Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Aston Villa - Manchester United

Препоръчани публикации

с никой, следващият мач направо е с Милан за ШЛ

уикенда са мачовете за еф ей къп

Винаги съм знаел,че Сър-а е гений.

Ето защо отпаднахме от Лийдс :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила-Милан-Евертън.3 мача далеч от ОТ.По традиция всеки сезон има отбори ,които записват дубъл над нас.Вила има реален шанс да го направи.Браун леко куца и Габриел Агбонлахор и Ашли Йънг правят силни мачове срещу нас.Особено Агбонлахор ми прави впечетление ,че има отлично чувство за пласиране.Аве теглилка ще си е мача.Мачкаме ги в центъра мощно с Флетчър Карик и Скоус и мача е за нас ::)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов нема да играе,почти сигурен съм.4-5-1.

* При следващо изписване на името на Бербатов по различен начин, знаеш какъв, ще си вземеш малко почивка.
Прочети правилата на форума.
OT100

Е не съм искал да го обидя по някъв начин де...се тая. Редактирано на от REDs_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел,че Сър-а е гений.

Ето защо отпаднахме от Лийдс :mood (16):

така е, няма нищо случайно.

Фъргюсън говори за самочуствието на Бербатов, всъщност призна, че нещото, което му липсва за да прави това, което най-много може е точно самочувствието.
Именно за това, с оглед силните минутите, които Димитър имаше през второто полувреме, ще накара Сър Алекс да разчете отново на него и срещу Вила.
А дали схемата на игра ще е 4-4-2 или 4-5-1 със Бербатов на терена няма значение, защото креативността му позволява както да бъде до Руни, на върха на атака, така и зад него като офанзивен полузащитник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки сезон някой отбор прави дубъл срещу нас. Дано този не са Вила (макар че по-добре те, отколкото Челси или Пул).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен Вила са ми симпатичен отбор.Мартин О'Нийл е направил от нищо - нещо(а не като Манчини).Имат доста добри футболисти и играят добър футбол.Тежко гостуване ще е но се надявам да победим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стабилно в защита и Гигс да ги накаже,както на ОТ миналата година : )

Да нямаш впредвид УХ ? Бъркаш се.

Всеки сезон някой отбор прави дубъл срещу нас. Дано този не са Вила (макар че по-добре те, отколкото Челси или Пул).

Точно,за това очаквам и загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абре тука трябва отмъщение за това 1:0. Труден слаб мач биеме ги. Представеха се силно пред Тотнъм, Фулъм, Арсенал, Блекбърн, но е време да спрат с победите и Хсовете и да загубят точно от нас. Редактирано на от Ro0n3y

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Челси си взе мача и ние трябва да го направим ! А за Арсенал вече не мисля,че трябва да се броят към конкурентите за титлата.Просто нямат играчите за да спечелят такъв голям трофей.Сега става много интересен сблъсък между Челси и Манчестър Юнайтед.Отборът с по-голямо постоянство ще спечели титлата.Дано това сме ние и да направим това което не е правил никой отбор от Англия до сега :champs (18):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очертава се доста труден мач. Почти сигурно излизаме с Руни на върха, Гигс отляво, а в центъра Скоус, Флетч и Карик. Отдясно Парк. В защита дано Вида е готов за мача. В този мач трябва задължително да победиме за да не разваляме серията си. Биеме ли Вила дори и с 1 гол, то в Милано няма да имаме проблеми. В този мач съра може да направи странен състав с оглед на мача с Милан. Като цяло мисля че мача ще се реши в средата на терена, и ако успеем да неутрализираме Стенли мача ни е в кърпа вързан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе, да ти кажа определено виждам в него способността да намира играчи, перспективни играчи - за бъдеще, изобщо млади таланти. Но не знам до каква степен ще успява да ги нахъсва достатъчно, щото тва САФ го владее до съвършенство и до голяма степен на тва се дължат всички успехи. Ако си забелязал като падаме на почиваката, всички опитни играчи, Гигс, Невил, Скоулс, Рио бягат към съблекалнята. Всички знаят кво ги чака там, но за тва са на терена и са наясно, че колкото и да им вика Съра, си го заслужават,защото не са се раздали докрай. Всичко тва е въпрос на характер и дисциплина. Ако нещо подобно успее да постигне следващия мениджър, който и да е той, ще бъде добре, ама тва нещо не се отдава на всеки.

Абс си прав, САФ в това отношение е много голям! Не знам дали има друг треньор, който има такова влияние върху играчите си....и не знам дали има друг треньор, който може да мята обувки, сешуари, телефони и сякакви предмети върху който и да е футболист....от Гибсън до Гигс...името и славата нямат особено значение ! И дано успее да мотивира играчите срещу Вила и Евертън защото имаме нужда от тези 6 точки с оглед на резултата от днес!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идваме за отмъщение! Не трябва да допускаме равенство или загуба,просто е недопустимо.Победа с 2 гола и суха мрежа! Редактирано на от TauCaHa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не трябва да изпускаме мача, защото може да ни коства титлата.Силно се надявам на победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила са много стабилни в защита, то и статистиката го показва (18 гола са допуснали). Според мен 4-5-1 няма да ни свърши работа. По-добре на постепенна атака с двама нападатели, но не знам, ще видим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Бербатов е здрав ще играе според мен. И е важно какво ще направи, защото тъкмо с/у отбор като Вила неговите качества могат да изпъкнат. А победата ни е доста необходима, така че завеждащите вуду сектора да направят нужното прокобата за дубъла с/у нас да не се отнася точно за Вила :D Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако и този мач е резерва, а нещата не вървят, по-добре да влиза директно след почивката. В предния направи голям пропуск, но създаде няколко положения + 1 един много добър пробив.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последния си мач Вила играха почти през цялото време в защита...ако успеем да им вкараме гол първи ще е много добре за нас,,обаче според мен ще бъде трудно до първия гол...ще е много интересно да гледаме най-доброто нападение срещу най добрата защита аз лично чакам с нетърпение мача.А и имаме да им връщаме за загубата от миналата година..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Редовно Петров и компания играят надъхано срещу нас, докато срещу Челси например направо си ходят по терена .... Дано наистина най- доброто нападение да не може да бъде спряно от най- добрата защита! Нямам търпение ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this