Jump to content
Sign in to follow this  
ralics

Bolton Wanderers 0 - 4 Manchester United

Bolton Wanderers - Manchester United  

123 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Публикувано изображение
...

Бербатов с два гола за победата на Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение

Червените Дяволи разгромиха Болтън с 4:0 като гости и отново оглавиха класирането.

Димитър Бербатов вкара два гола за убедителната победа на Манчестър Юнайтед с 4:0 като гост на Болтън в мач от 32-я кръг на английската Висша Лига.

Българинът вкара втория и третия гол в средата на второто полувреме. Преди това домакините си бяха вкарали автогол през първото полувреме. Влезлият като резерва Дарън Гибсън оформи крайния резултат в 82-та минута.

Победата отново изведе Манчестър Юнайтед на върха на класирането с точка пред Челси. Същевременно Червените Дяволи успяха да наваксат донякъде и головата разлика спрямо "Сините", които по-рано разгромиха Астън Вила със 7-1. В момента Челси има с 2 гола по-добра голова разлика.

За успеха обаче голяма заслуга има и Едвин ван дер Сар, който през първото полувреме направи две фантастични спасявания и запази преднината на почивката.

В отсъствието на Уейн Рууни играта на Манчестър Юнайтед бе изглеждаше особено бляскава и в началото на мача липсваха чистите положения.

Първият удар дори бе дело на домакините, дело на Йохан Елмандер, но доста лек и безопасен.

Малко след него Пол Скоулс отправи много по-свиреп изстрел, но и неточен над гредата.

Първата истинска опасност дойде в 18-та минута, когато при близката греда Димитър Бербатов отклони технично от малък ъгъл центриране от дясното крило, но Яскелайнен направи страхотно спасяване.

Малко след това Юнайде имаше нова добра възможност, когато Дарън Флетчър се пребори в наказателното поле за спорна топка след центриране от корнер и поднесе назад към Евънс, но той от десетина метра стреля безобразно над гредата.

Защитникът на Юнайтед бе виновен отново малко по-късно, когато изпусна Елмандер и шведът излезе сам срещу Ван дер Сар в наказателното поле. Макар и от малък ъгъл той отправи много силен и опасен удар, но Едвин Ван Дер Сар направи блестящо спасяване с една ръка.

При хубава бърза триходова атака Димитър Бербатов получи извеждащ пас в коридор, но докато стигне наказателното поле и стреля, защитник му се хвърли с шпагат и блокира удара му.

Така се стигна до 32-та минута, когато Манчестър Юнайтед откри резултата. Райън Гигс проби по лявото крило и центрира и макар да не бе притиснат кой знае колко, Лойд Самуел си заби нелеп автогол.

Това бе 11-ти автогол в полза на Юнайтед през сезона и до този момент представляваше втория най-голям източник на попадения след абсолютния голмайстор на отбора Уейн Рууни.

Пет минути преди почивката домакините вече виждаха как изравняват, когато Фабрис Муамба стреля от петнайсетина метра много прецизно право в горния далечен удар на вратата, но Едвин ван дер Сар направи уникално спасяване.

След почивката Юнайтед продължи да има леко предимство, но без да се напъва. Димитър Бербатов бе най-активен до този момент. Българинът сам започна една атака и след двойно подаване бе на път да излезе непокрит в наказателното поле, но точно преди да нанесе завършващия удар се подхлъзна и падна.

Малко след това Бербатов пак участва в двойно подаване и изведе Флечър на стрелкова позиция в наказателното поле, но ударът на шотландеца бе спасен.

Домакините бяха доста беззъби и олицетворение на това бе слабия удар на Елмандер от наказателното поле.

В средата на второто полувреме Димитър Бербатов вкара втория гол за своя отбор, който сложи край на интригата в мача. Дарън Флетчър отправи изстрел, който Яскелайнен успя само да избие и притичалият Бербатов направи добавка на празна врата.

След този гол Червените Дяволи определено свалиха оборотите и сякаш искаха да довършат мача на автопилот.

В 79-та минута обаче миг на гениалност на Нани доведе до трети гол. Португалецът развинти двама защитници в наказателното поле и поднесе на Бербатов, който на 5 метра от голлинията елегантно засече в мрежата.

Нани бе във вихъра си и само три минути по-късно изработи нов гол по идентичен начин. Финтира защитник в наказателното поле и поднесе назад, където влезлият само преди две минути по-рано като резерва Дарън Гибсън с топовен удар препарира Яскелайнен.

Болтън - Манчестър Юнайтед 0:4

0:1 Самуел (а.г.) 38'
0:2 Бербатов 69'
0:3 Бербатов 78'
0:4 Гибсън 82'

Болтън: Яскелайнен, Самуел, Кейхил, Найт, Рикетс, Муамба, Коен, Лий, Уилшър, Елмандер (73' Класнич), Дейвис

Манчестър Юнайтед: Ван Дер Сар, Невил, Евънс, Видич, Евра, Скоулс (74' Карик), Флетчър (80' Гибсън), Нани, Гигс, Валенсия, Бербатов

Главен съдия: Мартин Аткинсън
Стадион: "Рийбок Стейдиъм", Болтън (25,370 зрители)

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бог да пази ВАН ДЕР СААР! страхотни Видич и Евра... колко платихте на самюъл?Едно голямо благодаря на Митко за двата гола и за това,че ни поведе към резултатна победа дори без "машината".Нани доказа,че заслужава нов договор!Гледаме към "грандъ" байерн,да се надяваме Рууни да е на линия. п.п разбрах,че Тошич е вкарал 2 гола за кьолн,да са му честити и догодина да показва същото и при нас :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички ! Добър мач се получи и си заслужихме победата.Браво на Бербо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра победа, първото полувреме играхме ужасен футбол ... Нани добре му се отразява тоя нов договор.Важни голчета за Бербатов.Флетчър направи силен мач също.Играч на мача - Луиш Нани.Важни три точки, гледаме напред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая Бербатов взима превес в жестоката битка с Авто Гола. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички!Добър мач! Берба показа ,че може да бъде консуматор.Толкова от мен засега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-накрая Бербатов взима превес в жестоката битка с Авто Гола.

