Jump to content
Sign in to follow this  
Tihomir Borislavov

Пристрастени към Ман. Юнайтед ?

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Аз просто не мога да издържам без да гледам Юнайтед. Като свърши даден мач веднага ми се иска да започне следващия. А ако съм пропуснал мач... веднага щом имам възможност гледам запис. При вас как е ? :greets (1):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същата работа 8)

И аз съм така ако изпусна мач,тарся да го сваля,или да го гледам на запис в късните часове
Най добрия отбор-НОВИЯ СТАР ШАМПИОН :champs (14):
Много ми се иска Бербо да играе срещу Вила и да вкара но незнам дали Фърги ще го пусне,иначе бием с гол ма Рууни и Нани, в добавеното време Бербо и тои вкарва още един гол
Успех довечера :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много рядко пропускам мач. В последните сезони да пропусна един на 20 най - много :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен ми се случва да пропусна само когато играят резервите за КК примерно. Обичам да гледам с какво разполагаме извън познатите на всички лица, но когато имам възможност да се събера с приятели, не е кой знае какво да пропусна подобен мач. Иначе нищо не може да ме помръдне от телевизора в мачове от ПШ, ШЛ и ФА :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За последните 3 сезона не съм гледал точно 2 мача - поради факта че не ги даваха никаде. Миналия сезон няма да забравя как до 2 часа стояхме и чакахме Бербо да подпише, как доста хора търсихме линкове за даден мач в нета, как псувахме и крояхме планове в мача с Куин Парк някой да отиде със сапунерката и да снима от стадиона и ние в директно да гледаме :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много рядко пропускам мач. В последните сезони да пропусна един на 20 най - много :)

И аз така

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последните около 25 мача не гледах само мача срещу Астън Вила(в сряда)- как няма да разбера,че е в Сряда :mood (17): (миналия,който прпуснах беше срещу Тотнъм) Редактирано на от TauCaHa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък само 2 мача не гледах тоя сезон- когато Бърнли ни биха и тоя с Тотнъм на Олд Трафорд !! И двата пъти тряабваше да патувам до София :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз тоя сезон не успях да гледам първия ни мач с Бърнли (1-0) и мача с Арсенал на ОТ (2-1).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да.. и аз, като чуя Юнайтед и си удрям 1 :mood (17):

Пхаха....стига де стига де :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз рядко пропускам мачове и то ако пропусна ще е заради гадния час 19:30 защото по това време не сам си в нас , но дори и това не ме спира все намирам някакъв начин да го гледам или поне да следя резултата през телефона :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
последния сезон да съм пропуснал 4-5 мача. П.С. мразя да пътувам когато има мачове ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз пък не пропуснах нито един като се замисля.. само гостуването на турците се заглеждах при головете, щото беше тъп мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз заради пътувания изпуснах УХ вкъщи, Бирмингам навън, Евертън навън, Арсенал за ФА къп вкъщи. Общо 4 мача, рекорд за последните 5-6 години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове