Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Portsmouth

Препоръчани публикации

Абре да биеме с колко се тая,важно е да земем максимума с минимални усилия.Идва тежка серия,няма смисъл да скачаме на Помпи за рекорди.Пестеливо да разходиме фанелките,2-3 на 0 и тва е .....

Именно :excl:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е, предстои ни тежка серия, а имаме реални шансове за титлата и да отстраним Милан :glory (28): :glory (31):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето я групата за утре:

Van der Sar, Kuszczak, Neville, Brown, Rafael, Vidic, Evans, Evra, Fabio, Park, Nani, Valencia, Carrick, Scholes, Fletcher, Gibson, Anderson, Giggs, Rooney, Owen, Berbatov, Diouf.

инак нещо такова за състав ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон сега четох, че е пратен да се подготвя с резервите нз колко е вярно, но не ми се вярва да е титулярче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов и Видич в групата на Юнайтед за мача с Портсмут

Българският нападател Димитър Бербатов попадна в групата на Манчестър Юнайтед за утрешното домакинство на Портсмут във Висшата лига на Англия.

Сръбският национален защитник на Червените Дяволи Неманя Видич пък ще може да играе в мача с "Помпи", който е утре от 17:00 часа българско време. Бранителят отпадна в последния момент от групата на Юнайтед за гостуването на Арсенал през миналата седмица, тъй като получи отново проблеми с нерва на крака.

"Видич тренира през последните няколко дни и мисля, че ще може да играе в събота. Рафаел получи удар по време на мача с Арсенал, но се надявам днес да тренира. Всички останали са добре", сподели Сър Алекс Фъргюсън.

"Резултатът от миналата седмица на 'Емирейтс' бе много важен, тъй като ни прати отново по пътя за титлата", добави мениджърът на Манчестър Юнайтед.

"Много важно обаче е да спечелим и срещу Портсмут, тъй като това е мач, който го печелим през последните години. Не е важно обаче срещу кой играеш, трябва да взимаш трите точки от всеки един мач", каза още сър Алекс Фъргюсън.

Рио Фърдинанд пък ще изтърпи утре втория си мач от своето наказание от четири срещи.

Групата на Манчестър Юнайтед за мача с Портсмут: Ван Дер Сар, Кушчак, Невил, Браун, Рафаел, Видич, Евънс, Евра, Фабио, Парк, Нани, Валенсия, Карик, Скоулс, Флетчър, Гибсън, Андерсон, Гигс, Рууни, Оуен, Бербатов, Диуф.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Силно се надявам терминатора да е титуляр и да играе със самочувствие и концентрация.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То успех за Бербо е вече,щом е ЧАК във групата на мача... Иначе в атака излизаме Рууни-ДИУФ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иска ми се това за Андерсон да не е вярно и да си играе нормално. Иначе победа с най-малко 2 гола е прогнозата ми :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То успех за Бербо е вече,щом е ЧАК във групата на мача... Иначе в атака излизаме Рууни-ДИУФ!

И аз мисля, че Бербо остане на резервната. Второто полувреме влиза и вкарва поне 1 гол :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма начин Бербатов да не е титуляр утре. Супер близко е до акъла....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Портсмут

В събота Юнайтед има възможността да оглави класирането, ако се справи успешно с Портсмут...

Формата на двата отбора: По-интересното в Помпи от началото на сезона се случваше извън терена, след като отборът от южния бряг неведнъж смени своите собственици. Това може би е една от главните причини отборът да се намира в дъното на класирането. Възпитаниците на Аврам Грант ще пристигнат на Олд Трафорд като отбор, който не е печелил мач във Висшата Лига от края на октомври. Така по всичко личи, че Портсмут е на светлинни години от Шампионите, които от друга страна, при успех, ще запишат седма поредна победа във всички турнири, а в последните два мача надделяха с по 3-1 над Манчестър Сити и Арсенал.

