Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester United - Portsmouth

Препоръчани публикации

Едва ли ще ни спънат.Очаквам лесна победа, избухване на Рууни! ;) И най-сетне искам да видя Диуф!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес гледах Сити и Помпи. Наистина са в много слаба форма. Защитата им куца. Само нападението до някъде е добре. Искам Рууни в нападение, Бербо зад него и второто. Рууни вкарва 2 гола и към 75-80 минута влиза Диуф.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лесна победа о4аквам Бербатов в игра.4:0 ще е мн добре малко да наваксаме с головете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе всички искате Диуф в игра... Аз си искам Бербатов в игра с гол на него и Рууни,както и на целия отбор :) Очаквам мощно 4-5 голчета :) и много важно суха мрежа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нивото ни на игра определено започва да нараства. Това заедно с факта, че сме домакини, мисля, че трябва да ни донесе 3-те точки. Този сезон е различен и затова си мисля, че този мач няма да е никак лесен, но все пак предвиждам победа за "червените дяволи".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започнахме да бележим много(за 2-3 мача 10 гола :) ) което е много добра новина.Сега остава да се завърнат Видич и Рио за да се успокоим в защита и да мачкаме наред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако продължим с устрема от последните 3 мача...мисля че тия може да отнесат 4-5 гола :P Днес ги гледах обаче, и ми се стори че имат сили да отбележат гол...това може да ни притесни до голяма степен. Не трябва да допускаме повеждане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тия ше ни издънят, 0:0.

и ако това стане, ти обещавам групово изнасилване...

желаеши все ше намерим :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се сещам кога беше последният мач, който се игра точно на 6ти, но този определено ще е доста емоционален, в памет на Бебета на Бъзби. Редактирано на от DNNdrago

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тия ше ни издънят, 0:0.

Щом Сити ги победиха ние ли да не можем бе :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов титуляр най-накрая! А междувременно Арсенал ошамарва Челси и ни отваря път за поредната титла :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчетата трябва да се помъчат да вкарат повечко голове, от порядъка на 5-6. Защото е просто срамота онея, дето ги направихме смешни днес, да са с толкова по-добра голова разлика от нас!Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчетата трябва да се помъчат да вкарат повечко голове, от порядъка на 5-6. Защото е просто срамота онея, дето ги направихме смешни днес, да са с толкова по-добра голова разлика от нас!Публикувано изображение

Значи е добре че не са с по-добра голова разлика от нас, предполагам ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз не очаквам все пак толкова лесна победа, защото все пак това е висшата лига и обикновено последните играят добре срещу лидерите, но все пак ще бием поне да направим една добра серия от няколко добри мача :champs (14): :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов титуляр- задАлжително! Мощно Рууни и Бербо напред. Тая година Уейн да взима Златната Обувка и Топка ! Портсмут са слабаци тоя сеозн отвсякъде, надявам се на победа с марка Юнайтед като дешната!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не би трябвало да имаме проблем тук.Едно от най-леките домакинства през целия сезон.Едва ли ще стане изненада и очаквам резонна победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this