Jump to content
Gaffer

Manutd-bulgaria.com търси преводачи и новинари

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Търсим преводачи на новини от английски на български, за преводи от официалния сайт, които поместваме в нашия.

Изискванията са: много добри познания по английски, много добри граматически познания по български език, отговорна и съвестна работа, и най-вече желание.
С предимство са хора, които следят отбора от по-дълго време и са запознати с историята и терминологията.

Ако смятате че покривате тези изисквания и наистина имате нужното време, и желание да се включите в нашия екип, пишете в тази тема или се свържете чрез Лично Съобщение с мен или Евгени (rossobianchi). Ще бъдете подложени на кратък тест, с който ще преценим възможностите Ви.

пп: Няма финансово обезпечение за тази "работа", всичко което се прави в нашия сайт/форум е на доброволни начала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моля, ако някой наистина има желание да помогне да пише в темата, лично аз ще се свържа с него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моля, ако някой наистина има желание да помогне да пише в темата, лично аз ще се свържа с него.

Аз мога да се опитам...Имам познания с английския, но разбира се ще си покаже на теста...Ще се радвам да съм полезен за сайта!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
позакъсня малко, за съжаление. :) но все пак имай готовност, винаги може да потрябва нужда от помощ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

позакъсня малко, за съжаление. :) но все пак имай готовност, винаги може да потрябва нужда от помощ.

Ами просто днес се регнах и затова...Няма проблеми, когато се наложи ;))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако потрябват още преводачи - пишете ми, доста работи съм превел от английски за Спортал и мисля, че ако се наложи, мога да се справя :happy:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изявявам голямо желание да помогна :) Запознат съм много добре с английския език,уча го от много време.Ако някой има нужда от помощ нека ми пише на лично :) с най голямо желание ще помогна.А и по български съм добре :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В неделя ще бъде пуснат новият сайт и по този повод търсим преводачи/новинари. Който има желание нека да ми пише ЛС. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги като стане дума за това "гъмжи от ентусиасти"  :mood (17): , ама случайно някой да има време и желание да ни помага с преводи от официалния сайт, които да се качват на нашия? Че няма да можем да смогваме вече, поне не толкова редовно и да обхващаме всичко, а не ни се иска сайта да замре...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами малко тъпо, ама след 20 февруари мога да превеждам пак, ако не се намерят хора. Просто ся ми е много натоварено, бих се заел, ама не ми се ще да преведа 5-6 новини и да нямам време после... Иначе можеш да ме броиш другия месец, поне като временно решение :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да бе, споко .. няма проблем, никога няма да откажем помощ от тебе :mood (17):  иначе то тогава и аз може намирам малко повечко време, ама поне засега, почти няма да мога .. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз имам желание да помагам, но също ще има дни, в които да съм ограничен откъм време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така и така се занимавам с езици и преводи....мога да помогна с каквото мога и знам, сесията се задава, но ще имам време и да ударя едно рамо в превеждането.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

екстра :) кой когато може .. сигурно ще има дни, в които някой има време, а няма нищо за превеждане, както и дни, когато има много, но всички сме заети .. 

Пепи ще ви направи акаунти и ще ви даде права за сайта при първа възможност .. иначе, тия дни, когато можете, хванете нещо от официалния сайт и пратете превод на мен или нея (мен утре цял ден ме няма , но това важи само за утре) да обясним нещо, ако се налага .. като може да видите някой стар как сме ги правили и как сме ги форматирали .... май е това, засега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи глейте са, manutd-bulgaria.com търси да НАЗНАЧИ преводач/новинар за сайта!
Кастингът ще се проведе под патронажа на настоящата власт, демек модове и админи, под слогана "По-добре късно, отколкото никога." Идеята е, че може би има хора тука, дето пишат отдавна, запознати са с нашата дейност, и могат да отделят някакво време, за да преведат това-онова от официалния сайт на клуба.

За целта, са нужни мнения под настоящето, съдържащи кратко CV, добри познания по граматика на Български език, добри познания по английски, ваша снимка, паспортен формат, видео или кой с каквото разполага.

Основният мотив е, че настоящите преводачи, включително и тези от властта, не разполагат с достатъчно време (или желание) по различни обясними/необясними причини. Ще е хубаво ако някой може да помогне.

П.П. Както се казва, или правиш реформи - или си отиваш :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добри познания по граматика на Български език

отказА ги  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Както се казва, матурата мина, не се ли научИхте бе? :mood (17): никъв интерес значи :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отново търсим човек (хора), които да помагат за сайта с преводи. Ако някой му се занимава, може да ни драсне ЛС.

пп. Няма финансово обезпечение за тази "работа", всичко което се прави в нашия сайт/форум е на доброволни начала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде бе, нали искахте и мнения да трупате ... ето ви един достоен за уважение начин да го направите.  :mood (17):

Сега съвсем сериозно, ако искаме да имаме сайт, който да е актуален и за целта да се постват новини, трябва и да има хора, които да се занимават с тези неща. Вече няколко пъти се приканват желаещите и имащите възможност да отделят редовно по мъничко време за това, но познайте? Глас в пустиня. ОК, обаче след време, колкото и да се стараят все едни и същи хора да превеждат и да обновяват, ще се стигне до момента, в който просто няма да могат и както забелязвате този момент може би ще е твърде скоро, ако продължават да бъдат само те. В крайна сметка никой от тях не го прави за себе си, а за останалите и заради самата идея. Който има желание може да се включи и да допринесе - нито ще бъдете заринати със статии, нито с пари. Чест и слава ...  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове