те с червени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Якото е,че сме се класирали и можем да играем без напрежение. Лошото е ,че аз събота взимам диплома и играя последно представление и се разделям с едни хора,дето в продължение на 4 години съм виждал всеки ден.Вечерта ще е мнооооого тежко,та не се заричам много за неделя :) Извинявайте ако такова :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Якото е,че сме се класирали и можем да играем без напрежение. Лошото е ,че аз събота взимам диплома и играя последно представление и се разделям с едни хора,дето в продължение на 4 години съм виждал всеки ден.Вечерта ще е мнооооого тежко,та не се заричам много за неделя :) Извинявайте ако такова :)

...не, че нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера му казах и на Ники. Крака ме боли доста от четвъртъка. Нз кво ше е положението утре сутринта, дано е по-добре. По принцип бих починал този мач, но като видя че ще сме без Жоро, Иво, Яшо...отзад не оставам много варианта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отпадат: Краси, Ванката, Жоро, Иво Под въпрос: Яшо, Бойко, Сашо Сигурни: Аз, Васко, Шошо, Сашо, Светльо Мамата си е ебало, момчета :mood (35): :mood (35): Редактирано на от ENGLAND_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да се справим без: Явор, Ванката, Жоро, Краси, Иво и Бойко. Надявам се Цеци и Ицо да дойдат, щото иначе положението ще стане ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само няколоко часа преди свтбата и аз да ви пожелая успех. Знам, че част от липсващите са заради мен, но съм убеден, че ще ми простите! А аз ще се постарая да се извиня подобаващо! Тези няколко бутилки, които ще изпием не ги приемайте като бонус за победата, защото съм сигурен че ще победите и без бонуси. И като вкарате голове знаете на кой да ги посветите нали. И айде наздраве да ви се връща!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иво ЧЕСТИТО! За жалост обаче ние паднахме с 4-1 и ни трябват още 4 точки в оставащите 4 кръга , за да сме първи....така че горе главите и да завършим по шампионски този сезон!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ееееееее... От друг и да паднем - както и да е, ама от А...нал...!!! Много ме е яд...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иво , жив и здрав , ама пък чак честито че ще се жениш ????????!!!! :mood (17): Ама айде честито и от мене , да бъдете живи и здрави , много деца , поне 5 , и най-важното , дано поне тебе жената да те слуша :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я си кажете....за колко каси бира продадохте мачО????? :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове