Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wolverhampton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Chelsea v West Ham United
Blackburn Rovers v Chelsea
Portsmouth v Chelsea
Chelsea v Aston Villa
Manchester United v Chelsea
Chelsea v Bolton Wanderers
Tottenham Hotspur v Chelsea
Chelsea v Stoke City
Liverpool v Chelsea
Chelsea v Wigan Athletic

???

06.03.2010 PR Premier League Portsmouth Chelsea FC
13.03.2010 PR Premier League Chelsea FC West Ham
16.03.2010 CL 1/8 final Chelsea FC Inter Milan
20.03.2010 PR Premier League Blackburn Rovers Chelsea FC
27.03.2010 PR Premier League Chelsea FC Aston Villa FC
03.04.2010 PR Premier League Manchester United Chelsea FC
10.04.2010 PR Premier League Chelsea FC Bolton Wanderers
17.04.2010 PR Premier League Tottenham Chelsea FC
24.04.2010 PR Premier League Chelsea FC Stoke City
01.05.2010 PR Premier League Liverpool Chelsea FC
09.05.2010 PR Premier League Chelsea FC Wigan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво ви интересува с кои играят Челси? Това е тема Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед! А да питам Рио възстанови ли се от контузията?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не наистина извинявам се,че се отклоних,но просто му показвам,че не е прав или сайта от който ги видях не е прав. Колкото до мача се радвам,че Рио има желание за игра дано се завърне,ако трябва и като резерва да влезе :) Гледа ми се тандема Рио Видич,че забравих как изглежда :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

???

06.03.2010 PR Premier League Portsmouth Chelsea FC
13.03.2010 PR Premier League Chelsea FC West Ham
16.03.2010 CL 1/8 final Chelsea FC Inter Milan
20.03.2010 PR Premier League Blackburn Rovers Chelsea FC
27.03.2010 PR Premier League Chelsea FC Aston Villa FC
03.04.2010 PR Premier League Manchester United Chelsea FC
10.04.2010 PR Premier League Chelsea FC Bolton Wanderers
17.04.2010 PR Premier League Tottenham Chelsea FC
24.04.2010 PR Premier League Chelsea FC Stoke City
01.05.2010 PR Premier League Liverpool Chelsea FC
09.05.2010 PR Premier League Chelsea FC Wigan

Грешна ти е информацията, Челси играят с Роувърс и след това с Помпи.
Ае по темата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърдинанд се връща в игра утре

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд ще се завърне в игра в утрешния мач на Червените Дяволи срещу Уулвърхямптън.

Английският национал пропусна приятелския двубой на "Трите лъва" срещу Египет през седмицата, но от лагера на Юнайтед обявиха, че това е било само предпазна мярка. 31-годишният бранител изгледа от трибуните и финала за Карлинг Къп срещу Астън Вила заради болки в гърба, но е категоричен, че няма сериозни проблеми с травма.

"Последните ми проблеми не бяха сериозни. Оставането ми извън състава беше просто предпазна мярка, за да сме сигурни, че състоянието ми няма да се влоши. Но сега съм добре, нямам болки, всичко е наред. Решихме, че за мен е най-добре да остана в Манчестър и да тренирам", заяви Фърдинанд.

Лошите новини за Манчестър Юнайтед се редят една след друга. След като стана ясно, че Майкъл Оуен е аут до края на сезона, Сър Алекс Фъргюсън сподели, че Уейн Рууни е под въпрос за гостуването на Уулвърхемптън.

Джони Евънс пък със сигурност отпада за мача в събота, след като се контузи по време на игра за националния отбор на родината си.

Рууни също игра за Англия в контролата с Египет в средата на седмицата, когато изигра пълни 90 минути за "Трите лъва".

"Трябва да преценим внимателно ситуацията около Рууни, след като изигра цял мач за Англия на 'Уембли'. Много съм разочарован от това. Когато изкараш 60 минути в неделя на този терен, и след това още 90 в сряда – натоварването е прекалено голямо. Така че Рууни е под въпрос за утре", заяви Сър Алекс на пресконференцията на клубната база в Карингтън.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Уулвърхямптън

През декември Мик МакКарти пострада с избирането на точния състав срещу Червените Дяволи. Но след седмица почивка и с жаждата му за спечелване на точки, не бива да се очаква същия резултат отново.

Формата на двата отбора: Уулвс имат само една победа от седем мача в Премиършип. Най-върховото им постижение е изненадващият успех над Тотнъм, който е втори за сезона срещу момчетата на Хари Реднап. И което е по-лошо, някои от изпуснатите точки на "Вълците" са срещу отбори като Уигън, Хъл и Болтън, които се стремят да останат в елита. В момента Уулвърхялмптън се намират на 17 място, като само головата разлика ги спасява от изпадане. Също така те завършиха представянето си в турнира за ФА Къп, след отпадане от втородивизионния Кристъл Палас. Като оставим настрана загубата от Евертън, Юнайтед се намира в добра форма, след като извоюва победи над Милан, Уест Хям и Астън Вила. Въпреки това, последният път когато Червените гостуваха на "Молиню" за мач от Висшата Лига, "Вълците" спечелиха с 1:0.

