Jump to content
Sign in to follow this  
rossobianchi

Manchester City - Manchester United

Препоръчани публикации

Труден мач с оглед представянето на Сити,но все пак трябва да се подходи сериозно,ако не за купата то поне за феновете.Надявам се на победа, макар и трудна. :glory (07):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не бива да се плашим толкова много от Сити. Интересно ми е кои от резервите ще пусне САФ. Дори и да не ги бием, вярвам че ще ги отстраним в крайна сметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да подходим серизоно и да вземем един добър резултат преди реванша... предполагам, че ще играем само с Оуен в атака, подпомаган от Гигс и Парк, а в центъра Флетч-Андо-Гибсън! И задължително Саар на вратата... просто е от друга класа, сравнение с Томаш и Фостър. Тактиката работи в ШЛ, вярвам че и тук ще стане... 0-1 ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам представа какво ще стане, но се надявам на победа. Притеснява ме фактът, че сър Алекс може да експериментира със състава и това може да ни изиграе лоша шега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евертън разкриха многомилионната селекция на гражданчетата, ред е на Юнайтед да им вгорчи живота.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо ли си мисля, че ще сме отново 4-5-1, което доста ме дразни, но това е друга тема. Та труден мач ще е, въпреки че Сити днес бяха надиграни от Евъртън. Очаквам завръщането на Рио, но не знам дали би било подходящо, тъй като бе доста време извън игра. Дано излезем с подходящите играчи(най-вече в защита). Резултат: 1:2 :mood (36): Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сити паднаха днес от Евертън с 2:0 ! Ето че и Манчини опита вкуса на загубата.Мисля че сега е най-удачният момент да ги треснем :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както Евертън ги "мандрасАха", така и ние :mood (5): :mood (12): :devil1:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Беше ми все тая за купата,докат не ни се паднаха Шити.Задължителна победа ! Редактирано на от Mystioo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мене днеска и ние,и Сити откровенно пазехме сили за тоя мач... Парадоксално или не,явно тая купа е единствения шанс за нещо по-значимо тоя сезон за "гражданите",а и ние нищо чудно друго да не спечелим. Задължително е според мен да излезем с титулярите в тоя мач,дори не толкова заради това че е полуфинал и сме на крачка от трофея,а защото играем с градския съперник и не трябва да им подаряваме първа купа от над 30 години... Надявам се на победа още в тоя мач за да посрещнем реванша по-спокойно. Тука важи ли правилото за повече отбелязани голове на чужд терен?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дори и да не ги бием, вярвам че ще ги отстраним в крайна сметка.

Гениално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
100% ще гледаме експерименти в състава :) Което няма да ни доведе до нищо добро, според мен. Дано греша ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мамето ще им го вкара в дупето ! Ще стане хубав двубой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам да видя красива игра от нашите. Да ви кажа чесно, не ми пука кой ще бие, дори и да са Сити. Ако ни останат само шампионата и шампионската лига, ще имаме по-големи шансове да вземем нещо, или поне да стигнем по-нагоре. През сезона Сити ще се борят за абсолютно всичко, за да се докажат с този състав. Най-вероятно ще има много твърди влизания и ако не ни бият , може да контузят някой. Лично на мен ми се иска мача да го изиграят само младоци и каквото направят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
сезона.. по-голям шанс.. тва е полуфинал брат, още 3 мача и край. след това има още 5 месеца мачове за другите турнири и тепърва да се решава всичко..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам. На мен ми се струва, че Фъргюсън може да я жертва тая купа, както жертва ФА къп (имам си определено мнение за "победата" на Лийдс на Трафорд, но не му е тук мястото). От друга страна, ако отстраним Сити, има само още един мач в този турнир. Смятам, че ще спазим традицията и ще излезем с един куп резерви и млади момчета, и всичко ще е в техните ръце - ако имат желание да се докажат, да изорат терена и да направят добър резултат. Ако не, здраве да е. Дано поне Видич да се е оправил вече и да го видим сред титулярите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ван дер саар
Рафаел Евънс Браун Фабио
Парк Андерсон Флечар Нани
Оуен МАМЕ

Редактирано на от KoHcTaHTuH

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост