Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Bolton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Мача до голяма степен зависи от участието на Рууни. Ако играе, ще ги бием безпроблемно и Уейн ще се отчете с някой гол. Ако обаче травмата му е сериозна, ще трябва да гледаме копие на мача с Уулвс и ще е мъчно. Болтън залагат яко на физическите единоборства и са ни крив съперник. Победата е задължителна, защото Челси са домакин на Вила, а Арсенал гостуват на слабите напоследък Бирмингам и очаквам и двата отбора да победят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача до голяма степен зависи от участието на Рууни. Ако играе, ще ги бием безпроблемно и Уейн ще се отчете с някой гол. Ако обаче травмата му е сериозна, ще трябва да гледаме копие на мача с Уулвс и ще е мъчно. Болтън залагат яко на физическите единоборства и са ни крив съперник. Победата е задължителна, защото Челси са домакин на Вила, а Арсенал гостуват на слабите напоследък Бирмингам и очаквам и двата отбора да победят.

Мне вече не, копие на Уиган и Арсенал по-точно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Измъчихме се първия сезон с тва 2-1 на ОТ,така че не очаквам особена лесна победа.Все пак не трябва да се изпускат точки в такъв момент от сезона,защото може да коства много.Мисля,че ще бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари Кейхил може да се завърне в игра срещу Юнайтед

В лагера на Болтън Уондърърс получиха обнадеждаващи вести от медицинския щаб на клуба, а именно - че бранителят на тима Гари Кейхил може да излезне срещу шампиона Манчестър Юнайтед след два дни на "Рийбок Стейдиъм".

24-годишният футболист не се е появявал в игра от края на януари, когато му бе открит тромб в едната ръка.

Доскоро се смяташе, че Кейхил няма да може да защитава цветовете на Болтън до края на този сезон, ала този понеделник проектонационалът игра за резервите на Уондърърс, което дава надежди на мениджъра Оуен Койл, че ще може да разчита на него по време на остатъка на кампанията.

Болтън може да се чувства спокоен за своето оцеляване в Премиършип през този сезон, след като Уондърърс се намират на цели 8 точки над 18-ия във временното класиране Бърнли.

sporta.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако искаме да спечелим титлата, трябва да се справим и без Рууни. Според мен той ще ни е нужен срещу Байерн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С оглед предстоящия мач срещу Байерн е ясно, че Фърги ще направи някои корекции в стартовия състав. Но съм сигурен, че дори и без Уейн Рууни ще си вземем така ценните три точки. Болтън са традиционно непредвидим противник, но ми се струва, че вече няма за какво да се борят този сезон. Биеме с 3:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе според мен ако не бием Байерн без Рууни не заслужаваме и ШЛ, ама нали...Челси също защо да не ги бием без Рууни ? Директно да се подготвя психически за ЮАР вече. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе според мен ако не бием Байерн без Рууни не заслужаваме и ШЛ, ама нали...Челси също защо да не ги бием без Рууни ?
Директно да се подготвя психически за ЮАР вече.

Много добре казано ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни няма умора и това го знаем.САФ го остави един път резерва и то,защото имаше болки в коляното ако не се лъжа.Човека има желание за игра в добра форма е защо да не играе? А и все пак мача с Болтън е събота,а този с Байерн е 3 дена след това.Рууни е младо момче, добре подготвено физичекси 3 дена са му достатъчни за възстановяване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Болтън

С потенциалните победи на Арсенал и Челси (играещи в 17:00ч.), които ще им позволят да изпреварят Юнайтед в класирането, Червените Дяволи ще се нуждаят от трите точки срещу Болтън в двубоя си от 19:30ч.

Формата на двата отбора: Болтън са далеч от зоната на изпадащите сега и изглеждат доста стабилно под ръководството на Оуен Койл. Но формата им е непостоянна. Последните има четири мача бяха от едната крайност в другата - победа с 2:1 над Уест Хям, загуба с 4:0 от Съндърланд като гост, успех с 4:0 над Уигън и поражение с 2:0 от Евертън далеч от дома. Въпреки това "Тротърс" са силен домакин и трудно могат да бъдат победени на "Рийбок Стейдиъм". Юнайтед от своя страна загубиха само веднъж в последните си 13 мача, вкарвайки 35 гола.

Възстановени и контузени: Уейн Рууни определено накуцваше напускайки Олд Трафорд в неделя, заради болки в коляното, но ще бъде готов за игра. Освен ако Сър Алекс не реши да му даде почивка срещу Болтън, поради предстоящите двубои с Байерн Мюнхен и Челси. Червените Дяволи ще бъдат без дългосрочно контузените Уес Браун (метатарсал), Андерсон (коляно), Майкъл Оуен (сухожилие) и Джон О'Шей (бедро), докато Оуен Харгрийвс продължава постепенната си рехабилитация. Отсъстващи за Болтън са Крис Башам (коляно), Гавин МакКан (глезен), Шон Дейвис (глезен) и Джоуи О'Брайън (коляно).

