Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Arsenal 1 - 3 Manchester United

Играч на мача?  

188 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Страхотен мач! Смачкахме ги! Всички бяха невероятни! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво да кажа? Чувствам се щастлив! Винаги ще бъдем мерило в очите на Арсенал, докато те за нас - просто поредният отбор от Премиершип!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани: Това вероятно е най-добрият ми мач за Юнайтед

Превърналият се в герой за Манчестър Юнайтед в мача срещу Арсенал – португалецът Нани си призна, че е изиграл най-добрия си мач с откакто носи екипа на английските шампиони, пише в електронното си издание "Скай Спортс".

Както е известно Юнайтед победи с 3:1 насред "Емирейтс", а португалският национал отбеляза първото попадение и подаде за второто на Уейн Рууни, само за няколко минути игра.

"Вероятно това е най-добрият ми мач за Юнайтед. Успях да вкарам гол, а освен това създадох и редица други опасности. Доволен съм, че докато бях в кондиция помогнах на отбора. Работя всеки ден, за да постигна тази форма. Сега съм просто много щастлив за съотборниците ми, клубът, треньорите и феновете", каза Нани.

focus-sport.net
...

Rooney BBC Post Match Interview

Публикувано изображение

Download RS

SAF Sky Post Match Interview

Публикувано изображение

Download RS

Sky Sports News Match Report

Публикувано изображение

Download RS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това без съмнение бе един от Великите ни мачове, който ще остане в историята с тоталното превъзходство срещу Арсенал. Страхотно е да виждаш отбора толкова добре играещ и вдъхновен! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички !!!Невероятна победа невероятна игра.Просто съм удивен от Нани и Руни.Прекрасно.Преди началото на мача Ивайло Даскалов каза ,че кърпата от страна на Челси за титлата е хвърлена сега ние показахме ,че продължаваме да си стискаме купата и не мислим да я даваме на никого.Сега вече може офицялно да се каже ,че КЪРПАТА е хвърлена.Чакаме отговора на Челси срещу Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой прав, кой крив решава САФ! Много им порасна на някой хора работата и станаха много големи...направил Нани два мача, както трябва и вече неговите "защитници" почнаха с великите изказвания..."Аааа видяхте ли бла-бла-бла, аз съм прав, вие не". Доста глупаво е според мен. Казах го и в предния пост, да Нани направи много добър мач, но след средата на 2рото полувреме пак започна неговите номера, дето САФ се мъчеше да изтръгне. Това ли ви е удоволствието, да се изкарвате велики и много големи с тия изказвания. И нима трябва да го правим героя на сезона за тия два мача? Миналата година колко подобни мача имаше...а по-миналата? Аре малко на земята, не е само той в отбора.

п.с. И преди да сте ме изяли с дрехите, искам да спомена, че макар да не харесвам Нани, аз ще го подкрепям докато носи червената/черната/бялата фанелка, защото така трябва. Защото той играе в любимия ми отбор, защото днес ми донесе много поводи за радост и най-вече защото се надявам занапред да стане по-постоянен и ДА НЕ става Роналдо....а да стане новата звезда в Юнайтед, с която отбора ще мача всички в Англия, Европа и света! Но няма да го чакам вечно...

Да уточним че в средата на второто полувреме беше един от опитите на Арсенал да атакуват и всички освен халовете ни не се забелязваха. Парк примерно освен гола и играеше малко с топката тоя мач, а Нани тогава след 60-тата се позагуби, което е съвсем нормално в тоя вид мачове, при положение че е пряк отговорник за първите ни 2 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита СТРАХОТНА победа на всички! Уникален мач, уникална игра, УНИКАЛНО ГОЛЯМ ТРЕНЬОР! Благодаря на Сър Алекс Фъргюсън, че те го има, за да ни дарява с толкова много радост! Благодаря на момчетата, че оставиха дробовете си на терена! Благодаря на Нани, че се прероди /донякъде може да се каже, че имаме ново попълнение в отбора ;)/! Да са живи и здрави всички, и все така да ни радват! Радвайте се хора, стига с това кой какво казал или не казал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани ако продължава така, определено доста хора ще си променят (към добро) мнението за него. ;)

Нямам какво да допълня. :) В момента съм толкова раздвоен относно него. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уникалне мач просто... Тотално надиграхме Арсенал и запушихме доста усти. Целия отбор беше на супер ниво с пределна концентрация. Нани просто ме изумява от 3 мача насам. Все едно друг човек. Голямо израстване покзва и потенциал който има вече не отива на халост - Абсолютно това в за мен МОМ За Рууни какво да говорим изобщо. Върхова форма и страхотна ефективност...направо е фантастичен Сар бетон отзад заедно с Д. Еванс Скоулс, Флетч и Карик буквално превзеха терена днес

