Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United 5 - 0 Portsmouth

Играч на мача?  

124 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Няма какво толкова да се каже задължителни 3 точки задължителния минимум от 5 гола МОМ за мен е Еванс не само че опази вратата суха но имаше решаващи намеси в още поне 3 от атаките им които можеха да доведат до нещо опасно. Прави сте че Помпи не е критерии за формата на играчите затова няма кого толкова да възхваляваме но пък и не знам защо критикувате Валенсия примерно... малшанс при паса на Бербо но като цяло стабилен отдясно както винаги

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жълто-зелен Олд Трафорд с още по-масов протест срещу Глейзър

Най-мащабният протест срещу управлението на семейство Глейзър спретнаха феновете на Манчестър Юнайтед по време на двубоя срещу Портсмут днес (5:0).

Голяма част от присъстващите 74 684 зрители на Олд Трафорд носеха традиционните цветове на Нютън Хийт - жълто и зелено, като по нищо не личеше, че на терена са Червените Дяволи. Въпреки головата фиеста, която им представиха техните любимци и многото попадения във вратата на Дейвид Джеймс, феновете на английския шампион скандираха мощно срещу Глейзър. Повече от десет минути след началото на второто полувреме основното скандиране на трибуните гласеше: Love United, Hate Glazer! (бел. авт. - Oбичайте Юнайтед, мразете Глейзър!)

sportal.bg
...

Match Facts

Публикувано изображение

BBC
...

Player ratings

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Sky Sports

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче в SkySports доста забиват Оуен в земята.Оценките винаги са му между 5 и 7.А Нани в последните четири мача няма по-ниска оценка от 8.Евала!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно ми е да избера играч на мача, защото всички играха добре, макар и на по-бавно темпо и без особена съпротива... но предполагам, че това е Нани, много съм доволен, че след качествените си пробиви не се лакоми да стреля, дори когато срещу него са слабаците от Портсмут, нещо което нямаше да ме учуди грам миналият сезон... Добра работа на Евънс, както и на Карик, Флетчър, Руни и Евра. Бербо изгра слабо и мързеливо първото полувреме, но второто за щастие се пробуди, Валенсия беше анонимен през по-голямата част от мача и отново типичен пропуск от негова страна, сам срещу вратаря

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав и силен мач. :glory (09): По едно време ми стана жал за вратаря на Порсмут.Отново перфектна работа на Флетч и Карик в средата на терена.Исках да видя Вида в този мач,но нищо .. Евънс и Браун се справиха добре.Най-много се радвам за Бербо,направи страхотно завръщане сред титулярите.Валенсия просто беше задължен да вкара след този феноменален пас.Играчи на мача - Бербатов,Рууни,Флетчър и Карик. :mood (6): :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик и Флетч са в основата на победната серия,пълни господари в центъра,а Валенсия днеска ме нервира не заради пропуска,а заради поредните две възможности,които имаше да нахлуе много опасно в наказателното поле и евентуално или да стреля или да подава,но той естествено се заби на корнера,центрира и...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се, че страховете ми за мача с последния в класирането не се оправдаха. Спокойна победа преди серията от няколко много тежки мача. Някакси още от първия съдийски сигнал стана ясно, че ще бием. Усещаше се голяма паника в защитата на Помпи и беше въпрос на време да влезе първият гол. След втория вече всичко беше решено. Но най-важното е: :anti (4): Сега ако и Арсенал ударят едно рамо утре... :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
трудно е да се коментира такъв мач, в който играеш практически за резултат, но все пак - браво на всички. Без напъване 3 точки - най-важното за мен беше, че Евънс и Браун се отърваха без контузии след тия зверки балтии 1-то полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата. Раздадоха се на 100% и ги смазахме както си и знаех. Най съм доволен от Карик и Флетчър които освежиха играта с много интересни контри. Те бяха главните лица за някой от по опасните положения и голове. Помпи се помъчиха в началото да докажат нещо, но после ги прецакахме. Пожелавам късмет утре на Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Валенсия днеска ме нервира не заради пропуска,а заради поредните две възможности,които имаше да нахлуе много опасно в наказателното поле и евентуално или да стреля или да подава,но той естествено се заби на корнера,центрира и...

Как да си поведе топката и да нахлуе в наказателното, като му се пада на левият крак? :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач, браво на момчетата супер бяха :) Айде утре стискаме палци на Арсенал :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е той беше доста активен, но нямаше късмет нито за гол, нито за асистенция. Иначе ора цял мач по фланга.

тва с пропуска дето Бербо му я подаде, беше престъпление....

Иначе реално, Помпи вкараха повече от нас :mood (17):

В Харп-а, макар и малко, пак беше весело :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тва с пропуска дето Бербо му я подаде, беше престъпление....

ако знаеш как съм се ядосвал на тоя пропуск, заради една небезизвестна игра...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички ! Не успях да изгледам целия мач като хората,но от това което видях останах много доволен :) Определено навлизаме във форма и то в най-подходящия момент от сезона.Дано продължаваме в същия дух :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако знаеш как съм се ядосвал на тоя пропуск, заради една небезизвестна игра...

на която тоя кръг къртя отново и якото е, че в х2х лигата, другите отбори конкуренти като гледам как вървят, ще паднат :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач , на боксова круша ги обърнахме , головата разлика ни се дигна , на върха сме дано и след мача утре , пак сме там :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на която тоя кръг къртя отново и якото е, че в х2х лигата, другите отбори конкуренти като гледам как вървят, ще паднат :)

скромността краси човека ;) утре гледай да накажеш любимия ти БГ отбор.

И в сайта на Премиър лигата Антонио Валенсия е играч на мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А после казват, че Помпи не вкарвали :mood (35): 3 гола на ОТ забиха днес :champs (14): :anti (4): Честито на всички !!!!!!! :glory (03):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Джони Еванс и Майкъл Карик - играчи на мача. Страхотен мач, точно това исках да се случи, без нерви, без напрягане 5-0, оправяне на головата разлика. Благодаря на момчетата. Значително се е появило самочувствие след двете жизненоважни победи срещу шити и анал. Това забелязах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

леле, колко ше ви псувам, ако не бием.. даже сигурно ше банна двама-трима :D

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач като цяло. От доста време исках да видя Нани и Валенсия заедно в игра. До известна степен оправдаха очакванията ми, но мисля, че Нани все пак е по-ефикасен отдясно. Но няма възможност да играе там, когато и Валенсия е на терена, защото хондурасецът е по-еднотипе и както казват има само един финт, повежда топката с десния крак и я гони, след което центрира с десен крак евентуално. Т'ва няма как да го направи отляво, докато Нани и там се справе чудесно. Много ще се радвам в бъдеще да видя точно тези двамата твърди титуляри по фланговете. Самия Боби Борисов го каза по-рано през сезона: " ...,ако Юнайтед напипа точните лица по фланговете, играта им ще спори..." напоследък точно тва се случва и резултатите са налице. Надявам се да продължим в същия дух, нека и срещу Вила не е по-различно. Честита победа на всички :) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this