Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Portsmouth

Препоръчани публикации

Това е така, но трябва и да можеш да си го позволиш, не бива да става самоцел... А пък дали заради форма/контузия/артдепресия :D, Бербо не дава възможност на САФ да подхожда по този начин често. Естествено това във всеки един момент може да се промени... Отговарям ти принципно, не споря за конкретния мач, аз също очаквам и се надявам Бербатов да е титуляр тук. Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе аз мисля, че САФ ще си навие на акъла и ще пусне Диуф и Бербо. Оуен ще търка пейката и второто полувреме влиза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички искаме Берба ама и да се развихри.Като му върви играта е N1 и радва много.А Руни ще е титуляр всеки мач,нали трябва да е голмайстор на лигата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички искаме Берба ама и да се развихри.Като му върви играта е N1 и радва много.А Руни ще е титуляр всеки мач,нали трябва да е голмайстор на лигата.

Не мислиш ли, че му трябва почивка поне от 1-2 мача. Та той да не е робот. Всеки мач да се раздава на 100% трябва му малко почивка. А и наближава мача с Милан. Има нужда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, реално ли си мислиш че Рууни ще седи на скамейката цял мач, при положение че е имал 7 дена почивка, който е без тва са му много, най-много да колабира от яд, че не е на терена, такъв характер е. Най-много да бъде сменен при решен мач. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всеки друг може да има нужда от почивка,но тва все пак е Уейн Руни. Редактирано на от Mystioo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, реално ли си мислиш че Рууни ще седи на скамейката цял мач, при положение че е имал 7 дена почивка, който е без тва са му много, най-много да колабира от яд, че не е на терена, такъв характер е. Най-много да бъде сменен при решен мач.

Ми да ти кажа той не е единствения ни нападател. Ако не знаеш имаме и Бербатов и Диуф и Оуен. Те да не са само за красота там на пейките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е диуф не е много красив. другите... :) иначе относно рууни аз съм казвал хиляди пъти, че и според мен на него почивки никак добре не му се отразяват, точно обратното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе да играе момчето за да може да си вкарва голчета :) Ти можеш ли да спреш гората да се разлиства Хах :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни и почивка? Да, да! Никва почивка, той е на 100% всеки мач, само да е здрав и жив, може да изиграе още 20 поредни мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И защо пък да не почине Рууни? Той и Евра заслужават на 2 месеца по 1 мач почивка. За ВДС се отнася същото. А и този мач едва ли ще е чак толкова труден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И защо пък да не почине Рууни?

Звучи ужасно, най-малкото Публикувано изображение Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък дали ще почива или не няма абсолютно никакво значение за представянето на Рууни. Той просто от време на време изпада в някакви дупки и играе направо слабо. Май забравихте, че преди последните 4 мача, направи серия от слаби игри и отнесе доста критики ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя мач го взимаме, Челси падат от Арсенал и нещата си идват на мястото :champs (14): :mood (35): Редактирано на от The_Reds

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямаме го лукса да излизаме с резервни играчи тоя мач. Все като гледам Помпи все изтърват по 4-5 гола на мач и 100% ще имат късмет в тоя мач с гол от рикушет или далечно разстояние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

подценяваш ни малко ми се струва? :unsure:

Що бе? Питай Лучано Спагети :D :greets (1): :champs (14):
Иначе очаквам да играем с 2ма нападателя.Откакто Саар и защитата ни е на лице отбора играе много добре.Не вярвам ,че ще има изненади срещу Помпи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Звучи ужасно, най-малкото Публикувано изображение

Чак сега видях каква голяма глупост съм написал :mood (16): :mood (16):
Рууни резерва.
П.П. He goes by the name of Luis Nani :mood (35):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абре да биеме с колко се тая,важно е да земем максимума с минимални усилия.Идва тежка серия,няма смисъл да скачаме на Помпи за рекорди.Пестеливо да разходиме фанелките,2-3 на 0 и тва е ..... Дано видим Бербо и Рууни заедно в атака и да ни донесат пестелива победа.Въпреки че Помпи са последни не очакавам много лесен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък искам Рууни да играе. :mood (2): Незнам за вас, но за мен си е истинско удоволствие да наблюдавам играта му :glory (29):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this