Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Wolverhampton Wanderers - Manchester United

Препоръчани публикации

Може и да бием. ...ама по-скоро дано вземем некаква точка. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам лесна победа, остават ни 10 мача и няма място за грешки. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тцу, няма да се издъним тоя мач. Челси правят равен и ние изскачаме на две точки отпред...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

4:0 с 2 гола на Рууни и 1 на Бербатов.

Нещо си се объркАл?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам лесна победа както всички,но това е мач от Висшата Лига и няма място за подценяване,защото точно срещу такива отбори стават издънки айде напред :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркАл?

Не е не съм се объркал 4:0 2 гола на Рууни 1 на Бербатов , а 4-я гол който иска да го вкарва ;) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е не съм се объркал 4:0 2 гола на Рууни 1 на Бербатов , а 4-я гол който иска да го вкарва ;) .

Четвъртият ще е OG. Скоро не е вкарвал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед наистина са в много добра форма. Показват великолепна игра. Рууни не спира да бележи, а Бербатов напипва ритъма. Лесна победа според мен с гол на Бербатов и на Рууни, а искрено се надявам и Валенсия да отбележи, защото с последните си игри заслужава да се порадва на попадение. Точен резултат 3:0 :) Редактирано на от Carrick

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е леко гостуване.Очаквам тегав мач,но се надявам да измъкнем точките

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Взимаме 3-те точки и ще вкараме най-малко 3 гола според мен ! Мача е наш няма място за "изненади" !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отново съм изключително щастлив след поредната купа. Убеден съм и за победата в следващият мач срешу Wolverhampton Wanderers, не защото съм ОПТИМИСТ, А защото това е МАНЧЕСТЪР ЮНАЙДЕТ! Треперете съперници! :greets (1): :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво ще се случи в тоя мач... но знам едно, тая дата 6 март е ВЕЛИКА! Няма да мога да гледам мача със сигурност, но все пак дано ги разбием :) Бербатов титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси яко се издъниха срещу Ман Сити.Остана ние да бием и да излезем начело най сетне,защото все когато ние се издъним и Челси го правят,но сега трябва сигурна победа над тия и да си вземем 3-те точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

4:0 с 2 гола на Рууни и 1 на Бербатов.

Браво и аз мисля така :) Стига Бербо да играе :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе ке ги размажем тея.А някой може ли да ми каже Шмелси с кого играят?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителни 3 точки. Не можем да си позволим каквито и да е грешки. Трябва да си вземем повечето мачове до края и да изчакаме търпеливо издънка на Челси. А тя неминуемо ще дойде. Очаквам даже до мача ни с тях да сме вече първи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво и аз мисля така :) Стига Бербо да играе :)

Бербо ако не играе .. 4-0 за Уулвс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this