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря на момчетата за СТРАХОТНАТА седмица!!! Да смажеш Сити и Арсенал за около 5 дни - това е Юнайтед :bow Относно мача с Арсенал, халфовете направиха изключително представяне! Флетчър,Карик и Скоулс бяха повече от перфектни.Парк и Нани не мога да опиша колко приятно ме изненадаха. В тва момче Нани наистина има някаква голяма промяна и му пожелавам още много мачове като снощния, въпреки че от мен колко критики е ял :mood (16): Започна да показва ефективност,а като добавим техниката и скоростта му, отново имам надежди за него :) За Рууни - нечовек! Качествени играчи,колективна игра,мотивация - всичко това снощи беше налице! И поклон пред Великия, който още веднъж доказа,че никой няма основания да се съмнява в него :glory (22): :glory (09):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карик-Скоулс-Флечър това е движещата сила с тази формация и колкото и да не ми харесва, че играем само с чист 1 нападател, то няма как при наличието на тези тримата по едно и също време на терена и все пак ми се иска да видя цял мач с пободен състав, но Рууни да е от ляво (това едва ли ще му попречи кой знае колко да показва играта си и да вкарва), а Бербо в центъра. Отборът тръгва във възход, точно когато трябва. Надявам се да отнесем Милан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направо не знам откъде да започна... :mood (16):

Нека да е с играча на мача - Нани. Аз няма да прибързвам с обобщенията, но това, което показа в последните 3 мача, е страхотно. Много ми се иска да продължи да играе по този начин и да се превърне в ключова фигура в отбора. Според мен ни е много необходим точно такъв флангови играч - бърз, техничен и най-важното, подаващ. Нани се справя с тази роля повече от чудесно в последните мачове. А гаврата с трима играчи на Арсенал при атаката за първия гол оставям без коментар :)

Съгласявам се с изказаните мнения от други фенове, че Карик, Скоулс и Флетчър спечелиха този мач. Доста трудно се пробива през такава линия, пък дори да се казваш Фабрегас. За наша радост го бяха оставили да се блъска в тази стена почти сам и естествено не можа да създава много проблеми.

Уес Браун беше несигурен на моменти, но не мога да му се сърдя. Всички знаем, че не е достатъчно бърз и проблемите дойдоха точно от това. Когато Аршавин овладее топката и успее да се обърне, става много трудно. Не ми се мисли какво щеше да стане, ако на мястото на Браун играеше Видич - Аршавин сигурно щеше да е сгазен, смачкан, сдъвкан, изплют и настъпен по главата. И дори тези положения, които имаха Арсенал, вероятно нямаше да ги има.

За Уейн Рууни каквото и да се каже, ще е малко. Гледах повторения на атаката за втория гол много пъти - този човек няма спирачки. Да подадеш извеждащия пас за контрата и секунди по-късно да си на върха на атаката, 70 метра по-напред - това малко футболисти го могат.

Надиграхме ги на 100% и могат само да се радват, че още няколко добри положения не влязоха, за да стане резилът пълен. Голът им беше случаен, но и това го има във футбола - и Юнайтед са вкарвали подобни голове. Важното е, че си взехме 3-те точки, продължаваме да дишаме във врата на Челси, и се отскубнахме на 4 точки от Арсенал. А предвид предстоящия мач между Челси и Арсенал, разликата вероятно ще стане още по-голяма.

За финал, копирам едно мнение от форума на Арсенал, което ме развесели (без капка насмешка) - не знам какво се опитва да направи Венгер там, но положението им никак не е розово:

Нека да съпоставя 2та състава...

Алмуния - Ван Дер Сар - Хаххаухеуахеаухеауехауехауеха...
Саня - Рафаел - Саня си оголи зоната при една от чудните контраатаки, центриранията му са "феноменални", а Рафаел си стоя тихичко в защита, не се занимаваше с атаката, и си покриваше крилото.
Галас, Вермален - Браун, Еванс - Първите двама не съм сигурен дали се класифицират като защитници.
Клиши - Евра - ...

И сега следват по-големите проблеми...

Карик - Сонг - Нашия се връща от Африка, тотално дезоирентиран, никакво умение в атака
Фабрегас - Флетчър - И двамата играха горе-долу на ниво, но Фабрегас на моменти беше за бой
Денилсон - Скоулс - ХУхаеуХАУЕХАуехауЕХАухеУАХЕУахухуахеуахухаеухауаеуйаухауауехауех

Общо взето ние играхме с 1 дефанзивен халф, а Юнайтед - с трима халфа, способни да играят отзад... А и доста по-добре.

