Jump to content
Sign in to follow this  
damyan

Actim Index & Guardian Chalkboard

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

До сега съм попадал на 2 статистически източника . Актим Индекса е официялния за Премиер Лигата и с малко разходка из сайта ,могат да се намерят интересни нещица като класации на играчи по полезност за отборите си за сезоните , подредби на най-добрите нападатели,халфове,вратари , коефициенти на ефективност на играчи и т.н. и т.н.
Гардиън предлага малко по-друга статистика. Нагледно на терена се дава възможност да се види посока на пасовете ,брой единибоства,удари във вратата , асистенции и прочее.

Не знам може и да ги знаете и ползвате редовно , когато става въпрос коментари на този или онзи футболист ,но реших че ако ги има на едно място ,могат да свършат добра работа и няма да се губи време с търсачки .
Това че журналята си тълкуват нещата както им падне за добре ,не значи че малко цифри няма да излишни.
Удоволствието от футбола е да се гледа ,но често( да не кажа масово) коментирането със розови очила или капаци са като катран в меда

Модераторите са в правото си да изтрият темата ,могат да пуснат връзка и към подфорума ,,след мача" . въпрос на избор .

The Official site of the Barclays Premiere League

Какво е ACTIM

Klasirane po golove,asistencii i drugi

---------------

Guardian chalkboard

първа страница

Страница аз избор на мачовете играчите и критериите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове