Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - West Ham United

Препоръчани публикации

100 процентова победа! Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа и най-вече хубава игра от страна на наще а не като играта която показахме днес...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам труден мач. Може би минимална победа с 1:0 към края на мача. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уест Хям ще го отнесат яко заради тая загуба, жалкото е че една победа с много голеове, не носи толкова точки колкото няколко победи с малко голове :( а май така правим тоя сезон - бием 3-4-5 на нула и после се дъним

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук нямаме право на грешки.Очаквам Рууни след слабият мач днес да изригне с хеттрик.Берба отново титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На пръв поглед изглежда лесен мач,но знаете че срешу Уест Хем винаги играем трудно.Дано не подценим мача и не се получи някаква изненада.Лично аз очаквам протоколен мач и победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е сигурна победа за нас,само да внимават за кнтузии или червен картон щот се пак трябва да играем и със Вила ... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защитата отново ще е най-слабата част, дори Видич да се върне едва ли ще е във форма. Коментира се, че смяната на Бербо е била поради контузия, ако е вярно, сигурно пак ще заложи САФ на 4-5-1. Надявам се всичко да е наред с него и да излязат отново 4-4-2 с Руни и Бербатов в атака. 2 безответни гола до полувремето и после Руни да почине малко, на негово място Оуен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз си имам моя версия за мача. :mood (16): ван дер Саар Рафаел - Видич - ?? - Евра Валенсия - Карик - Гибсън - Флетчър - Парк Оуен Малко нетрадиционно, ама пък си има и своите плюсове. Вземаме полузащитата (макар и с не чак толкова големия калибър Гибсън) и играта се гради около Оуен и неговите реализаторски умения. Неутрализираме ли Робърт Ковач и Скот Паркър и са до там. Задължителна почивка за Рууни - макар, че е нечовек, и той има предел на силите! Видич задължително в игра. Евънс и Браун за нищо на света срещу дуото Карлтън Коул - Гийермо Франко (че защо не и Франк Нубле...). Ще станат не само за смях, но и целия отбор ще страда. Уест Хем изобщо не са посредствен отбор, мястото което заемат в крайната класация не е показателно за капацитета им, така че изобщо да не си правим илюзии за лесен мач. Видяхме, как надиграха Челси и Арсенал, но късмета им изигра лоша шега. Редактирано на от Piece Of Mind

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста си опростихме нещата. Вече нямаме право на грешка. Ако желаем отново да си защититим титлата, то победате е абсолютно наложителна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз си имам моя версия за мача. :mood (16):

ван дер Саар

Рафаел - Видич - ?? - Евра

Валенсия - Карик - Гибсън - Флетчър - Парк

Оуен

Рио се връща след наказание, Видич не се знае дали ще играе, Гибсън едва ли ще е титуляр, на ОТ 4-5-1 абсурд, срещу тоя отбор, напред Бербатов и Оуен, почивка за Карик, Рунката и Евра...пък дано бием, при положение, че поне единия титулярен централен защитник ще играе...

п.с. иначе интересно построен отбор, но по-скоро за мач за Карлинг срещу опашкар... :) Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този ли е мача, в който изтича наказанието на Рио? Може и аз да съм в заблуда. Според инфото Видич тренира успешно и пълноценно от 2 седмици и често казано много ми се иска да го видя в игра. А ако наистина смяната на Бербатов е поради контузия ще бъде кофти. Именно с по-горния от моя предишен пост съобразих състава (примерно дали Бербатов наистина е контузен).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да бъде дадана почивка на Руни.Все пак той е човек,а не машина.Видя се,че в мача с Евертън се чувства изморен.Много мачове му се събраха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък се надявам в този мач да покажеме дух, стабилна игра и да победим защото иначе може и дане вземем купата. Доста от титулярите ще получат почивка надявам се. Ако бях аз бих пуснал следния състав:

Саар
Рафа Рио Вида Фабио

Гибсън

Валенсия Парк
Андерсон
Бербо Оуен

Нещо не ми се получи но надявам се сте разбрали че имам предвид че Валенсия и Парк са по крилата, Андо атакуващ халф а Бербо и Оуен на върха.
п.п. Шанса САФ да излезе с такъв състав след днешния мач е .. 0.00001% :) Редактирано на от m1sh0`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
[quote name='Piece Of Mind' post='256274' date='Feb 20 2010, 08:10 PM']Този ли е мача, в който изтича наказанието на Рио? Може и аз да съм в заблуда. Според инфото Видич тренира успешно и пълноценно от 2 седмици и често казано много ми се иска да го видя в игра. А ако наистина смяната на Бербатов е поради контузия ще бъде кофти. Именно с по-горния от моя предишен пост съобразих състава (примерно дали Бербатов наистина е контузен).[/quo
На Рио му изтече този мач с Евертън :) Това е една добра новина с оглед представянето на защитниците ни.. Редактирано на от Banky

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми.. хаха, по традиция след загуба играем трудно, така че очаквам труден мач, но все пак е домакинство, поне това да помогне да спечелиме. Бербо титуляр, както и Видич тоя път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
хахах както казват някои колеги РЕЗОННО 10-0 :Д. Тегав мач може да стане ,ако не ни върже.Иначе 3ка им пишеме и мощно напред. П.П Рио и Вида ще е егати кефа да ги видя най-после заедно : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това да не ви е Милан!? Всеки мач ще е трудно, дано защитата да е наред този път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уф, Уест Хям... Неудобен съперник, който победихме неестествено лесно в гостуването този сезон. Все пак е един от отборите, които могат винаги да ни обърнат каруцата. Дано си решим мача бързо и рано, за да може наистина да се даде почивка на някои титуляри - Евра (най-вече!), Рууни, защо не и Флетчър. Съставът сигурно ще е нещо такова: Ван Дер Сар, Рафаел, Рио, Евънс, Евра, Валенсия, Флетчър, Андерсон, Парк, Рууни, Бербатов. Може би Видич на мястото на Евънс, ако е готов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this