Възстановени и контузени: Дейв Едуардс и Майкъл Кайтли страдат от контузия на глезените, като не са вземали участие от дълго време, но все пак имат надежди за събота. Анди Кеох и Стивън Уорд са на разположение за двубоя. Няколко футболиста на Юнайтед са под съмнение - Майкъл Оуен и Рафаел са с контузии от финала за Карлинг Къп. Райън Гигс и Рио Фърдинанд са близко до завръщане на терена, а Оуен Харгрийвс, Джон О'Шей и Андерсон са сигурните отсъстващи. Възможно е Нани да се появи в игра, след като изтече наказанието му за три мача.

Ключов играч: Кевин Дойл е топ реализаторът на Уулвс с шест гола този сезон. Той се присъедини към отбора това лято за рекордната за клуба сума от 6,5млн. паунда. Ирландският национал е всеизвестен с отбелязването на 55 попадения в лигата за 154 мача с екипа на Рединг.

Мениджър: Мик МакКарти има ако не впечатляваща, то тогава поне солидна кариера като мениджър. Той е известен сред феновете на Червените Дяволи с над 140-те си участия с фланелката на Манчестър Сити и най-вече с разярилия се скандал с Рой Кийн по време на Световното първенство през 2002г. Мик класира отбора на Ирландия сред 16-те финалисти в Япония същата година и по-късно пое юздите на Съндърланд, които вече бяха обречени на изпадане от Премиър Лийг през 2003г. Той успя да ги върне в елита два сезона по-късно, но пак претърпя бързо отпадане. МакКарти се присъедини към състава на Уулвърхямптън през 2006, като му отне само три години, за да възвърне позициите на отбора в Премиършип.

Съдия: Крис Фой е на линия за съботния сблъсък. Той свири неотдавнашния мач на Юнайтед срещу Арсенал, а последния двубой с участието на Уулвс под негово ръководство е равенството 2:2 с Кристъл Палас в турнира за ФА Къп. Този сезон е показал 5 червени и 76 жълти картона в 27 срещи.

Съперници за наблюдаване: Извън топ "седмицата" има само три срещи, които ще се сътоят, включително и тази на Юнайтед. При евентуална победа Червените Дяволи ще се изкачат на върха, тъй като Челси ще се сътезава за ФА Къп. Арсенал приема Бърнли в съботния следобед.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В този мач според мен САФ ще започне с играчи който до сега нямаха много възможности за изява през сезона. Гибсън и Фабио ми се струва че ще започнат титуляри за сметкна на Евра и Флетч. Жалко е че май нямаме опция кой да замени Карик, защото и на него много мачаове му станаха. Също задължителна почивка трябва да има и за Руни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Некой в един сайт беше писал ,че тоя път Луувс нема да ни пуснат и ша изленат с титулярите . :mood (16): На мен ми стана много смешно ама ся да им направин един резултат по голям от 3:0 да не говорат безсмислени работи :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано победим Уулвс . Очаквам Фърги да излезне с доста различен състав в този мач , с оглед на тежката програма която тепърва ни предстои . Да вземем първото място , и да се надяваме че това ще ни осигури поне психически преимущество пред Челси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

according to ManUnitedYouth on Twitter, Rooney did not travel with the squad today, so wouldn't be in contention for the game tomorrow.

:mood (23): :mood (23):
Тежко.

Гледайте (ако е вярно) как пада формата му и завършва слабо сезона. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе млъкне се с твойте предвиждания за такива глупости като контузии,падане на форма, губене... За утре схемата според мен е 4-4-2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и според мен ще е 4-4-2 ама не знаем на сър Алекс .. Рио се завръща , което е хубаво ще могат с Вида да си партнират . :mood (16): 2:0 ме устройва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Утре според мене Вида, Рио в центъра на защитата а Саар зад тях. По дясното крило Невил отляво Рафа. В центъра на терена Гибсън и вече незнам САФ как ще ги реди другире като се има впредвид многото мачове който се натрупаха на повечето титуляри а и много ме изнерви Капело с това че Руни искара почти цял мач срещу Египет. Според мене тоя мач можеме да го вземем лесно и трябва да се даде почивка на Руни задължително!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щото е прекалено хубаво, за да е истина :tongue: тежък мач ни чака, а и имам чувстовото че няма да излезем с оптимален състав... дано момчетата на терена се справят и ни изкачът на 1вото място, от което да не слизаме до края на сезона ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък мач ни очкаква ,тоя сезон гостуванията ни не са убедителни особенно с защитата която не е същата както миналия сезон... Очаквам следния състав: Ван дер Саар Гари Уес Джони Евра Валенсия Карик Флечър Парк Бербатов Рууни общо взето състава от мача със карамелите...тоя път обаче според мен няма да паднем и залагам на една победа с 2-0. :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е,да ама Рууни нема да играе (поне не титуляр),а и все един от Вида и Рио ше се появи на терена,така че състава ти нема как да е верен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this