Личната битка на Бербо :D
Ама е трудна, щото и OwnGoal не се дава :D
Следващото му превъплъщение: ВИВА Джон Тери, вива... ;)
:champs (14): Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Две невероятни спасявания на Вандер Сар, които според мен натежаха в мача . . . да запазим спокойствие и да продължим до 4-0! Браво на Бербо!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани наистина неска показа , че заслужава да е в Манчестър Юнайтед и има място в отбора . Първото полувреме си мислех , че ще завършим само с тоя автогол , но пък 2рото полувреме си беше доста по-добро. Браво на Бербо за двата гола вече е с 12 и е 2рия ни реализатор след автогола. ;д Браво и на Гибсън за голчето . Едвин - ЖЕЛЕЗЕН !Честита победаа!! :devil3: Редактирано на от innka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
крайно време и бербо да е и консуматор добър мач за нани,добър и за отбора но слабо 1 полувреме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо тряя ме черпи бира ся да не се прави...пожелах му първите 2 гола във мач от ВЛ за нас и то взе че се сбъдна хах... Иначе за мача наистина спасяванията на ВДС решиха мача просто след тях бяхме господари на терена и доиграхме мача със класа и много опит. МОМ посочвам точно ВДС но наравно със него бих поставил Нани,Бербо и Видич които бяха страхотни.На всичкото отгоре съхранихме и Рууни и Рио за вторник.Абе чудесна вечер. 6 more to go :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо WE LOVE YOU мн добра игра на ВДС,Бербо и Флетч , а Нани просто ме изуми при асистенциите си какво израстване е направил сравнение с преди 3-4 месеца.Много важна победа и гледаме напред :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брао Бербо хубав мач направи и сепак доказа че българите могат да играят тази игра :mood (28): :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лорда ме изпревари с лафа за автогола, и аз това си мислех през второто полувреме. Предишният Болтън ни затрудняваше повече с начина си на игра, този е лесна плячка. Много ми хареса играта на Нани, тази на Бербатов (браво за 2та гола) и страхотните спасявания на Ван дер Сар. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важна победа.Аз очаквах да бием с 1-2 : 0 но все пак браво дори и без Рууни бележим по 4 ;) . Играчи на мача Берба,ВДС,НАНИ и ФЛЕТЧЪР.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Резултата е супер в предвид резултата, с който победиха Челси, но определено не отговаря на играта. Вижда се, че сме ялови без Рууни и според мен щеше да е добър вариянт да започнем с Бербо и Македа в атака, но този автгоол ни помогна много. Другото, което определено ни помогна е великанът с номер 1. Подобно спасяване не бях виждал от доста време, това беше нещо извънземно. Браво на БербаScore за двата гола. За мен играч на мача е Нани, който се вижда, че е страшно мотивиран след новия договор. Редактирано на от SoLskJa3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се получи прогнозата от 2:0, но нищо... и така става :D Честито, браво на момчетата, браво на Бербатов :) GGMU! :glory (31): :champs (18): :glory (03): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лека тъпо щеше да се получи, ако мача беше завършил 2:0. И тоя сезон на много неща не отговоря, играеш 10 минути, вкарваш 5 гола и след тва лежиш по терена, не го е имало тва никога, винаги трябваше да трепериш до последно преди, не само предния сезон, ами като цяло. Не е като да ти подарят 2 дузпи и след тва Вила да те чака на дузпата да отидеш, че да ти противодейства, примерно. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на всички. Най съм спокоен, че Евра е жив и здрав. Средно първо полувреме и перфектно второ. Защитата перфектна/ най-вече Видич / . Ван дер Саар е егати октопода. Нани се представи добре, Валенсия както винаги беше на ниво. И разбира се поклон пред Бербо : ) :devil1: :devil1: :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спасяванията на ВДС бяха ключът към победата. Ако ни бяха треснали едно от тези две положения, нещата щяха да са далеч по-различни. Затова според мен играч на мача - Ван дер Саар. Иначе добрата колективна игра в атака успя да компенсира успешно отсъствието на Рууни. Нани направи страхотни асистенции - определено е израсъл - и в двата случая очаквах да бие. Браво и на Бербо за завършващите удари. Като цяло - страхотна игра на целия отбор. :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложете и Видич в анкетата. За мен той е играч на мача. На ония 2мата двуметрови дръвчета им *** мамата. С оглед на това, че имаше сумати центрирания към тях и Неманя обираше почти всяка висока топка го провъзгласявам за играч на мача. NEMANJA, WOO-OO! NEMANJA, WOO-OO! HE COMES FROM SERBIA, HE WILL FUKIN MURDER YA! :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички!Добър мач.Първото полувреме малко слабичко беше,след това обаче всичко си дойде на място.Да е жив и здрав Ван,уникален е! :mood (28): Убедителна победа като се има предвид мача на Вила и мангалите. |-( Нани си доказа,че е достоен да е част от отбора.За Бербо няма нужда да се коментира,феноменалната му игра най-после му донесе 2 гола.Радвам се,че Евра е добре. (whew) Хаха,а Гибсън влезе и веднага гол,поздравления и за него.Играчи на мача - Бербо,ВДС и Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this