Jump to content
Sign in to follow this  
sho-sho

Manchester Utd - Cifra Zlina

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Неделя, 11 април 2010 г. , 12:00 ч. ''Атлас'' - десен терен

Вече сме събота , а тема така и не беше пусната , позволих си лукса веднъж и аз да го направя.Ще дойда в неделя.
Редактирано на от sho-sho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

МАЧА НАЛИ Е ДРУГАТА НЕДЕЛЯ

не бе.....в сряда е :mood (33): Всъщност всички мачове вече са ни в сряда....може да идваш когато поискаш :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не бе.....в сряда е :mood (33): Всъщност всички мачове вече са ни в сряда....може да идваш когато поискаш :mood (33):

:mood (17):

А иначе от мен да го знаете , Краси като се напие не заспива на стола :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Краси да се напие и да се заспи...АБСУРД ! тва никога не се е случвало...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
почивам си за неделя бе :mood (16): културна работа... не съм като вас пропадляк... ... иначе СИЛНА ВЕЧЕР!!!! :mood (16): :mood (16): :mood (16): :mood (16): има кой кво да разкаже :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

има кой кво да разкаже :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Барът пази своите тайни. :mood (17): :mood (17):

Ше дойда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми момчета.....май ще трябва да си бия ч...и с лявата ръка :mood (33): Та по същество.....имам счупване на пръста на две места, пропускам между 2-3 месеца. Следващата седмица съм на контролен преглед, като ми махнат гипса ще видим какво е положението. Иначе ще правя компания на Костов и ще ви подкрепям с бира в ръка :greets (1): PS: ИЦЕ, стягай си задника!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Марти дано се оправиш далеч по-бързо! Е това е по-гадната новина за днес. :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ДА МУ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА ;( Боли ме .... за загубата.... тва е по-тъпото :( Аре бързо възстановяване Марто, Ице.... стягай се!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Грозна седмица... да свършва по-бързо... Марто - бързо възстановяване! Останалите - горе главите и никакви загуби повече до края на сезона!!! Редактирано на от Kostov

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бързо възстановяване , Марто!Иначе днеска се опитахме да направим каквото трябваше , истината е че не ни позволиха.Надявам се да си изчистим каръка в предстоящата седмица и после да мачкаме отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мноооооооооооооого лошо.. бързо възстановяване Марто.. незнам... т'ва е много по-лошо от самата загуба... наистина трябва да се стягаме.. изиграхме ужасен мач.. абсолютно заслужена загуба.. имахме някакви положения, но не си ги вкарахме.. в дефанзивен план като цяло бяхме ужасни... аз определено бях ужасяващ.. просто трябва да се стегнем и да покажем, че наистина сме най-добрия отбор в лигата... следващите 3 мача са определящите.. дано не се изсерем на всичко.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове