Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United 2 - 1 Liverpool

Играч на мача?  

149 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Карик беше най-слабият ни футболист!

Карик цял сезон не е на най-високо нови на спадове и възходи е.На фона на супер добрия минал сезон се очакваше повече от него но според мен поне това се и дължи отчасти на преклафицирането му от креативен халф на дефанзивен такъв :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изобщо не мога да се съглася. Парк освен гола дето вкара, беше един от големите фаворити за титлата издънка на мача. Мисля че само Нани я заслужава повече. Убийствено слаб мач, Руни опорен халф, Парк на върха на атаката, Нани никой не може да обясни къде беше по време на мача, Рио беше като на концерт на "Бритни" на първия ред- гледа го цял мач какви ги върши Торес. Дъртия извади талъв късмет днес, че сигурно и той още не може да повярва. Играч на мача Хауърд Уеб - все такива дузпи да ни свири. Много важна и сладка победа, но с много слаба игра и огромна доза късмет. Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама разбира се че не е нужно :) Но недейте като щраус с главата в пясъка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
честита победа и от мен много правилно изигран мач за нас.Днес късмета е на наша страна Челси за сега се дънят Редактирано на от мърро

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен ми се стори много странен мача.Много спокоен като за такова дерби и не усетих чак такъв заряд :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
лелелелелелелел!!!!!! най-сладката победа!!!!!! <3 Аз гледах мача в Мърфис и там беше пълно с фенове на ливърпул. Обаче, аз ги надвиках всичките, нищо ,че съм момиче ;))) !!!!!!! лелелелел!!!! ебати кефаааа, заклевам се =)))) TAKE MEE HOOOME UNITEEED ROAAAD TO THE PLACEE I BELONGGG!!! TO OLD TRAFFORD, TO SEE UNITEEED !!!! TAKE ME HOMEEE!!! UNITED ROAAADD!!! <33333

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някъде хайлайтс има ли, че не ми се теглят головете 1 по 1 ? линк към целия мач да дръпна също ше е Бок Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Oracle погледни пак според скай парк-8 флетчър-9

очевидно има раздвижване, но тази преднина, която се дава на Флеч пред Парк тук във форума е 100% незаслужена. Незнам какво трябва да направи Парк за да получи одобрението. Може би хеттрик слещу ЧЕлси, но ако Флеч е играл сигурно ще бъдат наравно.

Днес Парк направи много, ама много силен мач и този резултат не го заслужава (не е много трудно да сте обектвни, за мен Парк си е МОМ отвсякъде)

п.п. Честита победа на всички (Че все още са 1-1) Редактирано на от Oracle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как спокоен бе... Като знаеш, че русият манекен може и с гъз да вкара, Бенаюн, Каут, Джерард да вкарат в 9999999 минута и отзад Рио да мята ръце като Краси Радков, когато имитира гущер от Сървайвър, цял мач бях на крак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някъде хайлайтс има ли, че не ми се теглят головете 1 по 1 ?

линк към целия мач да дръпна също ше е Бок

Sky Sport l English Commentary + Stadium Sound l 576x320 l HQ

Extended Homemade Highlights: ( 14 Minutes )

1st Half Highlights
http://www.mirrorcreator.com/files/DVAHW3Q...llars.mkv_links

2nd Half Highlights
http://www.mirrorcreator.com/files/BREASXI...llars.mkv_links

Би трябвало скоро да има и линк към целия мач. Ако не ти се занимава, по спортните сайтове има разни клипчета. ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички! :mood (5): Сладка победа ... Стиви къде беше, игра ли?! :mood (33): Смешко и половина, Торес се държеше като ощипана госпожица ... то не беше разравяне на терена, спорене със съдията, май имаше и някакви опити да отнесе ВДС, но Гари изобщо не го отразяваше като му се хилише на рамото. Видяхме отново режещия поглед на Гари още в тунела :mood (16): Само едно не ми хареса в целия мач - ченгето /нищо против него, той дори ми е любимия съдия/ спести картона на Макси, на Торес също му се размина след детските изпълнения точно преди изпълнението на дузпата. За нашите само хубави неща ... Видич счупи каръка, Рууни не пропусна пак да се разпише, но определено Флетчър се открояваше най-много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някакво много готино ми е. Въпреки титлата миналата година, въпреки няколкото подигравки с Арсенал и 3:0 над Челси, повече не съм се радвал на мач от Москва насам.

Парк отново напълно заслужено играч на мача както срещу Милан.

Съгласен, а най-хубавото е, че въпреки това направи страхотен мач. Защитата допусна няколко грешки, но все пак срещу Торес не може да се очаква абсолютно нищо да не направи. Много ме израдва и Сар как го изнерви допълнително след което Торес набързо си изкара картон и после трябваше да е внимателен.

Дано само няма контузии, имаха няколко доста грозни влизания. Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде честита ви победа и честито първо място.Тази седмица беше невероятна.Лесен жребий ,победа над Ливер и загуба на точки от челски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик в последните 6-7 мача има точно 1 на ниво, всички останали са или на средно ниво или под него. Рууни игра добре, но не игра много добре. Изпусна, след тва вкара, правеше атаките и главно освобождаваше пространства за другите играчи, провали 2 гола като стрляше, вместо да подаде. Рууни 7.5, Парк 7.5 (не добро първо, второ добро, малко кпд, но направи най-важното), Валенсия 8, Флетчър 8.5 (щеше да е 9, ако беше почнал да играе преди 25тата минута, тва се отнася за целия отбор за пореден мач). Нани взе участие три пъти в мача, затова не трябва да му се дава оценка. Имам чувството че според всеки мач си нагаждаме атаката на крилата през мач, затова буквално един мач единия е активен, а другия пасивен и обратно. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита издънка и на драгите ни Челси с което оставаме официални лидери.Имаме сериозна програма наистина като се получава в един момент Байерн/Челси/Байерн но с нашия опит и състав смятам, че ще се справим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа :mood (35): .За жялост не можах да гледам мача,но все пак важното е че ги бихме тия говеда.И след като Челси се издъниха денят става много позитивен :) Напред дяволи титлата ни зове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

бих му направил една свирка на това БОЖЕСТВО.

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички! Каквото и да си говорим от емоционална гледна точка аз съм изключително доволна,на седмото небе съм! За момент оставям настрани играта на отбора,а и представянето на играчите като индивидуалности - най-радващото е че бихме кръвния враг и взехме точно срещу тях супер важни 3 точки! Какво по-хубаво? :anti (3): :mood (5): :mood (5): А и Видич остана без червен :mood (17): Ако се върнем на играта на отбора - действително не беше най-блестящото представяне този сезон,но пък с изключение на няколко положения бяхме стабилни в дефанзивен план. В офанзива очаквах повече положения и за двата отбора. Най-добрият играч в мача и според мен беше Флетчър - вреше и кипеше! Тоя човек има такава изумителна енергия,а и за момент ми се прииска да им причини нещо много лошо на гадните ******! А сега лично аз отивам да празнувам :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this