Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United 4 - 0 Stoke City

Играч на мача?  

88 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Ееех... ако бяхме направили 38 победи. :champs (14): Всъщност колко победи имаме във всички турнири през сезона? Да не излезе, че са повече от 38?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А можете ли да ми обясните как така Челси веднага след мача ги наградиха ?
В смисъл въпрос ми е следния ако Манчестър бяха спчелили на тяхния стадион ли щяха да ги наградят ?
Купата къде се намира защото щом е била при Челси значи са знаели предварително че те ще спечелят ?
или купата лети с хеликоптер и са щели да я донесът на Манчестър много ми е объркано ще ми разясните ли малко по-подробно благодаря !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Купата къде се намира защото щом е била при Челси значи са знаели предварително че те ще спечелят ?

конспирацията е явна.
На нашия стадион е имало дубликат на купата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А можете ли да ми обясните как така Челси веднага след мача ги наградиха ?
В смисъл въпрос ми е следния ако Манчестър бяха спчелили на тяхния стадион ли щяха да ги наградят ?
или купата лети с хеликоптер и са щели да я донесът на Манчестър много ми е объркано ще ми разясните ли малко по-подробно благодаря !!!

Челси като по-голям фаворит за спечелването на купата оригинала е при тях, при нас е само дубликат ако нещо стане и Челси се подхлъзнат примерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

конспирацията е явна.
На нашия стадион е имало дубликат на купата.

Е, няма никаква конспирация .. Всичко си е по реда..
А доколкото защо веднага са ги наградили - и миналият сезон ни наградиха така на ОТ, само, че наистина май миналата година това беше дубликат.. :) Но както казаха, като по-големи фаворити беше редно при челси да е оригинала.. то беше 99% ясно .. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач като за финал този сезон.До последно се надявах,че Уигън може да сътворят някакво чудо,но явно просто не ни е било писано.Другия сезон отново ще триумфираме. :) Аз съм изключително горда от постигнатото от отбора.Да,винаги може и по добре,но момчетата направиха всичко по силите си и най-важното - бориха се докрай.Относно мачът със Стоук,представянето на всички ми хареса.Ако трябва да избирам герои на мача бих казала целия отбор.Като цяло най-много се отличиха Бербатов,Флетч и Нани.Берба пак показа какъв поглед има върху играта.Е,нямаше шанс да вкара,но изработи гола на Гигси.Отиграванията му бяха страхотни,най-вече това подаване,което направи от воле към Невил. :) Флетч в началото започна с малко грешки,но се радвам,че успя да отбележи гол. :happy: Вида и Скоулс не можаха да отърват жълтите картони :mood (33): За Челси ще кажа само няколко думи.Да,те победиха всички отбори от Топ 4 (макар срещу нас на два пъти да взеха трите точки с измислени голове) и да,може би в момента те имат най-добрите играчи в атака.И въпреки това не мога да кажа,че те заслужаваха най-много да спечелят.Първо,защото ние имахме къде по сериозни проблеми в защита и въпреки това успяхме да се справим чрез Карик и Флетч,и макар всички неприятности около защитниците пак имаме най-добрата защита в лигата. ;) Второ в 2-3 мача,когато Челси бе на път да направи равен с по слабите отбори,съдийте винаги им даваха по някоя дузпа за да победят.Като цяло за мен този сезон Челси беше най-подпирания от съдийте отбор.Но както и да е,така или иначе,това вече няма значение. За мачът им срещу Уигън,добре,победиха,но изобщо не ми направиха хубаво впечатление нито с играта си,нито с поведението на футболистите.Първото полувреме завършиха 2:0.Така,дотук добре.И след това какво направиха?Видяха,че Уигън останаха с човек по малко и какво ли си викат "Дай да ги разбием тия,да покажем колко сме велики".За мен това не е поведение на шампиони.Така или иначе с 2:0 или 8:0 титлата пак щеше да бъде тяхна.Дрогба може да си гледа работата,ако ще и един милион гола да беше вкарал пак Рууни си остава най-добрия. : )))) Пак и какво,взима една златна обувка,а Рунчо си е играч на сезона ;]] Догодина ще им покажем кой кой. 8-) И нека не забравяме,че те спечелиха 4-ти трофеи в историята си,а ние се борихме за 4-ти поред. 8-) You will never be as big as Man United !! Red Devils - Now.Always.Forever !! <3 (h)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми нали знаеш .. на някои хора нямаше да им е изгодно да поставим тея рекорди ... , отново да оберем трофеите .. ? :) На Рио 3 мача наказание + още 1 след като обжалва! На Вермален (ако не греша) 3 мача + 0 след като обжалва , странно нали ? А за Джерард .. 0 мача наказания за наплюване на .. играч ли , съдия ли .. не помня вече.. Това също доста допълва картинката. :) Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къде сте всички сега, как ми липсвате с готините си писания!!! Челси първи? Глупости, тая купа е фалшива, гумена са я направили да не потъне в ...чукотка! Истинския шампион е Манчестър Юнайтед! Не му мислете, а се веселете, нашия Юнайтед винаги ще е най9големия! Приятно лято, хубаво Световно и дано англия има успех! Аз ще го гледам от Малта, там ме пращат сега, но здраве....Може и да ми се подигравате, ама там няма нито една планина и е ..40 градуса на сянка, не искам, но работа... :glory (00): :glory (04): :saf11: :giggs11th: :glory (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...Така или иначе с 2:0 или 8:0 титлата пак щеше да бъде тяхна.Дрогба може да си гледа работата,ако ще и един милион гола да беше вкарал пак Рууни си остава най-добрия. : )))) Пак и какво,взима една златна обувка,а Рунчо си е играч на сезона ;]]
Догодина ще им покажем кой кой. 8-) И нека не забравяме,че те спечелиха 4-ти трофеи в историята си,а ние се борихме за 4-ти поред. 8-) You will never be as big as Man United !! Red Devils - Now.Always.Forever !! <3 (h)

:glory (30):
:glory (09):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this