Контузени и възстановени:
След края на турнира за Купата на Африканските Нации, в Портсмут се завърнаха Надир Белхадж, Хасан Йебда и Аруна Диндан, и дори взеха участие в мача срещу Фулъм в средата на седмицата. Нванко Кану все още не се е завърнал на острова, след участие в турнира с отбора на Нигерия. Очаква се Папа Буба Диоп и Майкъл Браун да бъдат на пейката. От Юнайтед ще се постараят в отбора да няма много промени в сравнение с последната среща, срещу Арсенал. Рио Фърдинанд няма да е на разположение на мениджъра си, тъй като изтърпява едва втория от наложените му четири мача наказание. Неманя Видич до последно ще е под въпрос, поради болки в прасеца. Ако сърбинът не успее да вземе участие в срещата, най-вероятно Уес Браун ще партнира на Джони Евънс в центъра на отбраната.

Ключов играч: Фредерик Пикион, който бе взет под наем от състава на Лион, вкара на Ливърпул и Челси преди Коледа. 31-годишният нападател ще се опита да се разпише на Театъра на Мечтите, за да запази шансовете си да попадне в селекцията на Франция за ЮАР 2010.

Мениджър: Аврам Грант има доста работа в отбора след като смени Пол Харт през ноември. 54-годишният израелец бе начело на Челси през сезон 2007-2008 и успя да изведе „Сините” на финал в Шампионска Лига, където „Лондончани” загубиха именно от състава на Сър Алекс Фъргюсън.

Главен съдия: Лий Мейсън е свирил две срещи на Юнайтед от началото на сезона и той ще ръководи събитията и в събота. Предишните срещи на Червените, които Ланкашърецът е ръководил са съответно победите над Уигън и Бирмингам Сити у дома с 5-0 и 1-0. Мейсън е един от арбитрите, които изобщо не си поплюват, като от началото на сезона е показал 75 жълти и 5 червени картона.

Съперници за наблюдаване:
Вниманието на всички е насочено към „Стамфорд Бридж”, където в неделя един срещу друг се изправят Челси и Арсенал. Тотнъм и Вила ще се срещнат на Уайт Харт Лейн в събота от 19:30ч., а Ливърпул пътува до „Гудисън Парк”, за да се опита да спечели за втори път дербито на Мърсисайд. Също в събота, но от 17:00ч. Манчестър Сити пътува до Хъл Сити, който взе точка от Челси на своя „Кей Си Стейдиъм”.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Портсмут от известно време са боксова круша,само мога да се надявам да нямаме техните проблеми със собственици и такива неща след време... Иначе ще е добре да вдигнем головата разлика малко..Убедителна победа поне с 3-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Безпроблемна победа, всичко ще стане много лесно след първия гол, ако падне в началото може да последва доста солиден разгром. Иначе реално 2:0 или 3:0 без много напъване. Дано Нани продължи да показва формата от последните няколко мача - вече почти го бях отписъл, но той показа с игра мн хубави неща, дано продължи зашото психиката е дори по важна от качествата в такъв момент.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз все си мисля, че предвид тежките и доста важни гостувания, които предстоят нападението ще бъде Бербатов - Оуен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че предвид тежките и доста важни гостувания, които предстоят нападението ще бъде Бербатов - Оуен.

Нищо чудно - показаха някои доста интересни неща във времето, в което бяха заедно на терена, макар че беше много отдавна. На мен лично ще ми е много интересно да видя как ще взаимодействат с Оуен, а второто полувреме с Диуф. Но повече клоня към Рууни - Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни - Бербатов. Предпочитам да започнем с титулярен състав, да вкараме 2-3 гола и второто полувреме да има смени.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука сто процента с двама нападатели :mood (16): Надявам се Валенсия да е титуляр и Видич също ,едва ли ще имаме проблеми . Очаквам от Руни 2-3 гола :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Помпи много закъсаха,трябва да си оправим головата разлика срещу тях. Утре вече трябва да сме на върха във ВЛ. :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни - Бербатов.
Предпочитам да започнем с титулярен състав, да вкараме 2-3 гола и второто полувреме да има смени.

Бербо откога е титуляр? :mood (33):

По-скоро Диуф :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this