Росицки - Нани -
Насри - Парк - И Парк и Нани са изключително бързи и технични, за разлика от наш'те хубавци
Аршавин - Рууни - Нашият играе с болки в крака, изобщо не е във форма, а точно обратното важи за Рууни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бих искал да анализирам каквото и да е! Просто Ви поздравявам за прекрасната победа...като само ще отбележа, че ги прежалихме с това 3:1 - съвсем спокойно можеше резултата да е поне 5, в полза на Ман Юн! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Денилсон - Скоулс - ХУхаеуХАУЕХАуехауЕХАухеУАХЕУахухуахеуахухаеухауаеуйаухауауехауех

Е надали по-точно може да се каже нещо за тва сравнение :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Истината е, че схемата ни сработи ПЕРфЕКТНО! Освен, че играта на повечето футболисти се подобри многократно, основното е, че с Флетч, Скоулс и Карик в центъра + 2 бързи крила, които могат да сменят местата си - просто мачкаме. Одавна не сме показвали по-добра игра от това, определено това е нашата схема, с такива халфове ще бъде полезна срещу абсолютно всеки отбор. Накои казват, че на Рууни му е трудно сам отпред, аз пък смятам, че на Света няма футболист, който би се справил по-добре от Рууни да играе като сам нападател! Берба-феновете сигурно са мн. разочаровани... Аз лично не виждам място за него повече в титулярния състав. Чиста загуба на пространство... А да държиш 30 милиона паунда + 100 000 седм. заплата на скамейката е безумие... Май е on his way out, макар и да не ми се иска :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе чудно ми е ако се издъним 2 пъти поред с тая схема примерно, дали Бербо пак ще е "on his way out" ? Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е ние няма да играем с нея цял сезон, особено срещу средняците и слабаците. Няма нищо, нека има "пророци". ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе чудно ми е ако се издъним 2 пъти поред с тая схема примерно, дали Бербо пак ще е "on his way out" ?

Аз вече се убедих на 100 % че мненията на повечето тук се променят едва ли не след всеки мач...колкото до чуденето...ставаме двама.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мда, срещу средняците и слабаците наистина ше поиграва Бербо.. е са срещу помпи е сто процента титуляр. после гостуването на милан, на вила дори... сещате се ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе чудно ми е ако се издъним 2 пъти поред с тая схема примерно, дали Бербо пак ще е "on his way out" ?

Много точно казано. Преди няколко мача точно с тази схема, когато не успявахме да си взимаме мачовете май беше друго яче положението...даже искахте и Оуен и Берба до Рууни, сега бием Арсенал и Шити в една седмица и вече край, това е нашата игра, Бербо да си ходи, няма място за него ...
за извода от всичко това...сами се сетете

мда, срещу средняците и слабаците наистина ше поиграва Бербо.. е са срещу помпи е сто процента титуляр. после гостуването на милан, на вила дори... сещате се ;)

Жалкото е, че както каза Линекер, играч взет за 30млн не трябва да играе само срещу слабаците..а именно това се получава с Бербо...нормално да му падне самочувстието и да се демотивира, какъвто си е еемоционален по принцип ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета малко ще се отклоня от темата ама някой знае ли от къде може да се свали 3D формата на мача нали това е първия мач в света който го дават на такъв формат ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добре, чуваш ли се, изобщо? даваш ли си сметка какво питаш? доста време ше трябва да мине, за да можеш ей така да си го свалиш от некое тракерче и да седнеш на диванчето да си го гледкаш 3Д, след като вчера за първи път в историята изобщо е станало възможно тва, някъде си, по някакъв начин... не смяташ ли?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доколкото знам, има и специални монитори за 3D, трябват и очила (всичко това има-няма 1000 лв) и т.н.

Ето торента от Замунда. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз предполагам, че на първо време това изобщо е станало възможно само в някакъв специален кино салон, някакво тотално ограничена бройка от вип личности са го пробвали, за хиляди лири. той нашия откъде да го дърпа вече... :) иначе мнението ми е, че тва е пълно убийство на футбола. сигурно ше е яко да се пробва няколко пъти, ей така за изживяването, ама извинявайте .. да седна вкъщи, или в КИНО, да гледам мач с някакви ОЧИЛА, къде отиде тоя свят.. скоро може направо и трибуните на стадионите да закрият, а към очилата да прикрепят и по едно микрофонче, свързано към колони до игрището, като викаш да се чува. бе всъщност няма нужда и да викаш, тва да не е стадион, да не футбол?! и да си стоиш вкъщи и да си хапваш салатката. пея смърт!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък като малък ужасно исках да стана голям футболист... Но, кво ме плашеше. Мислех, че футболът ще се промени толкова, че ще се играе във въздуха, абе некви Хари Потърски истории. Така, че всичко е възможно, вижте новия боклук на Ябълката. Единствено не ми харесва тона на @coverdale, но мисля, че почвам да свиквам... Уникален мач, уникален отбор и игра, уникален треньор!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this