Ключов играч: Кевин Дейвис винаги е заплаха, докато Чънг-Йонг Лий и Джак Уилшър са доста технични, но Юси Яскелайнен определено ще бъде ключовия играч, на който "Тротърс" ще разчитат да предотврати попадения във вратата им.

Мениджър: Оуен Койл (знаете ли че второто му име е Колумба?) успя да измъкне Болтън от зоната на изпадащите. Реорганизира защитата на "Тротърс" и успя да ги накара да играят доста приличен футбол. Също така превърна "Рийбок Стейдиъм" в крепост, губейки само веднъж от както пое клуба. "Играем страхотно у дома и ако покажем дух и желание за победа, и разбира се качествена игра, то определено ще постигнем добър резултат", казва Койл.

Съдия: Мартин Аткинсън ръководи градското дерби с Ман Сити през септември, което Юнайтед спечели с 4:3. Аткинсън също така свири загубата от Челси с 1:0 през ноември и поражението с 1:0 от Астън Вила на Олд Трафорд през декември.

Съперници за наблюдаване: Челси посреща Астън Вила, докато Арсенал гостува на Бирмингам, като и двата двубоя са в събота от 17:00 часа.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе според мен ако не бием Байерн без Рууни не заслужаваме и ШЛ, ама нали...Челси също защо да не ги бием без Рууни ?
Директно да се подготвя психически за ЮАР вече.

Ти фен на Ман Юнайтед ли си или на цирковата трупа наречена английски национален отбор? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е як тоя момент обаче, направо не знам... Винаги, ама винаги има по някой пич!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
През **** ми е за юАР,Зимбабве и Конго лол.Ако Рууни все пак има лека травма или не играе ще гледаме 4-5-1 със Берба напред а във средата Скоулс,Карик,Флетч,Валенсия,Нани(Гигс)? и те така.Иначе ако Рууни е на линия като титуляр 4-4-2 като най-вероятно Карик ще получи почивка впредвид многото натрупани мачове като титуляр

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк - Флетчър - Скоулс - Гибсън - Гигс --------------------Бербо-------------------- също е възможно според мен. Имам предвид, че Карик най-вероятно ще почива. По крилата няма гаранция кой ще бъде: Валенсия, Нани, Парк или Гигс. Мисля, че Гигс и Парк ще са все пак. Няма да е лошо Евра да получи почивка също, защото до края на сезона ще започне във всеки мач най-вероятно. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще е труден мач ... Болтън много цапат като домакини, но дано да ги излъжим и да ги победим с 2 гола разлика ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни, Скоулс и Гигс готови за Болтън

Уейн Рууни е готов да играе срещу Болтън, ако бъде избран от мениджъра, въпреки появилите се спекулации в пресата, че той страда от контузия на коляното.

Нападателят на Юнайтед се намира в чудесна форма с отбелязани 18 гола в 15 срещи. Той определено ще се възползва от възможността да изведе Червените Дяволи на "Рийбок Стейдиъм". В събота на разположение на Сър Алекс Фъргюсън ще са и опитните Пол Скоулс и Райън Гигс.

"Уейн е здрав и няма нищо нередно с коляното му," каза босът пред репортерите в петъчната сутрин, отговаряйки на въпос за фитнес нивото на Уаза.

"Скоулс е добре, въпреки удара в глезена му, а Райън тренира пълноценно. Дали ще започна с него е друг въпрос. Но опитът и на двамата играчи е безценен на този етап."

"Гостуването на Болтън винаги е било тежко," добави босът. "Ако изгубим точки в момента, то това опредлено ще навреди на целите ни. Мисля, че всеки един отбор от "топ три" ще изгуби точки до края, не много, но все пак няколко. Просто трябва да се уверим, че ще играем по-добре от Челси и Арсенал."

Все пак в щаба на Юнайтед има и добри новини, Джон О'Шей се присъедини към тренировките на първия отбор след дългосрочно отсъствие заради травма в бедрото. Сър Алекс смята, че защитникът, който за последно игра през ноември при загубата от Челси, ще успее да се завърне в началото на април.

Както беше оповестено в четвъртък на официалния сайт МanUtd.com, Оуен Харгрийвс също се е включил пълноценно в тренировките. Босът добави в петък, че треньорският екип ще го посъветва как да може по-бързо да влезе в оптимална форма."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствения отбор дето не е взимал точки от топ 4 тоя сезон ? :mood (23): :mood (23): Тва беше. Щом и съдбата го казва.... Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this